Deze woensdag hadden we bezoek van 4 buitenaardse wezens (stagiaires) die de wereld op zijn kop kwam zeggen! En het waren rare wezens: ze hadden hun kleren binnenstebuiten of achterste voren aan en ook hun schoenen waren verkeerd. En deze buitenaardse wezens hadden graag gehad dat onze kinderen dat ook deden. Dus mama's en papa's: jullie kinderen hadden zich vandaag niet vergist) De kinderen deden allerlei "rare spelletjes", zongen leuke liedjes en maakten een tentoonstelling.
Op woensdag 13 mei 2009 gaan we op uitstap met alle kinderen vanaf het eerste leerjaar. In het kader van Meimaand Speelmaand gaan we naar Speelplein de Speurneuze. Er staat heel wat op het programma. Zo gaan we een waterraket bouwen en gaan we de wereld anders bekijken vanop de kleefmuur. Hiervoor hebben wij echter uw toestemming nodig. Daarom vragen wij om voor 12/05/2009 aan de begeleiding te melden of uw kind al dan niet mee mag. We verwachten terug in ' t loavertje te zijn rond 16:45 u .
De kleuters blijven in ' t loavertje waar zij zoals elke woensdag kunnen deelnemen aan verschillende activiteiten.
Het beloofd een avontuurlijke en coole namiddag te worden,
Hier volgen enkele foto's van onze Fantasie woensdag. Er viel weer heel wat te beleven. Meester Bart is met de kleuters naar kabouterland gereist. Het was een echt avontuur , we hebben zelfs een trol gezien. Er was grime, een quiz en we hebben "lelijke" eendjes gemaakt. Er waren zelfs ruimte wezens aanwezig We hebben natuurlijk ook genoten van het mooie weer en heel veel buiten kunnen ravotten.