swim with the flowing tide ...
Inhoud blog
  • Zinloos Geweld
  • Ik zie niks ...
  • Werchter 2007
  • Evolutietheorie, intelligent design creationisme en the church of the flying Spaghetti Monster
  • To Ski or not to Ski
    Zoeken in blog

    Foto
    30-11-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.A life revealed ...
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De meest intrigerende foto die ik ooit gezien heb, je wil gewoon weten wat achter die blik schuilt ... nu ja het is een foto voor National Geographic van fotograaf Steve Mc Curry van een Afghaans kind  genomen in 1983 in een vluchtelingenkamp in Pakistan
    Het beeld van dit meisje, met de rode cape en de opvallende groene ogen die recht in de camera kijken, werd het symbool in de jaren 80 van het Afghaanse conflict en van het probleem van de vluchtelingenkampen wereldwijd.

    Zeventien jaar later (2002), na de aanslagen van 11 september en het einde van het Taliban-regime in Afganistan, ondernamen Steve McCurry en National Geographic een ultieme poging om dit onbekende meisje zonder naam terug te vinden. Wat was er van haar geworden? Leeft zij nog? Met niets anders dan een foto van haar, werd dit zoeken naar een speld in een hooiberg...

    Het team vindt uiteindelijk Sharbat Gula, zo heet de vrouw, nu 30, in een afgelegen gebied in Afghanistan. Haar ouders kwamen om tijdens Sovjet-bombardementen, en met haar grootmoeder vluchtte ze naar het vluchtelingenkamp in Pakistan, waar Steve McCurry haar fotografeerde. Ze keerde in 1992 terug naar Afghanistan, trouwde er en heeft nu 3 dochters

    meer hierover : http://magma.nationalgeographic.com/ngm/afghangirl/index.html



    03-11-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Niet toevallig mijn initialen :)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Nog 3 maand en ik sta terug op de latten, EINDELIJK !


    02-11-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Probleem

    Had eigenlijk nog een andere blog, kwijtgespeeld blijkbaar, al mijn berichten kwijt, al die uren zwoegen voor niets ...pretty shitty isn't it?  eigenlijk was het mijn bedoeling om de berichten van mijn vorige blog over te zetten naar deze, ... waarom? deze is gewoon stukken praktischer, niet dat ik zo praktisch ingesteld ben maar 't is gewoon handiger, minder tijdverlies ... meer mogelijkheden. Een pluim voor bloggen.be ! Is eigenlijk mijn eigen fout, had het maar direct moeten doen, maar met de examens en de vakantie enzo ben ik gewoon niet toe gekomen ... Al moet ik mijn draai hier nog een beetje vinden ... Achja, no prob we beginnen gewoon min of meer opnieuw




    30-10-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste keer ...
    Zo dit zijn dan de eerste woorden die op deze blog gaan verschijnen ... hmz goh ja wat vertel je in zo een eerste berichtje ? Ik zal misschien beginnen met mij voor te stellen : Ik ben Elke en ben 20 jaar, afkomstig uit Halle. Ik studeer psychologie aan de Ugent en zit daar ook op kot (vlakbij kattenberg, overpoort, ...) Ik vul mijn dagen met : naar de les fietsen, joggen, mijn sociaal leven gezond houden, studeren (soms), naar concerten gaan, film en nog zoveel andere 'zaken'. Tijdens de vakanties probeer ik ook zoveel mogelijk op reis te gaan (wintersport) en tijdens het weekend kan je mij regelmatig aantreffen op de kunstmatige piste in Anderlecht. Ben namelijk een ski-fanaatje .k' Ben jullie waarschijnlijk ook een antwoord verschuldigd op de vraag :'Waarom begint iemand in godsnaam met een blog?' (toch wanneer je maar een nietig klein individu bent) Wel het antwoord is simpel ; ik wou gewoon ergens een plekje waar ik al mijn gedachten kan neerschrijven, foto's kan posten, teksten, mooie herinneringen, kritisch kan zijn ... 'k heb jaren een dagboek bijgehouden ('kheb al zakken vol met van die boekjes) dus het zit wel een beetje in me (niet dat ik pareltjes van teksten schrijf hoor, verre van, er schuilt geen groot schrijver in mij ) 'heb ook al enkele jaren een andere blog gehad waarvan ik waarschijnlijk enkele berichten zal overzetten naar deze blog... Zo, verder valt er over dit persoontje niets meer te vertellen dus laat ik het hier maar bij.

    Veel Liefs




    27-09-2005
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tiga
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Neen, uw blog moet niet dagelijks worden bijgewerkt.  Het is gewoon zoals je het zélf wenst.  Indien je geen tijd hebt om dit dagelijks te doen, maar bvb. enkele keren per week, is dit ook goed.  Het is op jouw eigen tempo, met andere woorden: vele keren per dag mag dus ook zeker en vast, 1 keer per week ook.

    Er hangt geen echte verplichting aan de regelmaat.  Enkel is het zo hoe regelmatiger je het blog bijwerkt, hoe meer je bezoekers zullen terugkomen en hoe meer bezoekers je krijgt uiteraard. 




    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Het maken van een blog en het onderhouden is eenvoudig.  Hier wordt uitgelegd hoe u dit dient te doen.

    Als eerste dient u een blog aan te maken- dit kan sinds 2023 niet meer.

    Op die pagina dient u enkele gegevens in te geven. Dit duurt nog geen minuut om dit in te geven. Druk vervolgens op "Volgende pagina".

    Nu is uw blog bijna aangemaakt. Ga nu naar uw e-mail en wacht totdat u van Bloggen.be een e-mailtje heeft ontvangen.  In dat e-mailtje dient u op het unieke internetadres te klikken.

    Nu is uw blog aangemaakt.  Maar wat nu???!

    Lees dit in het volgende bericht hieronder!




    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Blog als favoriet !
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • StuBru
  • Humo
  • De Standaard
  • Milow
  • De Morgen
  • YouTube
  • RHCP
  • Archief per maand
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 10-2006
  • 09-2005
    Foto
    Foto
    Foto

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs