|
En hier ben ik weer met meer nieuws!
In Pilar is er nu de APPD (karaoke en dans) en sinds gisteren ook een splinternieuwe 'DISCO PILAR' dat het uitgaansleven toch wel wat heeft verbeterd. Het blijft natuurlijk de hatelijke gewoonte dat mensen eerst heel lang willen voordrinken op het strand, de plaza, ... en het feest pas begint rond 2u 's nachts om rond 6u te eindigen. Ik hoop dat ik veel reggaeton kan meenemen naar Belgie want dat is zoveel leuker om op te dansen!
Het is mij opgevallen dat ik hier NOOIT tv kijk, mede door het goede weer en door de superslechte kwaliteit van series in ik denk heel Zuid-Amerika. In plaats daarvan ga ik naar de fitness dat slechts 16 euro per maand kost!!!en ze geven zelfs gratis personal training. De tennis blijft gelukkig nog doorgaan ook al is de herst aangebroken en is het weer soms nogal wisselvallig. Maar het blijft toch nog tot 25 graden gaan hier, enkel 's nachts is het echt koud. Helaas zal Portugees leren niet doorgaan omdat de curcus in Pilar niet doorgaat en er geen andere mogelijkheden zijn..
We zijn ook alweer onlangs eens gaan vissen met vrienden en hebben daar blijven kamperen en het leek een beetje op een chirokamp voor 2 dagen. 2 dagen niet douchen, kampvuurke, liters terere drinken, wc in pure natuur en in tenten slapen :p. Ik was de dag erna wel volledig verbrand omdat we heel de tijd in de felbrandende zon zaten in een motorbootje. Het was echt wel geslaagd!
Op een gewone dag hebben ik en een vriendin brownies gemaakt en die allemaal verkocht langs de straat! We dachten dat we winst gingen maken maar ik denk dat we elk 50 cent hebben verdiend, oftewel 2500 guaranies per persoon :p. Ik heb ook voor het 1st in mijn leven 'sushi' gegeten bij een Koreaans meisje in Pilar en amai, dat is veel lekkerder dan gedacht. Ik heb zodanig veel gegeten dat ik er achteraf wel de gevolgen van heb moeten dragen...Spreekt voor zich zeker? :p
Op het onverwachts hebben wij het 1ste weekend van maart met AFS Pilar een gratis reisje gemaakt!
We zijn naar de watervallen van Brazilie, nog eens geweest, de grootste hydraulische centrale van Paraguay in Itaipu, een dierentuin en een mooie waterval in Paraguay hebben we ook bezocht. We hebben overnacht in een verblijf in Ciudad del Este en het was echt een toffe reis. Ook de nieuwe Thai was al mee na een week in Paraguay te zijn! Oja, bij de terugkeer zijn we ook weer in Encarnación gestopt om het strand nog eens te zien. Ik zeg altijd, een reis is altijd toffer als het gratis is!
Na al de pret, is er natuurlijk ook de verplichting om naar school te gaan. Ik doe nu eigenlijk voor de 3de keer mijn 6de middelbaar. Op 5 maart ben ik voor het eerst naar school gegaan om boekhouden te volgen, niet dat mij dat interesseert maar hier heb ik minder les. Ik voel me wel echt te oud tussen mijn klasgenoten maar ze zijn heel symphatiek en het is eigenlijk nog fijn om op school te zitten voor de babbeling, het eten van de kantine en om terere te drinken. In mijn school geef ik nu ook Engelse les 2 keer per week en het is echt wel een succes! We zijn met een 8tal lln.en er komen er elke keer weer nieuwe bij. Normaal moeten ze betalen en dit keer niet, vandaar ook dat ik lln. heb :p. Intussen leer ik mijn klasgenoten ook Nederlands praten, maar enkel de vuile woordjes, altijd grappig!
Onlangs ben ik ook een weekendje naar ASU geweest bij Elien, een Belgje die in Capiatá woont bij een heel leuk gezin en aangezien ons reis naar een meer in PAR is afgelast, zijn we dan maar bij iemand thuis geweest om te bbq'en en daarna te gaan feesten naar een discotheek 'Coyote'. Al bij al was het natuurlijk weer tof!
Mijn tijd hier is nu wel heel erg aan het inkorten, nog 2 maanden en 3 weken! Gelukkig zit de vakantie in Belgie ook al vol met leuke dingen :D
Adiós
|