Vandaag werkten we bij TO+ aan onze Chinese puzzel. De Chinese puzzel is een denkspelletje, maar vooral een oefening waar we onze vaardigheden die we inoefenden in pooi- en soldeeroefeningen konden toepassen.
Het afmeten, plooien en solderen was na al die oefeningen kinderspel, maar het oplossen van de puzzel is een ander paar mouwen. Gelukkig is het volgende week vakantie zodat we kunnen trainen in het oplossen van deze puzzel (volgens meneer Goddé moeten we dit kunnen in 5 seconden )
Ook gaf meneer Goddé onze punten voot Technologie van het rapport, diegene met het beste resultaat moet trakteren voor de ganse klas.
Alex behaalde de perfecte score van 100 en zal dus moeten zorgen voor de chocotoffs.
In de to les hebben we op de computer een kruiswoordraadsel opgelost. (in plaats van een toets, maar dit is wel veel leuker ) We hebben ook al onze punten ingeschreven en meneer Goddé heeft ook onze eindopdracht uitgelegd.
Voordit eindwerk moeten we onderzoekjes doen naar constructies van bruggen en tegen de opendeur zelf eentje maken in papier.