Inhoud blog
  • fiscale aftrekbaarheid sportactiviteiten/jeugdwerkactiviteiten
  • TC Zaffelare zoekt partners
  • Trainers-Initiators
  • Arbiters
  • Met de bus naar de tennisclub
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    Welkom op onze blog!
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • website tc zaffelare
  • TC Zaffelare

    19-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TC Zaffelare zoekt partners
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

     

    Reeds van 1989 dus  21 jaar reeds wordt op onze tennisclub een open tornooi ingericht. Een vaste waarde binnen het tennismilieu!.

    Over de laatste 6  jaar nemen er gemiddeld 163 sportievelingen deel aan ons tornooi, uit ongeveer een 45 tal omliggende clubs. Niet onaardig dus.

    Dit jaar doen we er nog een schepje bovenop en richten we voor de eerste maal een dubbeltornooi in, hopelijk met dezelfde belangstelling.

     

    Het succes van dergelijke tornooien valt of staat grotendeels met de prijzenportefeuille. Tot op heden zijn we er steeds in geslaagd met eigen middelen de prijzenpot te spijzen maar dit jaar….?

    Met onze uitbreiding naar een tweede tornooi en dit voor dubbelparen zien we ons toch genoodzaakt ons eens te richten tot de ons omliggende middenstanders.

     

    Dit jaar hebben we ons tot doel gesteld de plaatselijke middenstand een liftje aan te bieden. We denken daarbij vooral aan de Horecabedrijven van Groot Lochristi. of bedrijven die zich focussen op sport en ontspanning. of ook nieuwe zaken die zich willen bekendmaken of profileren in Lochristi zijn uiteraard welkom en kunnen via ons trachten hun doelgroep te bereiken..

     

    M.a.w. We zoeken dus sponsors of mecenassen, alles is welkom. Financiële ondersteuning, giften in natura of restobonnen, vooral voor onze plaatselijke horeca. We denken b.v. aan stimulansen voor specifieke regionale producten maar ook logistieke hulp is altijd welkom. We willen tevens samen met onze sponsors kijken naar een meer structurele samenwerking als daar belangstelling voor is.

    mgv

    Van Hoorebeke Gilbert





    19-01-2011 om 19:09 geschreven door Hilbert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainers-Initiators

    Speciaal voor onze jeugd wil ik ook nog eens de lans breken om hen aan te zetten deel te nemen aan de trainersopleidingen. Vanaf  het jaar waarin je 16 wordt kom je in aanmerking om een cursus te volgen voor aspirant initiator en initiator. Dan kom je in aanmerking om een trainer te helpen bij de jeugdstages die uw club organiseert. Vandaar uit kan je dan geleidelijk aan verder bouwen aan je trainerscursus, een leuke activiteit voor iemand die van tennis houdt, studeert en ondertussen een beetje wil bijverdienen. De kosten van de opleiding worden door je club gedragen. Bij je club kan je dan aantreden als minitennisbegeleider.

    Gewoon doen!!

    Bijlagen:
    http://http://www.vtv.be/opencms/export/sites/vtv/html/trainers/Opleidingen/11_-_Opleidingsbrochure_sportkaderopleiding.pdf   

    19-01-2011 om 18:24 geschreven door Hilbert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    18-01-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Arbiters
    Elke tennisclub wordt geacht de nodige arbiters aan te dragen. In onze club hebben we een viertal arbiters waarvan er drie effectief zijn.
    We doen dan ook een warme oproep aan kandidaten om deel te nemen aan het arbiter examen. Ze worden daarvoor met raad en daad bijgestaan door de club. Ook voor de jeugd is het een aanrader om aan dergelijk examen deel te nemen. Elke scheidsechter die een officiële match arbitreert krijgt daarvoor 15€. Ze komen dan ook in aanmerking om eventueel internationale wedstrijden bij te staan.

    Uiteraard worden alle kosten door de club gedragen.

    Belangstellenden kunnen zich wenden tot het bestuur.

    grts
    Gilbert

    18-01-2011 om 00:00 geschreven door Hilbert  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 06/12-12/12 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Gastenboek
  • Hallo

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs