Vandaag vroeg opgestaan want het is moederdag! Samen met Ali dan alles klaar gezet voor moederdag te vieren. Iedereen was er tegen 11u00 en waren de bubbels al geschonken. We hebben in Windaroo cottage gaan lunchen, was een buffet. Het was super lekker. Dan terug naar het huis van A&H en daar verder gevierd. Tegen 18u00 thuis, ik heb dan nog iets kleins gegeten. Dan na nog wat tv te hebben gezien ben ik gaan slapen.
Vandaag zijn we naar een event geweest, ik en tante Mickey, hier was showcooking aan de gang en dergelijke. Was leuk en we hebben veel gezien. Tegen 14u00 waren we op de boot en heb ik en nonkel H. wat gevist. Was echt een mooie dag. `s Avonds naar Ali gegaan en hebben daar Mexicaans gegeten. De film Love and other drugs daarna opgezet, dit is dus echt geen goede film!!!!!!! Dus je moet deze niet zien je mist echt niets! Dan maar gaan slapen.
Zelfde gedaan als de dag ervoor alleen nog vroeger begonnen en later gestopt met werken. Heb Satch gezien en hij ziet er goed uit! Dan thuis broodjes (smosjes) gegeten en dan wat spelletjes gespeelt. Nog `If you think you can dance` gekeken en dan gaan slapen.
Oke, super vroeg opgestaan want Sam en ik gaan dozen verhuizen. Rond 7u30 was hij hier met een truck van Ruth. We zijn dan vertrokken naar Upper Mount Gravatt en zijn rond 8u30 beginnen te verhuizen. Tegen 13u30 waren klaar voor de eerste dag (zo rond een 140 archiefdozen waren al in het nieuwe gebouw). Satch is vandaaqg in het kliniek voor die tumor te verwijderen. Rond 15u00 was ik thuis even rondwandelen in de hyperdoome en dan iets eten en dan gaan slapen.
2de dag dat ik moest gaan werken. Moest pas om 12uur beginnen. Aangekomen op het werk alles uit de dozen beginnen te sorteren, dit was al klaar toen Ruth een 15 minuten later binnen kwam wandelen. Verder opruimen en sorteren. Om 16uur gestopt en naar huis gereden. Nonkel H. was bezig met het eten, heb hem wat geholpen. Tante M. en Sam kwamen thuis van een dagje weg neer de trouw locatie, hebben dan gegeten. Nog wat tv zien en dan gaan slapen.
Wakker geworden rond 7 uur. Heb iets gegeten en mij dan klaar gemaakt. Rond 9u30 zijn Sam en Beck langs geweest voor een kop koffie en een babbel. Sam had een serieuze baard. Tante M. vertrok toen naar haar vader om deze een goede dag te zeggen. Sam en Beck nodigde mij dan uit om de dag bij hen door te brengen. Heb ik gedaan! Bij hun thuis heb ik Hootch en Diva ontmoet, de 2 schattigste honden en heel lieve beesten. We zijn dan samen met de honden op het water gegaan. Na de boot een BBQ met lekker vlees en dergelijke. Dan een half filmpje gezien en gaan slapen.
Ik ben vandaag vrij vroeg wakker geworden, zo rond 7u00. Heb mij maar klaar gemaakt en ben wat beginnen te lezen. Tegen 7u30 was iedereen wakker en hebben we ontbeten. Ben dan gaan rijden met nonkel H. naar IKEA. Die is trouwens hier veel groter dan bij ons! Als we terug waren van IKEA hebben tante M. en ik ons klaar gemaakt om naar Brisbane te gaan. Rond 11u10 zijn we vertrokken. Een half uur later zijn we aangekomen in Brisbane. We zijn wat winkeltjes gaan bezien en heb een vestje gekocht en een bodylotion. Rond 13u05 hebben we dan wat gegeten en zijn dan richting de hotelkamer gegaan van Ali. Daar hebben we een glaasje champagne gedronken. Tante M. ging dan naar het casino en ik ben blijven met Ali in de kamer. Heb Howard dan na een lange tijd terug gezien en hebben we een beetje gepraat. Tegen 16u00 was het tijd om terug naar huis te gaan. Thuis aangekomen hebben we nasi gegeten. Dan na een beetje tv te hebben gekeken gaan slapen.
Om 4u25 wakker geworden door een Kookabara. een geluk dat ik snel terug in slaap ben gevallen. Heb kunnen slapen tot 9u30. Breakie gegeten, maar eerst wel gezorgd dat ik gewassen en omgekleerd was. Tante M. moest beginnen werken om 11u, ben terug meegegaan naar het werk tot Ali me daar kwam oppikken van haar werk. Ben de bibliotheek gaan bezoeken, heb een account gemaakt bij de bank. Heb een telefoonkaart gaan halen en naar de supermarkt geweest en daar dan wat noodzakelijke dingen gekocht. Als Ali mij kwam ophalen rond 14u00 zijn we naar huis gereden zodat ik kon kennismaken met Satch en Anouk. Ben met Ali samen naar de dierenarts geweest voor Satch, waar we slecht nieuws kregen. Hij heeft een tumor, maar hij wordt weggesneden op donderdag (eerste in mei). Dan naar huis iets gegeten en dan om 21u00 de serie gossip girl beginnen kijken.
In Abu Dhabi heb ik 3u20 moeten wachten. Eens op het vliegtuig ging het goed, weer een goed plekje en heb dan ook vrij veel geslapen. Weer hetzelfde als ervoor, spelletjes gespeeld, films gezien. Het eten was weer geweldig. Maar dan! Omdat er boven Sydney zoveel vliegverkeer was hebben we een half uur vertraging opgelopen. Heb mij dan ook moeten haasten naar de douane en naar mijn bagage want ik moest mijn vlucht halen. Omdat het zolang duurde bij de douane en de bagage, heb ik mijn vlucht gemist..... absoluut niet leuk. Een geluk dat de vliegmaatschappij er begrip voor had en mijn op een latere vlucht hebben gezet. En ondertussen zijn we dus al 27 april. Tegen dat ik in Brisbane was, was ik al een 1u15 te laat en Ali was haar al zorgen aan het maken. Uiteindelijk bij het huis van tante M. aangekomen en dan een douche gepakt. Ali moest nog gaan werken en heeft me dan bij tante M. achtergelaten. De rest van mijn dag daar in de Hyperdoom doorgebracht, tot tante M. klaar was met werken. Dan koffers uitgepakt en iets gegeten. Ben wel op tijd gaan slapen, zo rond 19u00.
Jaja eindelijk op het vliegveld.... afscheid genomen van iedereen die erbij was en dan door de douane. Op de stoeltjes bij de gate aan het wachten en terwijl in mijn boek aan het lezen. Tijd om in te stappen.... zit vrij goed, naast een oudere dame maar wel een lieve. Er is echt nog veel plaats op het vliegtuig.... niet zo veel mensen dat nog vertrekken. Het eten dat we op de vlieger kregen was wel lekker.... een curry met vlees en rijst... Ondertussen film zien, boek lezen en dergelijke... en wat slapen... Niet veel te vertellen over deze dag.... was voor vertrek nog naar oma en Roger en Jacqueline geweest.