De proeven met de wegfiets zitten er op... 6,5 km racen tegen de klok in een miezerig herfstzonnetje (het regende gelukkig niet). De supporters trouw aan de kant. Het aantal supporters is trouwens flink aan het uitbreiden ! Waarvoor onze oprechte dank! We hopen jullie week na week te mogen begroeten. Zeker de komende proeven zullen we jullie steun goed kunnen gebruiken. Maar nu weer over naar de ernst van de dag.
Op een ietwat onverwacht resultaat van Jan DC, die de juiste vorm maar niet lijkt te vinden in de fietsproeven, is de uitslag zoals verwacht.
Jan A heeft een behoorlijke prestatie neergezet door het verbeteren van zijn persoonlijke besttijd. Mark stelde vast dat de kracht en conditie niet meer die van deze zomer is. Doordat hij ook forfait moet geven binnen 2 weken bij het veldlopen zijn de kansen voor een ereplaats weer helemaal open in het team lijkt me... Jan DC, moet zoals al eerder gezegd nog een tandje bij steken op de fiets. De laatste proef zou hem, gezien zijn uitslag in de FITLAB MTB race eerder dit seizoen beter moeten liggen. We kijken er naar uit. Tenslotte het verhaal van Tom... 11minuten en 42 seconden was zijn tijd vorig jaar, nu 3 seconden tragen... Op zich niks erg, ware het niet dat hij dit jaar wel de volledige proef op zijn fiets is blijven zitten. Moraal van het verhaal, hij kan beter op z'n bakkes gaan wil hij een toptijd rijden.
|
64xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
|
A
|
Jan
|
10:55,83
|
|
74
|
F
|
Mark
|
11:09,05
|
|
75
|
D C
|
Jan
|
11:14,64
|
|
87
|
A
|
Tom
|
11:45,41
|
De grafiek van het klassement komt er spoedig nog aan, maar we geven alvast de uitslag mee. De nieuwe teamleden doen het meer dan behoorlijk, maarrrr zelfde periode vorig jaar stonden Tom en Jan nog onder de 80 geklasseerd (als ik me niet vergis) In elk geval staat alles nog op een kluitje en kan er nog wel één en ander gebeuren volgende weken. De inhaalrace van JanA is begonnen en wetende dat Mark nog zeker 10 strafpunten aan zijn broek krijgt (+ een laatste plaats) kan nog werkelijks alles.
72
|
F
|
Mark
|
278
|
79
|
D C
|
Jan
|
294
|
80
|
A
|
Tom
|
296
|
86
|
A
|
Jan
|
305
|
(op een totaal van 101 deelnemers...)
Tot slot nog dit, er is al tientallen keer meer geoefend op het kogelstoten dan vorig jaar, we kijken dus uit naar volgende week!
Groet
|