Na het voorval met Pi Naise toch maar weer lekker gefietst.
Wat een contrast de rustige en eenzame natuur met de overdrukke grote stad Frankfurt. Zalig terug in de natuur te fietsen. De witte bos-annemoontjes bloeien met duizenden.
De voorziene camping na 90 km rond 18u bereikt. De volgorde van prioriteit voor mij was: nr1 mijn kleren wassen en drogen. 2 draadloos internet of toch kunnen internetten. 3 mijn eigen zelf wassen. 4 elektriciteit gebruiken om elektrische batterij op te laden. 5 een veilige plaats om mijn tent te zetten en te slapen.
Alleen het derde en het vijfde was mogelijk. Betalen voor het derde vond ik momenteel te veel, Het vijfde vind ik wel onderweg.
De lieve mevrouw van de camping heeft mij een andere camping aanbevolen waar ik zeker kon wassen ongeveer 10 km verder.
Daar aangekomen, voor een gesloten poort, camping was nog niet geopend. Dan nog maar wat verder fietsen tot het lichtjes begint donker te worden.
In de volle voetbalkantine waar er een voor mij althans nostalgische sfeer hing, met luidruchtige sportieve mannen die licht dronken waren, gevraagd of ik mijn tent in het midden van het mooie gemaaide veld mocht zetten. Oei, oei oei, geen probleem, hier naast de kantine is het gras ook mooi gemaaid, dat is ook ok voor mij. Het is maar tot zondag avond. Grapje opnieuw. Morgen vroeg ben ik voor de zon opkomt verdwenen. Vriendelijk man achter de toog is mij komen aantonen waar ik beter beschut, veiliger uit het zicht van de straat stond. Ik wou nog iets gaan drinken, maar was te moe en wou slapen, gelukkig maar anders had ik zeker hoofdpijn gehad van de alkohol in het bier. Goed geslapen en om 7u opgestaan, voor ontbijt noedelsoep opgewarmd en een kop koffie gemaakt, oploskoffie opgewarmd. Mijn warm waterzak gevuld en mij hieraan verwarmd, ik schat dat het tussen de 2 en de 5 graden was in de morgen.
Vrijdag 4 april, 1 week geleden vertrokken en zit halfweg naar Praag, althans in vogelvlucht volgens mijn Gps 377 km naar Zonhoven 377 km tot Praag, zoals die vogel vliegt. Maar over de weg heb ik er 564 km over gedaan. Die vogel doet het beter. In Würzburg in een grote wasserij mijn kleren gewassen, terwijl de machine werkt, mijn binnenband gerepareerd en mijn tekst geschreven. Nu nog een douche vinden en ik ben weer heel fris. Dit zal misschien onderweg gebeuren, of vanavond.
Ik ga nu het stadje verkennen en dan verder richting oosten.
De route is vanaf nu, ofwel licht bergop, feller bergop, of te fel bergaf zodat ik mijn remmen steeds moet gebruiken en energie verlies, maar veiligheid boven alles, ik wil niet dat er iets aan mijn Rosa komt.
04-04-2014, 15:10
Geschreven door Tony Pirotte 
|