Inhoud blog
  • Blog 4 - differentiatie
  • blog 3
  • Blog 2- differentiatie
  • Observatieopdracht - Blogentrie 1
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    DIfferentiatie
    Observatieopdracht
    04-01-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Blog 4 - differentiatie
    Dag allemaal,

    Met spijt in mijn hart vermeld ik jullie dat dit mijn 4de en laatste blog is.

    Bij mijn laatste blog had ik vermeld dat ik reeds enkele zaken al had gemaakt. Nu kan ik jullie vermelden dat ik klaar ben met mijn opdracht. In mijn vorige blogs had ik vermeld hoe ik het ging aanpakken en had ik ook vermeld dat ik reeds was begonnen. Wel nu kan ik zeggen dat ik eindelijk klaar ben met mijn opdracht en hoe het eruit ziet. 

    Er is een tijdsindeling van 60 minuten met een interval van 5 minuten elk. Tijdens elke 5 minuten moet de observator kijken of er een differentiatie plaats vindt. Ik heb gewerkt met rijen een kolommen. Helemaal boven aan zijn er benaming van de verschillende differentiatievormen die er bestaan zoals keuzedifferentiatie, tempodifferentiatie, niveaudifferentiatie en dergelijke meer. De observator moet bij elke interval van 5 minuten aanduiden over welke differentiatie het gaat. Bij de laatste kolom moet in een drietal zinnen uitleg gegeven worden hoe de differentiatie word gegeven. De observator moet dit om de 5 minuten doen gedurende 60 minuten.

    Wel dit is mijn laatste keer dat ik hier iets schrijf. Hopelijk vonden jullie het interessant. Wie weet misschien tot de volgende keer

    Groet,

    Sinan Yilmaz 

     



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    25-01-2016
    Slotbemerking

    Sinan,

    Je hebt je blogs afgerond. Goed zo! Het door jou ontwikkelde sjabloon is misschien wel bruikbaar (al moet er veel geschreven worden - mogelijk beter om dit nog meer te stroomlijnen), maar een handleiding ontbreekt nog.

    Wat ik ook mis doorheen je blog zijn de bronnen die je hebt gebruikt (theoretisch kader).

    Yves Van Hoof

    25-01-2016 om 11:41 geschreven door Yves Van Hoof




    Archief per week
  • 04/01-10/01 2016
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 30/11-06/12 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs