La Odisea
Inhoud blog
  • Shame on me!!
  • el quatro semana
  • Eerste echte weekendje.
  • Aangekomen
  • Nog 12 dagen

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    08-10-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste echte weekendje.
    Dag `aandachtige` lezers,

    Mijn eerste echte weekendje in Spanje zit erop ( het is eigenlijk mijn tweede maar nu had ik er toch al een werkweekje opzitten).
    Vrijdagavond wat gaan drinken met mijn Nederlandse collega. Eerst een pseudo-nederlandse bar genaamd de Amstellaria ( twee keer raden welk bier je er te drinken krijgt) en daarna afgezakt naar de Irish Pub als je dat al zo mag noemen want er was Maes van de tap en Judas en Grimbergen op fles, jammer genoeg geen Jupiler.

    Zondagavond de uitslagen van de voetbal bekeken en na de UEFA euforie kwam er de zoveelste competitie ontgoocheling maja ze zullen het wel redden zeker.

    Woensdag aanstaande is het eindelijk zover, mijn eerste vlucht naar huis. Het enige nadeel daaraan is natuurlijk dat ik niet graag vlieg maja what the hell. Ik heb vandaag ook al mijn volgende vlucht geboekt namelijk vertrek op zaterdag 27 oktober dus dat zit wel goed.

    Rest mijn alleen nog iedereen vele zonnige en warme groetjes (23 graden) te schenken vanuit Madrid,

    Hasta Luego

    Filip


    08-10-2007, 15:40 geschreven door Filip  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Archief per week
  • 03/12-09/12 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 26/09-02/10 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !




    Buenes Dias


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs