Inhoud blog
  • Cercle Brugge verwacht 20.000 fans
  • Selectie Rode Duivels
  • Uitslagen en Programma Champions League
  • Maazou terug bij A - Kern
  • Bossut en De Fauw bellen om abbonementen te verkopen
  • Sterk Genk doe Chelsea puntenverlies leiden
  • Volgende Affiches
  • Deed Van Persie Hitlergroet ?
  • Ribéry wil nooit weg bij Bayern
  • Zulte Waregem derde slachtoffer van diefstal
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Archief per week
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
    Categorieën
  • Club Brugge (11)
  • Algemeen (10)
  • Beerschot AC (1)
  • Beker Van België (12)
  • Bergen (0)
  • Cercle Brugge (2)
  • Champions League (5)
  • De Rode Duivels (9)
  • EK (0)
  • Europa League (5)
  • KAA Gent (3)
  • KRC Genk (7)
  • KV Kortrijk (1)
  • KV Mechelen (1)
  • Lierse SK (3)
  • Lokeren (1)
  • OH Leuven (1)
  • RSC Anderlecht (8)
  • Sint-Truiden (1)
  • Standard Luik (3)
  • SV Zulte Waregem (9)
  • Wedstrijdverslagen (24)
  • Westerlo (1)
  • WK (1)
  • Voetbalgastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten het Voetbalgastenboek.

    Rondvraag / Poll
    Voor welke ploeg ben jij?
    Anderlecht
    Club Brugge
    RC Genk
    AA Gent
    Standard
    Lierse SK
    SV Zulte Waregem
    Cercle Brugge
    STVV
    Westerlo
    Lokeren
    KV Mechelen
    Bergen
    Oud-Heverlee Leuven
    Beerschot AC
    KV Kortrijk
    Bekijk resultaat

    Het voetbalforum

    Druk op onderstaande knop om te reageren in het enige echte voetbalforum!

    1 Anderlecht 29
    2 Gent 23
    3 Cercle Brugge 23
    4 Club Brugge 22
    5 Kortrijk 20
    6 Genk 19
    7 Standard Liège 19
    8 Mons 17











    9 Beerschot 14
    10 OH Leuven 14
    11 Mechelen 14
    12 Lokeren 12
    13 Zulte-Waregem 11
    14 Lierse 9
    15 Westerlo 7
    16 Sint-Truiden 6



    Dropbox

    Heb je leuke nieuwtjes over voetbal? Twijfel niet en laat het zeker weten, als het gepubliceerd word komt je naam er misschien onder!

    Foto
    Rondvraag / Poll
    Wie moet onder de lat staan bij de Rode Duivels??
    Jean-François Gillet
    Simon Mignolet
    Silvio Proto
    Logan Bailly
    Thibaut Courtois
    Olivier Renard
    Bekijk resultaat

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Startpagina !
    Voetbal
    De JPL, De Rode Duivels, Europa en Champions League en De Cofidis Cup netjes op een blog geplaatst!
    17-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."AA Gent mist ballen aan zijn lijf"

    "AA Gent mist ballen aan zijn lijf"

    Belga


    AA Gent en toppers, dat blijft een probleem. "Het is hetzelfde als vorig jaar", zucht doelman Bojan Jorgacevic. "We moeten meer vertrouwen hebben."



    Na de zege tegen Standard had Gent vertrouwen getankt om ook topmatchen te winnen. Maar daarna verloor het thuis van Anderlecht en gisteren volgde een nederlaag bij Club Brugge.

    Belga

    "Het is hetzelfde als vorig jaar", zegt doelman Bojan Jorgacevic in de kranten. "We moeten meer vertrouwen hebben, willen we die toppers winnen."

    "Aan ervaring ligt het niet, denk ik. We toonden gewoon niks. Ik had veel meer van ons verwacht. We gaven veel te veel ruimte weg."

    "We misten ballen aan ons lijf. Sommige jongens schoven hun verantwoordelijkheid door. Ze brachten te weinig. Maak eerst dat je zelf goed speelt en ga pas daarna anderen helpen. Ben je verdediger, speel dan achterin. Ben je middenvelder, speel dan op het middenveld."

    "We hebben gespeeld als kleine kinderen", vult spits Elimane Coulibaly (foto) aan. "Alle duels werden verloren. Op elke tweede bal was Club sneller. Dat eerste tegendoelpunt was gewoon belachelijk."

    17-10-2011 om 18:30 geschreven door tim  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:KAA Gent
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Anderlecht opent nieuw trainingscomplex

    Anderlecht opent nieuw trainingscomplex

    Anderlecht heeft maandag zijn gloednieuw trainings- en opleidingscentrum officieel boven de doopvont gehouden. RSCA haalde de mosterd bij de grootste trainingscomplexen in Europa.



    Anderlecht bouwt al een hele tijd in Neerpede aan zijn trainingscentrum. En vandaag is het klaar en mocht de pers rondneuzen.

    PhotoNews

    Het project kostte Anderlecht meer dan 10 miljoen euro, de bouw duurde 6 jaar. Maar nu zijn alle faciliteiten wel aanwezig in Neerpede. 

    Naast oefenterreinen bevat het opleidingscentrum een moderne fitnesszaal van 524 m², rustruimtes voor spelers (145 m²), een zwembad voor recuperatie en revalidatie en een kinesisten- en dokterspraktijk. Alle teams van Anderlecht, vanaf de -15-jarigen, beschikken ook over een eigen kleedkamer in Neerpede.

    Philippe Collin, secretaris-generaal van Anderlecht, is de bezieler van het nieuwe oefencomplex. "We hebben ons gebaseerd op het trainingscentrum van Arsenal", legt Collin uit.


    Vanden Stock: "Op jeugd mikken"

    Ook Anderlecht-voorzitter Roger Vanden Stock gaf trots een rondleiding in het nieuwe complex. "Wat infrastructuur betreft, staat onze club hiermee jaren aan de top", zegt hij. 

    "Als Anderlecht internationaal nog iets wil betekenen, moeten we op onze jeugd mikken. Het nieuwe oefencentrum is nog maar de eerste stap. Nu moet de uitbreiding van ons stadion aan bod komen."

    17-10-2011 om 18:29 geschreven door tim  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:RSC Anderlecht
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hoefkens zal Club Brugge niet meer dienen in 2011

    Hoefkens zal Club Brugge niet meer dienen in 2011

    PhotoNews


    Pech voor Carl Hoefkens. De Club-aanvoerder is minstens drie maanden buiten strijd. De voorste kruisband van zijn knie is voor 90% afgescheurd. Woensdag gaat Hoefkens onder het mes. "Hopelijk kan ik donderdag Club al aanmoedigen."



    Carl Hoefkens raakte gisterennamiddag geblesseerd tijdens de wedstrijd tegen AA Gent. Na een duel verdraaide hij zijn knie en zijn blik verraadde dat hij voelde dat het een ernstige blessure was.

    PhotoNews

    Club-coach Adrie Koster had zijn drie wissels al opgebruikt. Hoefkens probeerde daarom nog even voort te spelen, maar dat bleek onmogelijk. Hij verliet al wenend het veld.

    "Je denkt meteen verder… de wedstrijden tegen Birmingham, je contract loopt af, en het ging net allemaal zo goed. Goed bezig met Club, weer kunnen proeven van de nationale ploeg. Eigenlijk heb ik me nog nooit beter gevoeld", zegt Hoefkens.

    Carl Hoefkens wist vanuit zijn ervaring meteen dat hij een tijdje uit roulatie zou zijn. De diagnose bevestigde dat. Zijn voorste kruisband is voor 90 procent afgescheurd. Na de operatie wacht een revalidatie van drie maanden.

    Morgen wordt de rechterknie van Hoefkens geopereerd in een ziekenhuis in Roeselare. "Wellicht wordt mijn kruisband versterkt met een kunstkruisband. Dat scheelt een stuk in de revalidatie en daar trek ik me aan op", zegt Hoefkens.



    "Mis duel tegen schoenenpoetsers"

    Hoefkens vindt het bijzonder sneu dat hij de duels tegen Birmingham in de Europa League mist. Hij hoopt wel als toeschouwer erbij te zijn. "Als de dokters het toelaten, wil ik er donderdag bij zijn in Jan Breydel, om de ploeg te steunen in de Europese match tegen Birmingham. Ik wil er bij zijn voor mijn team, dat enorm aan elkaar hangt."

    "Ik keek enorm uit naar Birmingham. Daar lopen spelers bij die ik ken van vroeger: jonge gasten die mijn schoenen moesten poetsen bij Stoke. Hen had ik graag op het veld ontmoet."

    17-10-2011 om 18:28 geschreven door tim  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie: Club Brugge
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bouw nieuw stadion Club mag nog niet starten
    Bouw nieuw stadion Club mag nog niet starten

    Belga


    Club Brugge kan nog niet beginnen aan de bouw van z'n nieuwe stadion op de Chartreuse-site. Maandag heeft de Raad van State een deel van het ruimtelijke uitvoeringsplan voor dat stadion opgeschort.


    De Raad van State heeft de voorstellen van zijn adviseur, die al even bekend zijn, gevolgd. De vrees van Club werd waarheid, want door de opschorting van het ruimtelijk uitvoeringsplan mag er niet gebouwd worden.

    Volgens de Raad is er te weinig rekening gehouden met het milieu-effectenrapport (MER). Daarin staat dat Chartreuse de site is "met de meest ongunstige gevolgen voor het leefmilieu". 

    De Vlaamse Regering heeft dat ruimtelijke uitvoeringsplan opgesteld en moet zich nu gaan verdedigen bij de Raad van State. Het kan nog een jaar duren voor er een definitieve beslissing komt.

    "We verliezen tijd"

    Burgemeester Patrick Moenaert reageert teleurgesteld op de beslissing van de Raad van State. "We verliezen tijd", zegt de CD&V-burgemeester van Brugge.

    Belga

    "De Raad van State zegt dat de Vlaamse Regering andere mogelijke locaties niet genoeg heeft onderzocht. Door deze beslissing wordt echter ook ons voornemen geblokkeerd om in Brugge meer dan 100 hectare industriegrond te ontwikkelen."

    Brugge wou in de buurt van het huidige Jan Breydel een industrieterrein laten verrijzen. Maar omdat die locatie ("De Spie") door het MER als gunstiger voor een nieuw stadion werd omschreven, worden ook daar de bouwplannen geschrapt.

    "We mogen er niet aan beginnen, omdat ooit wel eens zou kunnen blijken dat het nieuwe stadion beter op die plaats zou komen. Excuseer, maar zo kun je niet vooruitgaan", zegt Moenaert.

    • De beslissing van de Raad van State betekent niet dat het nieuwe stadion van Club Brugge niet op de Chartreuse-site kan komen. "De Raad zegt dat we ondanks de effecten voor het milieu toch voor Chartreuse kunnen kiezen, maar dan moet dat goed gemotiveerd zijn en dat is nu niet gebeurd", zegt Schepen van Ruimtelijke Ordening Mercedes Van Volcem (Open VLD).




    Club wacht op Vlaanderen

    Club Brugge reageert voorzichtig op het nieuws. "De uitspraak lag binnen de lijn der verwachtingen", klinkt het bij Club. "We wachten nu op de communicatie van de Vlaamse en stedelijke overheden om na te gaan welke mogelijkheden er zijn in dit dossier."
     

    17-10-2011 om 18:27 geschreven door tim  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie: Club Brugge

    >

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs