De radio laat prachtige pianomuziek horen ... Muziek als 'balsem voor je ziel' ... Sommige muziek maakt blij, andere troost, weer andere maakt energiek, nodigt uit tot dansen en (mee) zingen.
Ik las laatst een verhaaltje van een dame die een groot violist complimenteerde met zijn spel met de woorden :"Ik zou er mijn leven voor over hebben om zó te kunnen spelen" ... waarop de man reageerde met : "dat is precies wat ik heb gedaan ...".
We hoeven niet allemaal uren en dagen en jaren te oefenen ... om zelf te kunnen spelen ... Draai eens aan de knop van uw radio ... luister eens naar een andere zender ... misschien doet u al luisterend mooie ontdekkingen ... Buiten de bekende wegen zijn er andere. Dat geldt voor muziek, voor boeken, en ook voor mensen ...! In onze herinnering blijven de onalledaagse momenten lang bewaard!
Doe vandaag eens een uurtje wat onalledaags .. enjoy of making a new memory!