TBWA heeft vanavond met zijn volledig nieuwe opstelling niet kunnen schitteren. Het verloor met 14-11 tegen Chiro Loksbergen. Onze jongens leken alles thans goed onder controle te hebben.
Het eerste half uur verliep thans vlot. De schwung die Olivier Pauwels en Menno Roelandts in de ploeg brachten, was duidelijk merkbaar. Individuele acties en klasseflitsen volgden elkaar op. Er was rust in de ploeg en er werd heel goed gebruik gemaakt van de openingen. Olivier Pauwels maakte de ene treffer na de andere, Menno Roelandts toonde zich een goede draaischijf op het middenveld, Robin Baerts gebruikte enig mooi zijn technische kunstjes en ook Wesley Smout toonde zich een heel secure en sobere verdediger. Alles verliep dan ook volgens plan en na de 1-1 bleef TBWA altijd op voorsprong, soms zelfs tot 3 goals verschil.
Door een paar individuele foutjes draaide alles echter in één keer om. De bal ging nog wel rond, maar het was allemaal een beetje overhaast en onnauwkeurig. Chiro Loksbergen kreeg meer grip op de wedstrijd en toonde zich op bepaalde momenten veel efficiënter dan onze jongens. Een 8-5 voorsprong werd in no-time omgebogen tot een 8-10 achterstand. TBWA slaagde er niet in om zich door te zetten. Het gebrek aan wisselmogelijkheden werd sommige spelers fataal en ook de nervositeit nam toe. Alle kansen werden de nek omgewrongen en werden meestal gewoon recht op de keeper geschoten. Er werden veel risico's genomen en op de counter toonde de tegenstander zich bijzonder efficiënt. Ook Joeri Dumon was vandaag niet in zijn beste vorm en kon dus ook niet voorkomen dat na afloop de 14-11 eindstand op het bord stond.
Kevin Devliegher zal vandaag dan toch niet zijn 3de wedstrijd voor TBWA spelen. Onze verdediger heeft te kampen met te veel examens. Daardoor is de selectie van TBWA teruggebracht tot 5 spelers:
DUMON joeri SMOUT wesley BAERTS robin PAUWELS olivier ROELANDTS menno
TBWA speelt morgen een oefenmatch in Zelem. Voor de eerste keer speelt het geen indoormatch in de sporthal van Halen, hoewel Zelem een deelgemeente is van Halen, heeft het toch een aparte sporthal.
Zware uitdaging De match begint morgen om 19 uur. De tegenstander is een redelijke klepper: Chiro Loksbergen. Veel is over deze ploeg niet bekend. Wel is geweten dat ze al een paar keer FC Tam hebben verslagen in onderlinge duels, u weet wel, Hetzelfde FC Tam waar TBWA het altijd zo moeilijk tegen heeft.
Heel wat wijzigingen In tegenstelling tot de vaste kern van TBWA, kan je wel stellen dat er enkele wijzigingen gebeurt zijn. Zo zijn Geert Baerts en Yannick Jacobs er niet bij, wat sowieso al een groot verlies is. TBWA heeft in de plaats wel twee nieuwe gezichten gevonden. Menno Roelandts en Olivier Pauwels zijn twee nieuwe namen bij TBWA. Beiden hebben al wedstrijden voor FC Tam gespeeld en beiden behoren tot de top.
Terug van weggeweest Het bestuur van TBWA kan ook terug beroep doen op Wesley Smout, die vorige keer wegens schoolverplichting er niet bij kon zijn. Verder zien we ook Robin Baerts, Joeri Dumon en Kevin Devliegher terug in de selectie. Voor Devliegher is het pas zijn 3de keer in het shirt van TBWA, maar hij heeft al bewezen een waardige verdediger te zijn.
De selectie: DUMON joeri SMOUT wesley DEVLIEGHER kevin ROELANDTS menno PAUWELS olivier BAERTS robin
'Het Koffiepotje', de sponsor van TBWA, is verhuisd en heeft haar zaak volledig vernieuwd
Eergisteren was de opening van het nieuwe Koffiepotje in de Fonteinstraat 20 in Halen. "We hebben vooral onze zaak uitgebreidt. Dit huis hebben we ook zelf gebouwd, het vorige was gewoon gehuurd. Ook zijn er een paar appartementen boven de zaak, die verkocht worden.
Wie de kans krijgt om het nieuwe Koffiepotje te bezoeken, ga zeker eens een kijkje nemen. Ingrid Grauwels zal u in elk geval welkom heten. Denk er wel aan dat de naam nog niet buitenhangt. Je kan het Koffiepotje wel herkennen aan de groene mat die buiten ligt.
De openingsuren blijven dezelfde: maandag tot donderdag van 11.00u tot 20.00u, op vrijdag en in het week-end is het nog een uurtje langer open. Woensdag is nog steeds de sluitingsdag.
De degradatiestrijd is gestreden, voorlopig toch. Loksbergen geeft de rode lantaarn door aan BS Sport
BS Sport heeft zijn kans om uit de zorgen te komen weggesmeten, erger nog, het duel tussen de voorlaatste en de laatste in de stand eindigde in een 0-3 overwinning voor Loksbergen, waardoor BS Sport helemaal alleen laatste wordt. Was het dan zo slecht? Blijkbaar wel, al was het wel echt een match tussen de twee laatsten. Echt voetbal was er niet te zien op het veld te zondag. Het was vooral overleven en de drie punten pakken. Geert Baerts stond aan de aftrap, Robin Baerts zat op de bank.
Alle drie de goals vielen dan nog voor de rust. Zowel de eerste als de tweede goal kwamen op naam van Jochen Lambrechts, die de twee Sinterklaasgeschenkjes in dank aannam. Ook de derde goal was niet bepaald sterk verdedigend werk van BS Sport. Door een handsbal mocht Loksbergen een vrije trap nemen. De vrije trap werd rechtstreeks op doel getrapt en de keeper moest de bal lossen. Uiteindelijk kon Palmisano de bal rustig binnentikken. Geert Baerts stak er nog met een voet tussen maar duwde de bal uiteindelijk in eigen doel. 0-3 bij de rust dus. Geert Baerts werd tijdens de rust trouwens vervangen.
De tweede helft dan. En wie dacht dat die niet saaier kon zijn dan de eerste, kwam zowaar voor een verassing te staan. Het was dus nog saaier! Want het spel bleef slecht langs beide kanten en nu werd er zelfs niet meer gescoord. Robin Baerts viel na een uur spelen in maar kon het tij neit keren. Iedereen was uiteindelijk blij toen er afgefloten werd.
Achteraf werd nog duidelijk dat de trainer van BS Sport ontslagen was. Eén ding is duidelijk. Beide ploegen zoeken nog altijd naar de juiste vorm, en hopelijk laat die niet meer te lang op zich wachten. Wij hopen alvast dat zowel BS Sport als Loksbergen nog mooie tijden tegemoetgaan en dat het snel beter loopt. Veel succes aan ze allebei!
De wedstrijd van de reserven tussen Loksbergen en BS Sport zal niet doorgaan. Er is een algemene aflassing voor de matchen die zaterdag worden gespeeld. Ook de junioren van BS Sport spelen dus niet. De match met inzet van de eerste ploegen tussen BS Sport en Loksbergen gaat zondag wel door.
Loksbergen en BS Sport ontmoeten elkaar eindelijkin 4de provinciale
Loksbergen-BS Sport of BS Sport-Loksbergen, het is maar hoe je het bekijkt. De reserven spelen thuis en er staat voor beide eerste ploegen toch heel wat op het spel, namelijk wie gaat als hekkensluiter de winterstop in?
Joeri Dumon liet al weten het heel druk te hebben voor school. Desondanks gaat hij toch proberen om mee te spelen bij de reserven. Ook Geert Baerts speelde normaal niet bij de reserven. "Ik heb aan mijn coach toch gevraagd om een helft te mogen spelen" liet hij weten. Ja jongens, als zoiets gebeurd, dan weet je toch dat er wat leeft bij de match van zaterdag. Dus, wie gaat bij de reserven overwinnen? "Geen idee", "kan alle kanten op" en a"lles is mogelijk" is het enige wat we uit de monden krijgen van spelers en fans. Maar wordt het dan een spannende match? Zeker en vast! Is het een match met inzet? Zeker en vast! Is het een match om naar uit te kijken? Amai nog niet!
Een droevig scenario voor onze mannen dit week-end. Niemand van TBWA slaagde erin te winnen. Vooral bij Loksbergen loopt het tegenwoordig heel stroef.
Loksbergen De reserven van Loksbergen hebben alweer zwaar verloren. In Termolen werd het 5-0. Joeri Dumon speelde niet mee. De eerste ploeg van Loksbergen verloor ook. Loksbergen speelde de match immers met 8 man uit na 3 directe rode kartonnetjes. Het werd overigens 2-4.
BS Sport Ook bij BS Sport geen overwinning. De junioren verloren met 2-0 tegen Genk VV. Robin Baerts speelde de 2de helft. De reserven boden de supporters spektakel met een 4-4 thuis tegen Gingelom. De eerste ploeg speelde 1-1 gelijk in Gingelom en springt over Loksbergen in de stand. Geert Baerts speelde de volledige match.
KSK Hasselt De reserven van Hasselt verloren met 3-1 van Heusden-Zolder. Yannick speelde de tweede helft. De eerste ploeg kon niet optimaal profiteren van het verlies van leider KSK Heist. Het bleef steken op een 2-2 gelijkspel tegen Heusden-Zolder. Hasselt blijft tweede op 5 punten van Heist.
Reserven KSK Hasselt buigen 1-3 achterstand om in overwinning
Het was weer een bewogen week-end voor onze jongens. Met als hoogtepunt de reserven van KSK Hasselt, en als dieptepunt de reserven van Loksbergen. Hieronder vind u de gegevens:
Loksbergen De reserven van Loksbergen hebben zaterdag een pandoering gehad in Kuringen. De leider versloeg Joeri Dumon en co met maar liefst 7-0. Joeri Dumon stond (spijtig genoeg) de hele match onder de lat en moest zich dus 7 keer omdraaien. Ook de eerste ploeg kon niet winnen. Ze gingen thuis met 1-3 de boot in.
BS Sport De reserven van BS Sport verloren zaterdag met 3-1 in Heers. De eerste ploeg maakte het iets spannender maar kon ook niet winnen. Resultaat: 2-3 verlies. Geert Baerts werd in de slotminuten vervangen, Robin Baerts speelde niet. De junioren pakten wel weer 3 (makkelijke) punten. Ze wonnen 4-0 van Veldwezelt. Robin Baerts viel na het uur in, Geert Baerts kwam niet van de bank.
KSK Hasselt De reserven van KSK Hasselt hebben gewonnen met 4-3 tege Lyra. In een spannende wedstrijd konden de reserven een 1-3 achterstand ombuigen in 4-3 winst. Het was een harde wedstrijd met inzet (de 2de tegen de 3de), en dat zag je. Er werden maar liefst 6 gele en 3 rode kaarten uitgedeeld. Yannick Jacobs speelde de ganse match. Over de eerste ploeg valt er veel minder te vertellen. Hasselt kwam 1-0 achter maar uiteindelijk maakte het niets uit want de match werd stopgezet.
Wesley Smout: "Geluk dat de kerstvakantie voor de deur staat."
Studies en voetbal combineren is niet altijd even makkelijk, vraag maar aan Wesley Smout. De verdediger van TBWA zit op kot en moet dus tijdelijk het voetbal uit zijn hoofd zetten.
Goededag Wesley "Hallo."
En hoe is het op school? "Alles is in orde, ook wel aangezien ik mijn eerste jaar opnieuw doe natuurlijk. Vorige week heb ik trouwens proefexamens gemaakt en ik heb de eerste resultaten al teruggekregen, 17,25 op 20. Niet slecht hé."(lacht)
Proficiat. "Dank u"
Om het even over voetbal te hebben... Vind je het erg dat je geen club meer hebt? "Ja, soms verlang ik er wel eens naar om een weekend, bij voorkeur zaterdagnamiddags, een wedstrijd te spelen. Vooral omdat ik dan nog eens op een groot veld kan spelen met echte scheidsrechters. Ik mis ook wel een beetje de stevigheid van de grote voetbal, iets dat je bij minivoetbal niet hebt. ."
Waar hou je je nu vooral mee bezig? "Studeren!... Les volgen, taken maken, het hoort allemaal bij het studentenleven. Net zoals uitgaan."(lacht)
Heb je nog veel tijd voor andere dingen die je interesseren? "Buiten de studies doe ik toch ook nog aan voetbal hoor. Op kot wel te verstaan. Ik heb daar een drietal ploegen. En op maandag en woensdag vinden zowel trainingen als wedstrijden plaats. Verder bezoek ik natuurlijk verschillende studentencafés en uitgaansplaatsen, ik mag dus niet klagen."
Hoe zit het nog met je conditie? "Ik denk dat het wel redelijk goed zit. (lacht) Zoals ik al zei speel ik voetbal op mijn kot. Ik speel redelijk veel wedstrijden en raak niet snel vermoeid, dus op dat vlak is het wel in orde."
Hoop je nog matchen te kunnen spelen met TBWA? "Ja, ik zit reeds even te wachten op een melding vanuit het bestuur van TBWA in verband met een volgende match. Het is natuurlijk niet makkelijk nu ik op kot zit. Ik ben zelden in staat een match mee te spelen omdat ik midden in de week nooit weg kan. Daarom ben ik blij dat de kerstvakantie voor de deur staat. Dan kan ik zeker nog eens een paar balletjes trappen bij TBWA!"
Denk je ooit nog grote voetbal te kunne/wille spele? "Ja, ik geloof van wel. Zeker ná de studies. Misschien wel bij mijn nieuwe thuishaven in Spalbeek? Of als er een club is die het niet erg vind dat ik de trainingen mis, dan kan ik overwegen om al vroeger mijn carrière te hervatten."
Reserven van Loksbergen spelen gelijk, Eerste ploeg BS wint 6 puntenmatch.
Loksbergen De eerste ploeg van Loksbergen kon niet winnen van Gingelom. Het werd er 2-0. De reserven haalde wel een punt door thuis 2-2 te spelen. Joeri Dumon keepte een volle match.
BS Sport Rijkel-BS Sport was een 6-puntenmatch (de voorlaatste tegen de laatste). De eerste ploeg won nipt in Rijkel met 1-2, Geert Baerts speelde de hele match, Robin Baerts viel 8 minuten voor tijd in. De reserven wonnen makkelijker. Het werd thuis 5-2. Robin speelde de volledige wedstrijd én scoorde de openingstreffer. De junioren tenslotte, wonnen 0-3 in Bregel. Zowel Robin als Geert Baerts speelde niet.
KSK Hasselt De eerste ploeg van KSK Hasselt heeft in een spannende match 2-3 gewonnen op het veld van KFC Lille. Hierdoor worden ze tweede in 4de klasse C. De reserven deden nog beter. Ze wonnen 5-1. Yannick Jacobs speelde 65 minuten.
Lichtpunt van de speeldag: BS Sport junioren winnen van leider
Weetjes van Loksbergen en BS Sport
Loksbergen De reserven van Loksbergen zijn zwaar onderuit gegaan in Heers, het werd 6-0. Joeri Dumon zat op de bank. Hij viel 20 minuten in als veldspeler. De eerste ploeg van Loksbergen ging ook thuis 1-4 onderuit. Loksbergen blijft daardoor op de 14de plaats met 4 punten.
BS Sport De reserven van BS Sport zijn ook 4-1 tenonder gegaan in Bokrijk. De eerste ploeg kon ook niet winnen en verloor thuis met 0-3. Ze blijven laatste. Geert Baerts speelde de tweede helft, Robin Baerts speelde helemaal niet. De junioren tenslotte konde wel winnen. Ze wonnen thuis met 3-1 tegen leider Patro Eisden. Robin speelde de eerste helft, Geert speelde de volledige match. De wedstrijd tegen Spouwen die reeds gespeeld is, wordt trouwens met forfaitcijfers gewonnen door de junioren. Uit goede bron hebben we vernomen dat Spouwen al een heel seizoen met een 'illigale' speler speelt.
Joeri Dumon trekt vandaag met de reserven van Loksbergen naar Heers
Vandaag trekt Loksbergen naar Heers, Joeri Dumon weet dat dat geen cadeau is. "Naar Heers trekken is altijd een van de moeilijkste verplaatsingen van het seizoen" wist onze ballenpakker. Heers was vorig jaar tweede geëindigd in vierde provinciale. Ook dit seizoen staan ze voorlopig weer bovenaan. "We spelen altijd voor de drie punten, maar we weten dat ze niet vanzelf zullen komen."