Om 9 uur zijn we opgestaan. We gaven eerst onze pony's eten en daarna schoven we zelf aan tafel. Na het eten werden we ingedeeld in groepjes van 2 personen, want we gingen monsteren en vrijspringen. Voor het monsteren mochten we de binnenpiste gebruiken, gelukkig maar want het was aan het regenen. We kozen allemaal met welke pony we gingen monsteren en maakte hem helemaal mooi. Voor sommigen was het de eerste keer dat ze dit deden, dus kregen we eerst nog een beetje uitleg.
Na het middageten was het nog steeds niet gestopt met regenen, dus besloten we om het vrijspringen uit te stellen, want hiervoor mochten we de binnenpiste niet gebruiken omdat de eigenaars schrik hadden dat de paarden door het raam gingen springen.
We hebben dan maar spelletjes gespeeld in de opslagplaats van het stro. We speelden jagerbal en strijdt om de vod.
Hierna aten we lekkere wortelpuree met worst van Patrick. Na het eten kregen we onze gsm's terug, we gaven onze pony's eten en gingen douchen.
Het avondprogramma van deze dag bestond uit het casino spel. We moesten namaak geld inzetten op verschillende spelletjes en wanneer we wonnen werd onze inzet verdubbeld, wanneer we verloren waren we ons geld kwijt. Het team van Cato won. Na de uitreiking was het al half 1 dus kropen we in ons bedje.
Reacties op bericht (0)
E-mail mij
Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek