Als je iets wilt zeggen over de hoofdstukken laat dan iets achter in mijn gastenboek
Rondvraag / Poll
Wat vind je van mijn hoofdstukken?
Tokio Hotel fictie verhaal+foto's en uitleg.
31-03-2008
Fictie verhaal hoofdstuk 6
De volgende dag hoorde ik geplons van het zwembad.Ik ging naar het zwembad zo stil mogelijk maar Kelly en Musa waren wakker geworden en zag dat Cleo in het zwembad zat ik zei dat ze stiller moest zijn en dat ik en Musa en Kelly er bij kwamen.Musa ging van de duikplank ik deed een bommetje en Kelly ging langs de glijbaan."We hebben te veel lawaai gemaakt we hebben Bill en Tom wakker gemaakt we moeten onder het water en snel!"zei ik.Toen ik zag dat ze weg waren deed ik het teken dat we terug naar boven konden gaan.Toen we boven waren zei ik dat we ons beter konden afdrogen maar toen we ons juist hadden afgedroogt kwamen Bill en Tom eraan met waterpistooltjes en maakte ons weer nat ik deed het teken om naar een schuilplaats te rennen.Toen we bij de schuiplaats aankwamen."Oke,er zijn nog waterballonnen die we kunnen vullen met water en er zijn nog emmers,Musa en Kelly jullie doen de waterballonnen dan doen ik en Cleo de emmers.We gingen voorzichtig uit de schuilplaats en gingen ten aanval.Een tijdje later riepen Bill en Tom dat het genoeg was.We gingen ons afdrogen en gingen toen naar binnen."Ik ga even naar de kamer wat muziek luisteren."zei Tom."Ik ook."zei Musa."Ik ga nog wat posters ophangen."zei Kelly."Ik moet Bill ven spreken alleen."zei Cleo."Ben jij verliefd op mijn grootste zus?"vroeg Cleo."Ja."zei Bill."Oke"zei Cleo.Toen vroeg ze of ze mij alleen kon spreken."Ben jij verliefd op Bill?"vroeg Cleo."Ja en heb jij het ook gevraagd aan Bill?"vroeg ik."Ja en hij zei dat hij ook verliefd is op jou!"zei Cleo."En nu ga jij het aan hem vertellen zeker."zei ik."Bill kom eens!"riep Cleo.Toen Bill kwam zei Cleo dat ik verliefd op hem was."Echt waar?!zei Bill.
"Wat ik ben heel vroeg wakker gemaakt en heb snel twee staartjes gemaakt en nu gaan ze zeggen dat er geen plaats meer is? zei Cleo.Ik zei dat ze zich niet zo kwaad moest maken maar ze begon te huilen."Ik en Georg gaan niet meer mee.zei Gustav.?"Ik heb nog twee andere zusjes ze noemen Musa en Kelly ik wil wel dat ze meegaan."zei ik."Wow,hoe oud zijn zij dan wel?"zei Bill."Wel Musa is 9 en Kelly is er 7."zei ik."Hun school is juist uit ik ga ze halen en ik neem ze mee oke?"vroeg ik.Toen ik aan de school aankwam zag ik dat ze al aan het wachten waren."Jullie gaan met mij mee want mam komt juist uit het ziekenhuis en ze heeft rust nodig."zei ik."Waar rijden we naartoe we gaan in de richting naar zaventem."zei Kelly."Ja we gaan op reis met Cleo en met nog twee andere.zei ik.Toen we aan zaventem aankwamen."We gaan met hun op reis."zei ik."Ze zijn de groep tokio hotel en wie noemt ook al weer wie?"vroeg Musa."Dit is Tom en dit is Bill het stekelvarken zoals Cleo hem noemt Gustav en Georg gaan niet mee ik weet ook niet hoe het komt en is het probleem al opgelost?vroeg ik."Ja er waren zes mensen en die niet durfden en die mensen moesten er dan uit."zei Bill.Toen we in Spanje waren en onze koffers hadden uitgeladen was het al bijna 22:00.Ik had gezien dat Musa twee bedden had en zei dat Tom bij haar ging slapen,Musa's en Tom hun kamer was vol met muziek. Ik zag dat er in Kelly haar kamer maar één bed was en dat ze alleen moest slapen Kelly vond dat niet erg want dan kun ze haar posters ophangen.In Cleo haar kamer was ook maar één bed en zei dat ze ook alleen moest slapen zij vond het ook niet erg want dan kon ze haar tekeningen ophangen.Toen ik nog eens in mijn kamer ging kijken zag ik dat er een eenpersoonsbed was en dat ik en Bill samen in één bed moest slapen.Ik zei het tegen Bill en Bill zei dat het helemaal niet erg was voor hem.Toen Cleo Musa en Kelly in bad waren geweest zei ik dat ze naar bed moesten."Slaapwel Bill en Tom."zeiden ze allemaal in koor en moesten allemaal lachen."Slaapwel Cleo."zei ik eerst toen ging ik Kelly onderstoppen en zei ook slaapwel toen ging ik Musa in bed leggen en zei ook weer slaapwel.Tom zei dat hij ook ging slapen.Ik en Bill gingen toen ook maar slapen.
Hééj! Ik ben nog maar 9 jaar ,maar ik schrijf al een klein beetje een verhaal.Mijn zus deed dat eerst, die is 12 jaar. Je kan daar eens gaan kijken op www.bloggen.be/kellytokio . Als je een hater bent, kun je op het rode kruisje in de rechterbovenhoek van je scherm klikken. A.U.B! xxx Have Fun!!