Het is zaterdag vandaag, en dus is er markt! Ik vind het geweldig daarop rond te lopen en alle verschillende geuren en kleuren waar te nemen.Ik probeer dan niet te veel geld uit te geven, maar dat is niet makkelijk ! Vandaag was er een cupcake winkeltje, dat kon ik natuurlijk niet laten liggen!
Samen met mijn vriend heb ik dan een chocolade cupcake met chocoladebotercrème en een maltezer gekocht.. HMMM ! Omdat de markt bijna voorbij was en je cupcakes natuurlijk niet lang kan bijhouden hebben we er nog een tweede cakeje gratis bij gekregen ! een citroenschuimcakeje !
Ik kan niet wachten ze op te eten !
Een super idee om eens zelf te maken trouwens voor de verjaardag van een vriendin... :)
Eerst moest ik gaan werken, het was mooi weer en ik werk in de horeca, dus het was heel druk, maar als je dan op het eind van de dag je loon krijgt geeft dat wel een enorme voldoening :) Je ziet het getal op je bankrekening groter en groter worden en dat wil zeggen dat ik bijna de vakantie in de zomer kan betalen!
Na het werk moest ik dan snel door, het was namelijk Schoolrock die avond! Een super editie trouwens! Ook daar moest ik werken als vrijwilliger, ik moest de jetons doen :) Best wel wat rekenwerk, maar wel leuk :)
Vandaag maken we de brug, ik heb dus geen school ! Dit lange weekend gebruik ik natuurlijk om te studeren, de verloren tijd een beetje inhalen... Ik hoop dat ik genoeg tijd heb om me voor te bereiden op de examen, door de repetities, het werk en mijn vriendje blijft er niet zoveel tijd over om te leren!
Gelukkig heb ik maar drie uur les op woensdag, ik weet niet wanneer ik anders al het schoolwerk gedaan zou moeten krijgen!
Vandaag moet ik werken van 14 uur tot 17 uur, dat lijkt natuurlijk niet lang, maar het zijn bijna examens, en dat wil zeggen dat ik mijn tijd goed kan gebruiken!
Ik heb het tegenwoordig vrij druk, en dat is niet altijd even makkelijk. Ik moet werken, repeteren voor een musical, werken voor school en dan nog tijd overhouden om mijn vriendje te zien.
Maar het is natuurlijk allemaal voor een goed doel! Binnenkort speel ik mee in een musical. Dat is natuurlijk veel werk en neemt veel tijd in beslag, maar het is wel iets wat ik graag doe!
Ook het werken is voor een goed doel! Dat vraagt natuurlijk veel tijd en is best wel vermoeiend, maar het brengt wel geld op! En met dat geld kan je natuurlijk leuke dingen doen; zoals in de zomer op reis gaan!
Met het geld dat ik verdien spaar ik om deze zomer een week met mijn vriend naar Spanje te gaan !
Is er nog iemand die soms het gevoel heeft : "oké nu ga ik iets cools doen, zoals beginnen met nail art, of mijn eigen kleren maken,...".
Ik heb dit bijna elke dag. Het probleem is alleen, ik weet niet waar ik goed in ben. Ik ben niet erg handig dus mijn eigen kleren maken zal me niet zo goed lukken, en nail art ook niet... Overlaatst ben ik dan begonnen aan mijn eigen knuffelbeer. Ik wilde er eens één zelf maken, en die is nu bijna af. Het was eigenlijk helemaal niet moeilijk en verrassend leuk. Aan iedereen die een beetje kan breien : dit is een absolute aanrader!
Het breien van deze beer heeft me wel doen inzien dat ik graag nog wat meer van die dingen zou kunnen, misschien dus toch proberen mijn eigen kleren te maken...? Ik ben graag creatief bezig, misschien zelfs een beetje alternatief... Ik ben ook wel erg bezig met de mode en probeer daarin mijn eigen stijl te ontdekken. Iets wat er een beetje uitspringt, maar waar ik me toch goed in voel. Ook muziek en theater ligt me wel. Ik acteer graag, dans graag, zing graag,... als ik maar met iets creatiefs bezig kan zijn! De hele dag achter de schoolbanken zitten is echt niets voor mij, maar mijn ouders willen wel dat ik een ASO diploma haal.
Iemand misschien tips over fijne creatieve dingen?