Inhoud blog
  • I'm ba-ack!
  • Laatste dagen aan de andere kant van de wereld
  • Bootje varen, zandeiland en regen, veel regen!
  • Foto's!
  • Cairns and surroundings
    Categorieën
  • Back in Belgium (1)
  • Down Under (24)
  • Still Belgium (12)
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    The Attic of the World
    Internship in Sydney
    02-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Laatste dagen aan de andere kant van de wereld
    Amai dit gaat snel. Overmorgen vertrek ik alweer naar huis.
    Surfers Paradise was leuk, eindelijk terug mooi weer, hier hebben we genoten van de zon, gefietst en wat straatartiesten gezien.
    We sliepen op een camping waar we al onmiddellijk gratis worsten konden eten en waar we zondagochtend ook gratis pancakes kregen.
    Ook hebben we hier zondag een fiets gehuurd voor de namiddag zodat we de kustlijn iets makkelijker en sneller konden verkennen, ook hebben we hier de Q1 toren beklommen waaruit we een goed overzicht hadden over de streek.

    Vandaag (maandagmorgen) reden we verder naar Lamington Park waar we 2 korte wandelingen gemaakt hebben maar het was daar een beetje te fris naar onze goesting en zijn we in de namiddag nog naar Byron Bay gereden. Waar we tegen de avond alweer waren vertrokken richting Brisbane. We zitten nu op een 50tal kilometer van Brisbane, de stad die we morgen gaan bezoeken en ook onze laatste nacht hier gaan doorbrengen.

    I'm coming home.

    Cheers!

    02-07-2012 om 11:35 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    29-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bootje varen, zandeiland en regen, veel regen!
    Na het Great Barrier Reef waren we verder gereden naar Airlie Beach, maar eerst maakten we een tussenstop in Town Hill waar we even een bezoekje brachten aan Bram, die daar werk was aan het zoeken, zonder succes weliswaar.

    Onderweg naar Airlie Beach hadden we een zeiltrip geboekt door de Whitsunday regio. Een eilandengroep met nog stukken rif maar ook spierwitte zandstranden die fenomenaal mooi zijn. Enige nadeel, het begon met regenen tijdens deze boottrip, buien, maar toch. Het maakte het zeilen een stuk kouder en minder aangenaam. Dit deed niets af van Boomerang, onze zeilboot, die ooit nog een gerenomeerd racejacht was. Normaal zaten we niet eens op deze boot maar omdat op de trip die we geboekt hadden te weinig mensen ingeschreven waren hadden we een upgrade gekregen naar een extra nacht! Tijdens deze tocht hebben we helpen met de zeilen omhoog te doen en gezwommen, gesnorkeld en genoten van deze prachtige witte stranden, die slecht zouden zijn voor camera's. Gelukkig hadden we voor Whithaven Beach enkele straaltjes zon, voor degene die dit strand willen zien onder volle zon, google it!

    Hierna zijn we verder gereden naar Airlie Beach, op de weg naar daar zijn we gestopt in het dorpje Seventeen Seventy (1770) waar captain Cook aan wal zou zijn gekomen. In Airlie Beach zijn we 3 nachten gebleven en kwamen we ook weer enkele bekenden uit Sydney tegen. Omdat het zo hard regende hebben we een rustdag ingebouwd en hebben we een hele dag niets gedaan buiten series en films kijken. De dag erna ben ik, ja Jody had er niet zoveel zin in, ondanks de regen naar Fraser Island gegaan, dit is een gigantisch groot zandeiland, met zand dat zelfs uit de haven van Sydney is gekomen en uit de rest van New South Wales. Hier zat ik in een 4x4 truck die over de zandpaden en het strand reed. Verder zagen we binnen het half uur 2 dingo's.

    En dan zijn we alweer bij vandaag, de regen is weg en de zon is er weer. We zijn gestopt in Noosa, waar we even op het strand hebben gelegen en een wandeling door het national park gemaakt hebben, die eindigde in het donker. Morgen arriveren we in Surfers Paradise waar we een dag gaan doorbrengen om vervolgens weer omhoog te rijden naar Brisbane waar ons avontuur spijtig genoeg zal aflopen.

    Cheers!
































    29-06-2012 om 13:31 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    25-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's!



















    25-06-2012 om 11:28 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    21-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cairns and surroundings
    Okay er is weeral een beetje tijd verstreken en over 2 weken deze tijd zijn we ook alweer in het kleine België.
    Momenteel zit ik in een klein dorpje dat Airlie Beach heet, dit ligt in de Whitsunday Region, maar dit is voor een volgende keer. Nu is het over de eerste delen van de roadtrip en deze ging eerst vanuit Cairns, up north naar Cape Tribulation! Schitterend hoe dit eruit zag en vooral de weg er heen was superleuk om te rijden!
    Toen we hiervan terug waren hebben we ook een aantal strandjes bezocht en daar een beetje in de zon gelegen, ohja zon in overvloed hier!

    Dan hebben we een dag doorgebracht op zee, vanuit Cairns vertrokken en dan maar een beetje varen, varen varen tot het eerste rif! Jawel 1 van de onderdelen van het Great Barrier Reef en daar heb ik een echte duik gedaan en veel gesnorkeld! Al die kleuren van het rif en dan de verschillende tropische vissen, gewoon prachtig! Daarna ging onze boot nog een stukje verder en de rit naar daar kon je een beetje vergelijken met een rollercoaster, de zee was redelijk bruut en de kapitein hield er goed de vaart in! Het 2de rif was zelfs nog mooier dan het eerste! Maar ook een beetje minder diep gelegen, zo ondiep zelfs dat het bij eb bovenwater lag. Ik heb hier dan ook enkele schrammen opgelopen...

    Na dit alles zijn we tot Town Hill gereden, waar iemand die bij ons Sydney heeft gewoond, verbleef.

    Foto's volgen zodra ik ze op men laptop heb staan!

    Cheers mates and cunts!

    21-06-2012 om 12:15 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    15-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Koude ochtenden, schitterende dagen!

    Oké we left Sydney! Best vreemd om afscheid te nemen van een stad waar je zolang gewoond hebt en het naar je zin hebt gehad. Maar nu is het grote en mooie avonduur begonnen! En voor wat ik tot nu toe al gezien heb: it's very very nice and impressive! Vooral Uluru en Valley of the Winds waren superindrukwekkende rotsen die  helemaal uit het niets komen opduiken in een vlak landschap. Ook Kings Canyon was een super mooi stukje natuur! Onder andere the Garden of Eden, een schitterend stukje natuur!

    Na de nachten in een swag en onder de sterrenhemel werd de zonsopgang 2x verstoord door de wolken, stonden wij daar voor niks op om 5.15 in de morgen maar gelukkig hadden we de laatste dag meer geluk en hadden we een schitterende zonsopgang aan Mt Conner; ergens bij Glenn Helen. Hierna hebben we ook op een echte dirtroad, of eerder gezegd de bedding van een rivier gereden, dit met een superdeluxe 4wd vrachtwagen. Deze rivierbedding leidde ons naar het Finke Gorge National Park waar we het schitterende Palm Valley hebben gezien.

    Hierna was het spijtig genoeg wel gedaan met al dat moois en reden we richting Alice Springs, waar we nog even hebben kunnen relaxen in een jacuzzi en lekker hebben kunnen slapen in een geweldig machtig goed bed.

    De volgende ochtend checkten we uit in het hotel en gingen we een beetje rondwandelen in Alice Springs waar, eigenlijk niet zoveel te beleven valt. Alleen heb ik daar gemerkt dat Jody een echte voorliefde heeft voor Aboriginals, hij kon maar niet stoppen met foto's van deze (lelijke en stinkende) mensen te trekken!

    Voor al degene die tot hier geraakt zijn met lezen heb ik ook nog een paar foto's geselecteerd van deze geweldige eerste 5 dagen reizen!



















    15-06-2012 om 14:11 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    05-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Last week in Sydney
    De laatste week hier in Sydney, de tijd vliegt hier echt voorbij! Morgen doe ik al mijn stageverdediging en dan is het einde echt dichtbij!
    Maar dit wil niet zeggen dat ik ook al thuis ga zijn binnen een week, neen eerst ga ik nog meer van dit continent bezichtigen en verkennen.

    Eerst een kleine samenvatting van de afgelopen week. Ik ben op donderdag naar Vivid gaan kijken. Dit is een lichtkunstshowachtig iets. Het was wel de moeite, alleen had ik er meer van verwacht toen ik de filmpjes van het afgelopen jaar gezien had. Vooral het Operahuis viel dan tegen met trage bewegingen en redelijk weinig kleur.

    Nu dan, future plans! Maandag stappen Jody en ik op het vliegtuig richting Ayers Rock. Dit is eigenlijk de middle of nowhere maar lijkt mij superfel de moeite om te zien. Hier blijf ik een 4tal dagen en dan vliegen Jody ik van Alice Springs naar Cairns! Cairns is de East Coast en ligt eigenlijk in het midden van the Great Barrier Reef! Jeppa ik ben hier nog op tijd om het te zien voor het volledig verdwijnt! Vanuit Cairns hebben we een 20tal dagen om Brisbane te bereiken, ongeveer een 1800km, hiertussen liggen nog enkele mooie dingen zoals Frazier Island en de Whitsundays.

    We're gonna live the good life!

    Tot de volgende, wie weet wanneer dit gaat zijn!

    Cheers

    05-06-2012 om 04:32 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    28-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Almost finished here
    Hi everybody!

    Lang niets meer gepost hier, heel veel is er ook niet gebeurd. Buiten dat ik eindelijk naar het vuurwerk ben gaan kijken 2 weekendjes geleden. Verder zijn de weekends meer en meer chill weekends geworden, zonder al te veel inspanningen, of toch wel met de nodige relaxing voetbalmatchkes en gekke dingen in het park. Waar dan een oude man komt zeggen dat er niet gevoetbald mag worden of hij belt de park rangers.

    Ook ben ik vandaag begonnen aan mijn laatste 2 weken stage, voelt eigenlijk wel een beetje vreemd omdat ik nog altijd het idee heb dat ik hier gisteren ben aangekomen. Maarja, als dit voorbij is, gaat het echte avontuur pas beginnen met het rode centrum en de east coast! Looking forward to it.

    Cheers mates

    28-05-2012 om 03:52 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    24-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2 maanden Down Under
    Hello Hello

    Ondertussen ben ik hier al 2 maanden, heb het nog steeds naar men zin en men stage is over de helft gegaan. Nog een dikke maand en ik kan hier een maand gaan rondtrekken en daar kijk ik enorm naar uit!

    Over de afgelopen week heb ik niet zoveel te vertellen, veel slecht weer, zaterdag door dat slechte weer niets gedaan buiten wat series en films gekeken... Zondag hebben we in de namiddag een wandeling gemaakt langs de kust van Watsons Bay. Daar kwam er ineens een vliegtuig langs gevlogen op dezelfde hoogte als wij waren aan het wandelen, best wel spectaculair.

    Morgen een vrije dag het is ANZAC Day oftewel Australian and New Zealand Army Corps Day, een feestdag voor het Australische en Nieuw Zeelandse leger dat tijdens WO I vocht ergens in het Ottomaanse Rijk. Hopelijk is het dan een beetje mooi weer zodat ik een dagje aan het strand kan gaan liggen ofzo.

    Groetjes en tot de volgende!

    24-04-2012 om 10:43 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    17-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.More animals!
    Okay, another week passed. Deze korte werkweek was wel leuk en in het weekend ben ik naar het koalapark geweest, waar ik een koala geaaid heb! Best wel tof om zo'n fluffy beestje te kunnen aaien. Verder zaten er ook nog een hoop wallabies en dingo's die mij dan weer enorm aan m'n eigen honden deden denken.

    's Avonds zijn we dan met een paar mensen naar de halve finale van de FA-Cup gaan kijken in een pub vol Everton-fans, dit was zeer leuk om die geladen Mersey-derby (Liverpool-Everton). Een geweldige sfeer om in de 88ste minuut van de wedstrijd een gigantische ontgoocheling mee te maken toen Liverpool de winning goal scoorde.

    Op zondag zijn we dan zelf een potje gaan voetballen met de meeste jongens hier in huis. Dit was ook zeer leuk, hoewel mijn voetbalskills echt niet al te goed zijn :D








    17-04-2012 om 10:25 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    09-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verlengd weekend
    Na een korte werkweek kwam er een weekend van 4 dagen aan! Zalig gewoon om 4 dagen niets te doen, beetje uitslapen, beetje aan het strand zitten en liggen.. Bondi en Watsons Bay. Verder heb ik ook nog Tornado Tom zien winnen in Roubaix, wat een formitastisch nummer heeft hij daar opgevoerd! Achja ik hoop maar dat mijn inspanningen op het strand iets hebben uitgemaakt voor het bruine kleurtje dat ik graag zou willen hebben als ik thuis kom :D

    Cheers




    09-04-2012 om 10:12 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    03-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Heaven is a place on earth!
    Dit weekend ben ik naar Melbourne gereisd, een klein citytripje gedaan. Wat heb ik er gezien? Om te beginnen een grote stad die heel erg verschillend is van Sydney, oh yeah I like Sydney more, een hele hoop mooie natuur met de Great Ocean Road en Wilsons Prom, waarover later meer, heel grappige dingen in het hostel, stomdronken receptioniste...

    Let me start with, ie wie wa weg, MELBOURNE CITY!

    Melbourne is de 2e grootste stad van Australië en eerder iets voor de kunstliefhebbende mensen. Er is hier veel streetart en dan ook nog veel parken en sportstadions, waaronder dat van de Australian Open! Voor de rest heeft de stad 1 'markt'plein wat eigenlijk bijzonder weinig is. Some people love Melbourne but I love Sydney... Just as simple as that!

    Verder Wilsons Prom. Volgens de Lonely Planet het mooiste national park van Australië. Well, its the closest you'll be to heaven before you die I guess! Vooral onder de indruk van sqeany/squaky? beach! Voor hier te raken hadden we wel de gigantisch sympathieke Melburnian Jerry die met plezier ons om 6u kwam oppikken en ons ook terug afzette aan ons hostel. Great, awesome, thank you very much mate! Hier kwam ik ook het eerste echte wildlife tegen, een schuchtere walabi en emoes en natuurlijk nog een hoop vogels!

    En dan het hoogtepunt van deze citytrip! The Great Ocean Road Tour! Deze 2daagse rondrit over en rond de Great Ocean Road was geweldig. Laat me dit erbij zeggen, ik was wel de gelukkige gast tussen 16 jonge dames, samen met nog een andere Engelsman en de 2 gidsen. The 12 apostles, de verschillende pitoreske strandjes, de weg zelf, het regenwoud, de dorpjes,... Ik vergeet waarschijnlijk nog een groot deel, maarja het was een gigantisch super geweldige dag! Dan komen we aan om te overnachten in een YHA, een hostel dat meer weg heeft van een bungalowpark dan van een hostel en krijgen we een lekkere barbie (Australisch voor Barbecue). De 2de dag rijden we nog verder de Ocean Road af richting Phillip Island. Ahja dieje Phillip heeft heel veel voor Australië betekend want hier is heel veel naar dieje pipo vernoemd.. Phillip Island wat ligt hier? Een GP circuit waar Valentino Rossi 1 maal per jaar zijn motor laat brullen tegen 380 km/u.. Verder zitten hier nog veel walabi's en PINGUINS! Deze uiterst schattige vogels komen iedere dag na zonsondergang aan wal na een dag jagen en waren echt wel een hoogtepunt van dit weekend! De groep was trouwens ook echt geweldig, net als de gidsen!

    Hop hop genoeg gezeverd, tijd voor wat foto's!


















    03-04-2012 om 10:35 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    26-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.100 more to go!
    Gadverdamme wat gaat de tijd toch snel! Gisteren zat ik nog op het vliegtuig naar hier en nu ben ik hier alweer weg binnen 100 dagen! Sommigen gaan hier heel blij mee zijn, ikzelf zou hier nog wel langer kunnen blijven, het is hier echt wel chill om te wonen en te leven (alleen een beetje duur).

    Nu dan ik heb weer een extra weekje stage gelopen, vrijdagavond zijn we (bijna) met het voltallige huis opstap geweest, and it was very nice! Dan zaterdag was het schitterend weer, en ik had me voorgenomen om de Coastal Walk van Bondi tot Cogee te doen, dit wel lichtjes onderschat, maar het was zeker de moeite waard! Ik had iets van een 2 uur tot Cogee gewandeld en dan een uur terug tot Bondi. Ik had ook gewoon de bus terug kunnen nemen maar daar had ik niet zoveel zin in.














    26-03-2012 om 12:04 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    20-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.One month Down Under
    Okay, ondertussen ben ik hier dus al een maand, het lijkt nog steeds gisteren dat ik op het vliegtuig stapte en de lange vlucht richting Sydney deed. Ik heb hier ondertussen al superveel gezien en ga hier ook nog superveel zien. Op men stage loopt het ondertussen wel los, alleen verbaasd het tempo van de Australische collega's mij... Dit is een stuk relaxter, laidbackter ten opzichte van België. Hier doen ze alles op hun gemak en ik moet mij nog steeds een beetje aanpassen aan het tempo van hier, want ze trekken nog steeds altijd vreemde gezichten als ik een opdracht krijg en ik die, naar hun normen, heel snel af heb.

    Ik heb het hier wel naar mijn zin, alleen de honden en de katten mis ik best hard, de rest valt allemaal heel goed mee...

    Cheers

    20-03-2012 om 08:38 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    18-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beestjes!
    Weeral een weekend gepasseerd, het gaat toch zeer snel allemaal, moet ik zeggen. Dit weekend de citytour gedaan, die we hebben gekregen van Stagehuis. Deze ging over de Harbour Bridge naar het andere deel van Sydney waar ik zelf nog maar amper geweest was, maar het weer stak wel redelijk fel tegen, het regende heel hard... Net als het op dit moment ook regent..

    Vandaag dan naar het wildlife center geweest, hier heb ik de eerste kangoeroes en koala's gezien! En dan een machtig grote krokodil gezien... 5m is die ongeveer lang.












    18-03-2012 om 13:06 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    12-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.A-M-A-Z-I-N-G!!!!!!
    Australia op z'n mooist! Soms zeggen foto's meer dan woorden, dit is hier echt wel van toepassing. Dit weekend naar het Royal National Park, net ten zuiden van Sydney geweest op zaterdag en op zondag naar de Blue Mountains. Foto's geven waarschijnlijk nog niet half weer hoe schitterend het er was, maar ik ga toch een poging doen om de meest indrukwekkende foto's hier te plaatsen zodat jullie mee kunnen genieten van deze stukjes S-C-H-I-T-T-E-R-E-N-D-E natuur.

    De eerste 4 foto's zijn van het Royal National Park en de andere 5 foto's zijn van de Blue Mountains.

    Cheers!


















    12-03-2012 om 12:43 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    09-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Celebrate
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Happy Birthday to me, Happy Birthday to me, Happy Birthday dear me-ee, Happy Birthday to me!

    Voila uitgezongen, gisteren met een paar mensen in het huis uit gaan eten bij Pancakes on the Rocks. Er mag wel 1 keer gezondigd worden tegen het spartaans regime van eten aan de laagst mogelijke prijs. The food looked good en het was ook nog eens lekker!

    Ook hadden we gehoord dat de Queen Mary 2 in de haven van Sydney lag en daar wouden we dan ook nog naar gaan kijken! Wij gingen van Darling Harbour naar Circular Quay. Daar aangekomen kwamen we tot de vaststelling dat het bootje verdwenen was! Het grootste cruiseschip ter wereld was vertrokken om half 8 in de avond en zou dus niet vertrekken om half 8 ‘s morgens zoals we eerst dachten…

    Dan maar op naar de Cock ‘n Bull, een Irish Pub, waar er elke donderdag heen gegaan wordt door de mensen uit het huis. Daar aangekomen is er niemand te zien… Zaten ze ergens in het centrum in een bar of pub… Hadden wij even pech..

    Maar toch had ik een zeer leuke avond gehad! Thanks mates!

    En natuurlijk ook bedankt aan iedereen die mij proficiat heeft gewenst!


    PS Pictures will follow!

    09-03-2012 om 00:00 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    06-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Seen some nice things!
    Zaterdagavond is letterlijk gewoon in het water gevallen, te veel regen. Geen Mardi Gras aka Gay Parade. Maar gelukkig komt ook in Australië na regen zonneschijn.

    Zondag was een schitterende dag, met veel een brandende zon. We zijn zondag naar de Botanic Gardens geweest, nog maar eens, maar nu aan de andere kant van de baai. Hier heb je een mooi uitzicht op de Bridge en het Opera House. Na de tuinen zijn we naar Manly Beach geweest. Hier hebben we een beetje gezwommen in de (ruwe) zee. Zo ruw zelfs dat de vlaggen waartussen gezwommen moet worden steeds dichter bij elkaar werden gezet.

    Op maandagavond zijn we dan Sydney by night gaan doen. Dit wil zeggen, stap de trein op, ga naar het noordelijk deel van de stad, of gewoon de brug over, stap uit, neem foto's en wandel de brug weer over. Geweldig, nee legen- wait for it - DARY. Dit was echt en waaw-gevoel, een gevoel van "godverdomme, I love this city!" En dan kom je op dinsdag weer in de realiteit van het stage doen. Kut het is toch geen vakantie, of toch niet helemaal!














    06-03-2012 om 13:01 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    03-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The Rain
    En we zitten ondertussen al bijna twee weken Down Under. Het lijkt alsof ik gisteren pas hier ben aangekomen.. Nu met de stage vliegt de tijd echt voor uit...

    Ik voel me hier volledig thuis, zeker met het Belgisch weer dat hier momenteel is, het regent dat het niet meer normaal is.. Ik dacht dat ik naar Australië ging en dat daar altijd de zon scheen... Niets is minder waar, het westen van Sydney dreigt te overstromen en in de buurt van Canberra is er een dam aan het overstromen.. Gisteren een leuk uitje gehad met de collega's van op het werk en vandaag was er een citytrip gepland. Deze zou om 7u15 vertrekken in de buurt van Central Station, wij met een aantal mensen daar naartoe, om 6u opgestaan, en om iets na 7 daar aangekomen. We wachten en we wachten en we wachten, ondertussen is het al 8u en is die bus nog steeds niet komen opdagen. Dan zijn we maar even door de stad gewandeld en heb ik men was gedaan :D in de stad zijn we naar de Fish Market geweest, één van de dingen die je moet doen in Sydney volgens vele boekjes... De vis was er gewoon duur.

    Nu seffens misschien nog naar de Mardi Gras Parade, hangt van het weer af en anders gewoon een beetje rusten hier na deze zware wandeldag!

    03-03-2012 om 07:59 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    28-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gedaan met de pret (of toch niet?)
    Oké gisteren begonnen met de stage. Er is een heel leuke werksfeer in het bedrijf, iederene spreekt elkaar aan met de voornaam enzo... Maar nu is het dus niet veel meer bezoeken buiten in de weekends. Ik weet nu ook eindelijk wat het bedrijf doet, ze verkopen iets in de aard van de gouden gids, online en dit voor de renovatie en nieuwbouw van huizen, natuur therapieën en voor huisdieren. Dit zijn drie nichemarkten en hier zijn ze de grootste in. Op de marketingafdeling werken nog twee andere stagiairs, eentje uit Nederland en de andere uit Duitsland.

    De pret is dus een beetje over, maar toch gisteren nog naar Bondi Beach geweest @ night, dit was een mooi zicht, spijtig dat ik men camera vergeten was... Maar dan moeten we in de week gewoon terug gaan om er foto's van te trekken, ook staat Sydney @ night zelf nog op het programma om hier foto's van te kunnen trekken.

    Tot de volgende

    Cheers

    28-02-2012 om 11:45 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Down Under
    26-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Change in plans: Finding Nemo!
    Oké eerst was het plan om naar de Blue Mountains te gaan, maar omdat het deze morgen hier een beetje regende en het best bewolkt was en het weer volgens internet niet schitterend was in de Blue Mountains, hadden we besloten om het te cancellen en iets anders te doen. We zijn dan maar naar Sydney Aquarium geweest en wat gaan rondtaffelen in Darling Harbour.

    We waren op het goede moment in het aquarium want ze gingen net de haaien eten geven en ook is het wel leuk om zowat alle vissen die ze in Australië hebben te zien zwemmen. Zo was er daar een schildpad met een zeer lange nek, vissen die licht geven in het donker, kwallen, haaien en alle vissen die meegedaan hebben in Finding Nemo. Na deze tocht door het Aquarium hebben we even gezeten om te eten en dan zijn we verder rond de baai van Darling Harbour gewandeld, waar er ook nog een benefiet voor Griekenland bezig was. Doordat we de afgelopen dagen al genoeg gelopen hadden en pijn aan de voeten hebben, zijn we niet te lang blijven wandelen en zijn we gewoon weer naar Circular Quay gegaan om nog wat in the Botanic Gardens te gaan liggen.

    Maarja morgen is de vakantie zowat gedaan want dan gaan we aan de slag op onze stage. Minder dingen te bezichtigen en waarschijnlijk ook wat minder te vertellen hier, want ja, werk verhalen zijn toch lang niet zo leuk als vakantieverhalen en foto's












    26-02-2012 om 07:35 geschreven door Joris  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Categorie:Down Under


    Archief per week
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 28/11-04/12 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    The corner of the Attic

    Leave a message if you want!



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs