Welkom op onze rondreis door Thailand
Inhoud blog
  • dinsdag 27 augustus 2013
  • maandag 26 augustus 2013
  • zondag 25 augustus 2013
  • vrijdag 23 augustus 2013
  • donderdag 22 augustus 2013
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Onze andere blogs
  • Thailand 2007
  • Bali
  • Westamerika
  • Florida
  • Senegal
  • Londen
  • Yucatan
  • Onze andere blogs
  • thailand 2007
  • Bali 2008
  • Westamerika 2009
  • Senegal 2010
  • Florida 2010
  • Londen 2011
  • Yucatan 2012
  • Thailand 2013
  • Thailand 2013
    een reisverslag van een 4 weekse rondreis door Thailand
    28-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dinsdag 27 augustus 2013
     

    Vandaag onze allerlaatste dag in Bangkok. Clo en Louke blijven vandaag in het hotel en wij halen het onderste uit de kan en gaan toch nog eens Bangkok in. We nemen de skytrain richting MBK , een immens shoppingcentrum. Van immens gesproken, zo iets groot hebben we nog nooit gezien. We lopen hier alles af, kopen nog de laatste souvenirs voor het thuisfront en vervolgen onze weg richting Siam Shopping centrum. Dit is eveneens immens en hier zijn alle grote merken aanwezig. Op de 3e verdieping zijn showrooms van Rolls Royce, Lamborghini enz. We kijken de ogen uit onze kop doch stilaan wordt het toch tijd om terug naar het hotel te gaan want we moeten hier uiterlijk tegen 18 uur uitchecken. Een laatste tuktuk naar het hotel, opfrissen, valiezen pakken, uitchecken en op naar de bar, waar we een laatste drink nemen. Hier eten we ook nog want onze vlucht gaat pas tegen middernacht;Met een taxi naar de luchthaven... Bye bye Bangkok en Thailand. We vliegen terug met Austrian airlines, en is niet om over naar huis te schrijven. We hebben nog nooit zo weinig plaats gehad en zo een slechte service aan boord en dit toch voor een vlucht van 10 uur naar Wenen. Dan was Thais airways dag en nacht verschil. Ik val gelukkig in slaap en wanneer ik wakker wordt is het nog maar 2 uurtjes. In Wenen even wachten en dan overstappen richting Brussel. Nu zit ons avontuur er echt op en begint de was en de strijk...

    Tot slot willen we toch alle volgers van deze blog bedanken, we hebben meer dan 1000 bezoekers gehaald. Het is altijd leuk te weten dat het thuisfront ook enige interesse of noem het gezonde nieuwsgierigheid vertoont. Hartelijk dank.













    28-08-2013 om 15:00 geschreven door boga  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    26-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.maandag 26 augustus 2013
     

    We worden wakker met prachtig zicht op de skyline van Bangkok. Op naar het ontbijtbuffet. Dit is “ huge” ik denk dat het wel 50 meter lang is en alles wat je maar kan bedenken. Op de koop toe dan nog op de 82e verdieping.... Ongelooflijk uitzicht!

    Ik voel me weer kiplekker dus tijd om deze buurt van Bangkok te ontdekken. Massa's kledij in de buurt rond het hotel , niet altijd even mooi en vooral kleine maatjes! We wandelen verder en komen aan enkele enorme moderne shoppingcentra. Echt enorm groot met alle gekende merken, maar deze zijn zeker niet goedkoper dan bij ons. Er is zelfs een grote ijspiste midden in het shoppincentrum.Nog wat verder tot we ergens nog aan een plaatselijke marktje komen en hier zien we veel edelsteenbewerkers. Nog een enorm groot shoppingcentrum aangedaan vol met computers en electronica (5 verdiepingen) We hebben enkel een grote valies gekocht om terug te gaan ( een van onze zakken heeft de geest gegeven)

    Het doet uiteindelijk toch wel raar om terug in de wirwar van Bangkok te zijn, maar dit heeft toch ook wel zijn charme.

    Terug in het hotel nog even boven op het hoogste gaan kijken en een glas drinken aan de golfbaan ( op de 18e verdieping)

    Voor het eten naar de Bar van het hotel op de 83e verdieping. Bangkok by night ongelooflijk groot!

    We eten met hetzelfde uitzicht en we weten niet wat eerst eten op het buffet. Ik begin met de oesters maar ik was teleurgesteld want de Thaise oesters zijn smaakloos. De Thaise en Japanse desserts kunnen mij wel bekoren, dit zijn kleine kunstwerkjes en smaken heerlijk!

    Na het eten nog even op het marktje voor het hotel nog wat gekocht voor het thuisfront.

    Morgen is onze allerlaatste dag in Bangkok. We vertrekken rond middernacht plaatselijke tijd dus hebben we eigenlijk nog een hele dag!






















    26-08-2013 om 00:00 geschreven door boga  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    overzicht routeplanning


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Archief per week
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 08/07-14/07 2013


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs