Ik ging gisteren naar de bioscoop ik Brussel en ik heb samen met mijn huidige lief In Time gekeken. Hier is een in het Nederlands ondertitelde trailer van deze film.
De film speelt zich af in de "nabije" toekomst, waar ze geen geld meer hebben en ze dus alles betalen met tijd. Op hun arm staan 13 groene cijfers die de hele tijd verspringen. Ik bedoel dat het ook weergeeft hoelang ze te leven hebben als ze intussentijd geen tijd bijkrijgen of uitgeven.. In de armste "tijdzone" (een soort van wijk waaraan je kan zien hoe rijk iemand is) ook wel "de getto" genoemd word tijd massaal van elkaar van elkaar gestolen. Je word zelfs al vermoord als je een week hebt. In tijdzone 12 de rijkste tijdzone (grandvieuw) is het normaal als je met een paar eeuwen rondloopt. Op een dag komt er iemand van tijdzone 12 naar de getto en geeft zijn 115 jaren aan ene Will Salas (Justin Timberlake) een 28-jarige man die niet verouderd is sinds zijn 25ste. (Niemand verouderd na zijn 25ste. Omdat men een manier heeft gevonden om het verouderingsgen uit te schakelen.) Hij geeft 10 jaar aan zijn beste vriend en hij vertrekt met zijn overige 115 jaar naar grandvieuw waar hij probeert om nog meer tijd bij te winnen. Daar ontmoet hij Sylvia Weis (Amanda Seyfried) de dochter van een man die wel een miljoen jaar bezit. Samen proberen ze het systeem van tijdzones te saboteren en te doorbreken.
Ik vond deze film persoonlijk heel erg goed en hij is echt de moeite waard.
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen) Categorie:recensies van Films
13-01-2012
The Vampire Diaries: Duisternis - L.J. Smith
Duisternis in het 3de boek van de 'The Vampire Diaries' boekenreeks van L.J. Smith. Het is een brij dik boek voor L.J. haar doen. Notmaal gezien zitten in haar boeken 2 delen (toch in die dat nu uitgegeven worden) en die zijn ongeveer even dik. Het is al lang geleden dat ik deze reeks heb gelezen, maaar dat is omdat mijn tante mijn boek nog altijd heeft en ik wacht tot ze het teruggeeft. Zodra ik het terug heb zal ik het lezen en er ook iets over schrijven. Over deze boekenreeks is ook een tv-serie gemaakt waarvan seizoen 1 en 2 nu te koop zijn in België, en seizoen 3 word op dit moment uitgezonden in de V.S. De tv-serie verschilt erg veel van de boeken. Daarover zal ik ook eens iets schrijven.
In dit boek komt Elena net terug uit de dood, als een soort van geest-mens maar na verloop van tijd word ze weer helemaal mens, maar ze kan wel nog haar bovennatuurlijke krachten gebruiken. Er komen een aantal vreemde 'wezens' aan in Fell's Church (ik weet niet hoe ik ze moet noemen) die de mogelijkheid hebben om een of ander insectding in een mens/vampier te laten komen, en ze bezeten maken. Die insectdingen zorgen ervoor dat sommigen heel erg gemene dingen zingen over Elena "Elena's stinkende lijk, met wormen in de oogkassen" en dat ze een goedkope hoer is en dat soort dingen. Ze laten ook sommigen hun hele lichaam vol piersen letterlijk overal. Ik ben teveel aan het vertellen. Al bij al was dit een goed boek dat aangenaam was om te lezen. Zet dit op je must-read-list.
Mijn eerste bericht in 2011! dat moeten we vieren!
Ik kreeg de DVD-box van seizoen 3 van "The Ghost Whisperer" van mijn tante, ze heeft net als ik iets met alles wat bovennatuurlijk is. De reeks gaat over Melinda Gordon en ze kan geesten zien en horen en ze kan met hen praten enzo. Deze tv-serie is echt heel leuk (dit seizoen toch. Ik heb de rest nog niet gezien.) Ik ben nu aan het sparen zodat ik seizoen 1 en 2 ook kan kopen. Hopelijk vind ik ze. Deze tv-serie is echt heel erg eng (Maar ik ben ook snel bang als het over films en tv-series gaat. Vooral als het gaat over iets waaring ik geloof. Ja, ik geloof in geesten.) Dus wie wel van een beetje spanning en bovennatuurlijke dingen houd zoals ik moet dit echt kijken. Je kan jezelf echt inleven in de personages en alles is duidelijk uitgelegd op het einde en dan snap je echt alles.
Wil je mij een persoonlijke reactie sturen? Wil je dat ik over JOUW zelfgeschreven online verhaal schrijf? Stuur mij een mailtje en het komt in orde!
Gastenboek
Hai! Als je wil kun je hier een berichtje achterlaten in mijn gastenboek. Geef me bv. eeb tip voor een goed boek of en goede film of TV-serie om over te schrijven. Je kunt ook naar me tweeten @LoTS_Tess