Foto
14 oktober : gemeenteraadsverkiezingen
'Nen tantefeir' is iemand die zich met alles wil bemoeien, althans toch in het Boomse dialect.
Merkte je je ook al dat er soms wel heel vreemde boodschappen worden uitgezonden tijdens deze verkiezingscampagne? Rare kronkels of ronduit leugens? Roddels die zelfs de Story niet zouden halen? Deze blog gaat zich, als nen echte tantefeir, de komende 30 dagen bemoeien met al die zaken. Hoorde je zelf zo'n raar verhaal? Mail het aan 'den tantefeir'!
Tantefeir
Boomse verkiezingen onder een kritische loep
17-09-2012
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Was het nu CD&V, VLD, N-VA of ... ?
Klik op de afbeelding om de link te volgen Overloperij is niets nieuws. Ook niet in de Boomse gemeentepolitiek. Er zijn er trouwens niet zoveel die overlopen in Boom. Als 't goed is mag het ook gezegd worden.
Maar soms gaat het wel erg snel. Daarom geeft den tantefeir een kort overzichtje, zodat het voor iedere kiezer een beetje duidelijk wordt/blijft.

We beginnen meteen met de moeilijkste : Jeroen Baert.
Jeroen is lijsttrekker van N-VA, in 2006 was hij samen met Leo De Saeger kandidaat voor Baert&DeSaeger. Zes jaar daarvoor was hij kandidaat voor CD&V. Hij werd daar trouwens verkozen en nadien schepen.

Yves De Ruyter dan :
Is jaren voorzitter geweest van de lokale Open VLD-afdeling, verhuisde dan naar de kust en stuurde van daaruit commentaren op krantenartikels (als bezorgde Bomenaar ongetwijfeld), vooral gericht tegen het parkeerbeleid van zijn eigen VLD-schepen. Staat nu op de N-VA lijst.

U kan nog volgen?

Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boom is Herstappe niet
Klik op de afbeelding om de link te volgen Zijn er in Boom ook geen verkiezingen meer nodig? Net als in Herstappe dus waar de 87 inwoners niet eens naar de stembus moeten omdat er maar één lijst is. Als we de vele websites en de roddels op straat mogen geloven, moet de Bomenaar inderdaad ook niet naar de keus : Sigrid Van Rompaey is volgens de website van de Open VLD nu al schepen (http://openvldboom.be/wordpress/#wie), Jeroen Baert schreeuwt het al weken van de daken dat hij burgemeester wordt voor de CD&V, euh Baert & De Saeger of was het nu N-VA? En Nourdine El Kaouakibi is volgens de meest hardnekkige roddel die de ronde doet de volgende burgemeester voor Boom één vermits Patrick Marnef al jarenlang aan het verhuizen is naar Aartselaar (al vinden wij persoonlijk Ayamonte een betere keuze, het weer is er beter). Het zou ons daarom niet verbazen dat EVA ook al een voorakkoord heeft met de CD&V om Adam aan de sjerp te helpen. Als we de bijbel mogen geloven toch. En als we zelfs die al niet meer mogen geloven, waar gaat het dan naar toe met deze wereld?

Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vanaf nu is het Vlaams Belang 'niet-politiek'
Klik op de afbeelding om de link te volgen Uit de Gazet Van Antwerpen :
In Boom is een overkapping van de A12-sleuf in de eerste
plaats nodig om de luchtkwaliteit te verbeteren of anders gezegd uit pure
bezorgdheid voor onze volksgezondheid, stelt de actiegroep GIA.
…
In Antwerpen wonen de bewoners gemiddeld 250 meter van de ring, hier in Boom wonen de mensen bijna letterlijk in de sleuf. Om druk op de ketel te zetten, starten wij als niet-politieke actiegroep 'GIA' (Gezond is Anders) actie voor een overkapping van de sleuf in Boom. Onze eerste actie zal het bussen zijn van deze boodschap op papier bij alle omwoners van de Boomse sleuf", besluit Depester.

Behalve dat het idee zeker niet nieuw is, lees er de partijprogramma’s van enkele Boomse partijen uit 2006 maar op na, is de timing en de omschrijving ronduit verwarrend. Een maand voor de gemeenteraadsverkiezingen zet de man van Rita Sauval, Vlaams Belangvoorzitster in Boom en al vele jaren gemeenteraadslid, deze actie op poten. De gebuste flyertjes hebben trouwens dezelfde vorm en afmetingen als vroegere VB folders. Dhr. Marc Depester (what’s in a name?) is trouwens dezelfde als de geheimzinnige Madé, anoniem bestuurslid van het VB sinds jaren. Deze actie is dus hélemaal niet niet-politiek, en bijgevolg worden de kiezers hier wat blaaskes wijsgemaakt.
In de afgelopen zes jaar heeft trouwens geen enkel VB-raadslid dit voorstel op de gemeenteraad gebracht ..

Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Latijnse spreuken : na De Wever nu Open VLD Boom
Klik op de afbeelding om de link te volgen De gemiddelde Boomse kiezer leest graag vooraf de visie en het programma van de verschillende partijen. Open VLD Boom legt de lat wel heel erg hoog. De liberale visie kan u terugvinden in het Latijn én het Engels, twee wereldtalen uiteraard. Zij het dat de ene ietsje meer uitgestorven is dan de andere. Voor die enkele Bomenaars die het Latijn niet machtig zijn : hierbij de Google vertaling : "Er zijn vele variaties van passages van Lorem Ipsum beschikbaar, maar de meerderheid hebben geleden verandering in een bepaalde vorm, door geïnjecteerd humor, of gerandomiseerd woorden die niet er nog iets geloofwaardig. Als je gaat om een passage van Lorem Ipsum gebruiken, moet u er zeker van zijn is er niets verlegenheid verborgen in het midden van de tekst. Alle Lorem Ipsum generators op Internet vaak vooraf stukken nodig herhalen, waardoor dit de eerste echte generator op het internet. Het maakt gebruik van een woordenboek van meer dan 200 Latijnse woorden, co" Voila, da's duidelijk.

Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tantefeir
Klik op de afbeelding om de link te volgen 'Nen tantefeir' is iemand die zich met alles wil bemoeien, althans toch in het Boomse dialect. Merkte je je ook al dat er soms wel heel vreemde boodschappen worden uitgezonden tijdens deze verkiezingscampagne? Rare kronkels of ronduit leugens? Roddels die zelfs de Story niet zouden halen? Deze blog gaat zich, als nen echte tantefeir, de komende 30 dagen bemoeien met al die zaken. Hoorde je zelf zo'n raar verhaal? Mail het aan 'den tantefeir'!



Foto

Archief per week
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012

    E-mail tantefeir

    Druk op onderstaande knop om tantefeir te e-mailen.


    Inhoud blog
  • Bericht aan de politieke partijen van Boom
  • Geruchten ... wat doe je ermee?
  • Den tantefeir in de krant
  • Design? Of te weinig inkt?
  • Jeanne Modaal

    Startpagina !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs