Welkom beste lezer!
In deze blog zal ik een jaar lang mijn ervaringen neerschrijven in mijn tocht naar de Ironman 2018 in Zurich. Al een aantal jaar doe ik aan triatlon, puur recreatief. Naast een heel aantal kwarttriatlons, heb ik in 2015 een halve triatlon (Deinze) tot een goed einde gebracht. Verder staan de marathons van Amsterdam en Antwerpen ook reeds op mijn bescheiden palmares 
Nu ben ik klaar voor het echte werk en zou ik graag toetreden tot de club van Ironmen! Ik heb hiervoor mijn oog laten vallen op de Ironman van Zurich. Het zwemmen is hier in een meer en niet in de zee, wat toch een belangrijk punt voor mij is vermits het zwemmen mijn zwakste onderdeel is. Bovendien is de omgeving in Zurich prachtig om een leuke fietstocht te maken  .
De mensen van Nottebohm in Brecht zullen mij sportief begeleiden en mij voorzien van trainingsschema's zodat ik hopelijk in topvorm aan de start kan verschijnen. De eerste stap is een inspanningstest die ik op 27 juni zal afleggen. Op basis hiervan zal ik mijn eerste trainingsopdrachten krijgen ... Ik kijk ernaar uit!
Ik hou jullie op de hoogte van het resultaat!
|