Inhoud blog
  • Gost tour in Savannah
  • Savannah
  • van Smokeys naar Savannah
  • op naar Savannah
  • Great Smokey Mountain
    Zoeken in blog

    Blog als favoriet !
    Atlanta 2012

    18-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gost tour in Savannah
    Om 20u30 komen ze ons halen in hun omgebouwde lijkwagen , en we krijgen een tour in de stad van 75 min , waarin heel veel verhalen worden verteld van allerhande jaren en situaties , echt creepy , en als we daarna op de kamer enkele foto's bekijken zie je deze resultaten.

















    18-07-2012 om 16:39 geschreven door SuzyQ  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Savannah

    Na een goede nacht rust in The Thunderbird Inn , een motel alsof we weer  in de 60’s zijn ,

    met een heel goed bed en de beste hoofdkussens welke ik al had op hotel.

    We krijgen hier koffie, fruitsap en  allerhande donuts voor ontbijt , en kopen tickets in het motel voor de Old Town Trolley , welke ons helemaal rond de stad van Savannah brengt , type hop on hop off.

    We hebben een goede gids , Michael , welke ons verteld over de geschiedenis van de stad ten tijde van  de slaven en het plukken  en verschepen van katoen welke hier hun grootste bron van inkomsten was , en achter de vele standbeelden zoals de ‘’Waving girl ’ en de’’ Bird girl’’, de vele mooie gebouwen en hun bewoners en ook hoeveel films hier al zijn opgenomen , heb er weer een paar bij welke ik eerst en vooral wil zien als ik thuiskom , zoals ‘’Midnight in de garden of good and evil’’.

    We stappen uit om een wandeling te doen langs de Savannah  rivier en hebben een middagmaal  in Kevin Barry’s Irish Pub , en nemen een paar uur later de trolley terug naar het motel , we maken ook al een afspraak met een bedrijfje om ons op te pikken voor een  Ghost tour om 22.45, We hebben nog een sandwich bij Subway , alvorens met gemengde gevoelens aan onze tocht te beginnen,

    We rijden rond in Savannah in een echte lijkwagen , welke is omgebouwd en nu 8 stoeltjes staan achteraan , en onze gids verteld ons de raarste verhalen. We nemen veel foto’s en zien dan ‘avonds nog vlug op de pc , en er staan er een paar bij , waar duidelijk enkele orbs op te zien zijn ….

    We gaan na een gevulde dag , en enkele foto’s op de kamer , geen orbs te zien , toch gerust slapen .

























    18-07-2012 om 16:38 geschreven door SuzyQ  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    16-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.van Smokeys naar Savannah

    Na een goede nachtrust , sta ik op en heb al samen met Shirley koffie op het terras .

    We hebben nog een goede babbel , want vandaag moeten we helaas al afscheid nemen van elkaar .

    Na een goed ontbijt , eieren , spek , de ribs welke gisteren nog over waren , toast en sour crème angel food cake , ‘ heerlijk – Shirley zegt ‘’no fat , tons of sugar’’en ook nog blueberries , gaan we voldaan van tafel.

    We pakken alles in en rond 10u30 nemen we afscheid , met een traantje natuurlijk , maar blij dat we elkaar nog eens zagen , we hebben een afspraak om elkaar in 2015 hier wat langer te zien …

    Smokey Mountains , we will be back…

    We zetten onze tocht verder richting kust , wat nog een eind te gaan is , en zullen een stop hebben in Simpsonville , dus via North Carolina ( efkes maar) naar South Carolina .

    Hier doen we een paar boodschappen , en overnachten  in een Motel 6 , welke er iets anders uitziet dan andere , blijkt een Microtel geweest te zijn .

    We vertrekken  s’morgens richting Savannah , na  een eerste stop in een Dollar tree dollarstore , echt alles maar 1 dollar 
    En passeren stadjes met bijzondere namen , Harleyville , en ook Prosperity , wie wil daar nu niet wonen . 

    We hebben ontbijt bij Cracker Barrel , heel gezellige home country cooking restaurants met hun eigen shop.

    Nu op weg naar Georgia , Savannah , waar we de plannen maken hoe we de volgende dag doorbrengen hier.















    16-07-2012 om 16:16 geschreven door SuzyQ  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.op naar Savannah
    Op naar Savannah











    16-07-2012 om 16:15 geschreven door SuzyQ  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    14-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Great Smokey Mountain

    Na een goede nachtrust , hebben we samen ontbijt , Greg bakt eieren en spek ,

    In de chalet ligt een logboek waar de mensen iets kunnen inschrijven , en in dit boek is ook een

    Dollargame gestart , 3 dollarbiljetten zijn verstopt in de chalet , we krijgen 3 tips ,we vonden er reeds 2 ,  de 3e is de moeilijkste ,

    ‘’You can find George where the chinese star is ‘’  , we zoeken deze avond verder.

    Helaas is er regen deze morgen en heel veel mist die daar bij komt , niet veel te zien vanop de berg nu,

    als we onze eerste koffie op het terras drinken .

     

    Maar na het ontbijt klaart het wat op en begeven we ons naar het Great Smokey Mountains National Parc. We hopen natuurlijk enkele beren te spotten .

    Het is nog heel mistig in de bergen , we rijden de Cades Cove loop , welke 11 mile is , maar zien helaas alleen een paar herten en heel veel wilde kalkoenen.

    Hierna gaan we verder naar Gatlinburg , om daar de distillerij van Tennessee Moonshine te bezoeken.

    We mogen er proeven van 12 verschillende jenevers  gemaakt van mais , ik hou het meest van de Apple pie , je kan ook hier proeven van heel veel  soorten konfituur (geleien) en hot sauce voor de barbecue , en ook wijn.

    En ook al ben ik al 50 jaar , ik moet toch nog mijn paspoort tonen , ik neem het aan als een compliment , hahaha. Ik koop 2 flessen , al zijn het meer bokalen , dat zal een feestje geven aan zee. Er speelt ook een Blue grass band , ook heel hillybilly hoor , maar tof om te horen , brengt je helemaal in de sfeer. Shirley gaat er bij staan alsof ze deel uitmaakt van de groep , we are having fun.

    Na een wandeling door de stad gaan we eten bij Bennett’s , een heel goed restaurant voor Smoking Ribs , laat Greg me weten , en ze zijn inderdaad heel lekker, Buiten het rstaurant staat een grijpmachine zoals op de kermis ,en samen spelen we voor een gele ballon met hartjes welke Shirley heel graag ziet , het lukt en ze is heel blij met PON PON , zo heet hij.  

    We keren terug naar de cabin , en spelen een spel pool boven , Canada tegen Belgie , Shirley moet steeds luisteren als Chris me zegt hoe ik moet spelen , a zo en a zo hé en niet a zo, en den dienen noar den dienen  , ze verstaat er niks van , en ik maak er een binnen. helaas verliezen we het spel .

    We vinden ook de derde dollar welke verstopt zat in een spel  Chinese checkers , welke de vorm heeft van een ster. Nu is het aan ons om ze te verstoppen , en iets te schrijven in het boek.We verstoppen er elk een en Chris verstopt een Euro ,  de volgende huurders of de eigenaar  zullen raar kijken. Rond middernacht gaan we eindelijk heel moe slapen.

     

























    14-07-2012 om 15:53 geschreven door SuzyQ  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op weg naar de Smokies

    Op woensdag morgen verlaten we na een ontbijt de Motel 6 in Alanta ,

    Om verder te gaan op onze tocht , vandaag rijden we verder naar de Great Smokey Mountains ,

    Waar we een afspraak hebben met mijn neef Greg en zijn vrouw Shirley , het zal een gelukkig weerzien zijn na 2 jaar , zij wonen namelijk in Ontario Canada , en rijden vandaag ook naar de GSM om een paar dagen met ons samen te zijn.

    We hebben een eerste stop in Tahullah Falls , zien daar de plaatselijke gorge , en rivier.

    En gaan er binnen in een winkel  ‘ Indian Spings Trading Post’ , welke er nogal rommelig uitziet maar welke wordt opengehouden door een hele vriendelijke man Barney , Ik koop er een Cookie Jar ,in de vorm van een Hillbilly varken,  weet nog niet hoe ik deze thuis krijg , maar dat zijn zorgen voor later.we hebben daar een hele leuke babbel. Echt een toffe man , ook een Hillbilly…  J

    Na een stop in Cherokee , waar het weer helaas niet zo goed is , we krijgen een heel deftige regenbui te verwerken , rijden we verder naar Pigeon Forge waar we rond 4 uur zijn afgesproken aan Mel”s Diner.

    Het is een heel leuk weerzien , na de sleutel op te halen begeven we ons naar de Cabin welke Greg had geboekt  , genoemd ‘ Our secret place ‘ helemaal boven op een berg …. Prachtig …
    De familie is heel tevreden met de Chocolaatjes en het bier welke we meehadden...

    We gaan s’avonds eten in  ‘TheOld Mill ‘,   http://www.old-mill.com     - http://oldmillsquare.com/restaurant.htm     we krijgen soep , salade , hoofdgerecht en dessert , echt te veel , besluiten het dessert mee te nemen , dit restaurant heeft ook een eigen winkel met hun eigen produkten , salsa’s , BBQ sauzen , geleien , en nog veel meer…

    We gaan tevreden naar de chalet , en nemen nog duik in de jacuzzi.

    Na een leuke lange babbel gaan we slapen.

     



















    14-07-2012 om 01:03 geschreven door SuzyQ  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    11-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Atlanta

    Na een goede nachtrust , gaan we terug ontbijten in het Metro Café ,

    Vandaag starten we rustig , wandelen nog even door downtown alvorens ons naar

    een andere kant van Atlanta te begeven waar de begraafplaats is van Martin Luther King.

    Hier zie je ook zijn geboorte huis en de omgeving waar hij opgroeide.

    En de kerk waar de begrafenis was ,

    Bezoeken ook Fire district 6 waar we  en leuke babbel hebben met de parkwachter .

    Een paar gebouwen zijn hier in handen van National Parks service.

    In de namddag gaan we even shoppen in de Super Wallmart.

    Nog even de kaarten nakijken voor morgen ….
    We lopen ook nog eens langs de vele tunnels die garages en hotels verbinden , heel handig als het zou regenen .

    Na dinner  nog een Bud bij Hooters …
    De avond wordt terug afgesloten met een onweer rond 11 u .
    Morgen gaan we op weg naar de Smokey Mountains , en zien we familie uit Canada...



















    11-07-2012 om 13:04 geschreven door SuzyQ  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    10-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Atlanta Downtown

    Deze morgen al heel vroeg wakker , houden het nog wat rustig en gaan dan ontbijten in het Metro Café . Onze eerste dag in Atlanta kan beginnen.Het zal een hele mooie zonnig dag worden, met zo een 32° .

    We bezoeken eerst de hoofdkantoren van   CNN  , het wereldwijde nieuwsnetwerk , en kunnen hier hun plaatselijke opname studio’s en hun nieuwsdienst aan het werk zien.

    Vervolgens begeven we ons naar The World of Coca Cola . Cola is namelijk in Atlanta samengesteld.

    De hoofdkantoren ,waar sinds onlangs terug de hoofdformule van Cola in een superkluis zit.

    Hier zie je de geschiedenis van cola , en kan je proeven van Cola hoe die smaakt over de ganse wereld , en beleven een reclamespot in 4D.

    Verder gaan we nog naar de Underground , een winkelcomplex ondergronds was vroeger een treinstation en nu gerestaureerd . Leuk sfeertje hier.

    Na het avondeten zijn we heel moe en gaan vroeg naar bed. Worden s’nacht wel eens wakker want er passeert een onweer boven Atlanta met heel veel bliksem en gedonder

    __________________________________________________________________________________

    We were up very urly this morning , and went for breakfast at The Metro Café.

    Our first day in Atlanta can begin. The weather is nice , around 90° F ( 32°C)

    First we go and visit the CNN building where the headquarters of the worldwide newsnet is , we get to see the local studio’s (studio 7) of CNN and HLN  and also the newsmakers who are in contact with people all over the world.

    After this we go and visit The World of Coca Cola , where since shortly they have a vault where the formula is of what Cola is made of. We see the history , and how it began to be so popular.

    We also get to taste how Cola tastes all over the world , ans see a 4D commercial .

    In the afternoon we visit The Underground , lot of shops in an old underground trainstation , totally restored , very nice to visit .

    We are very tired after dinner , and we get to bed urly , we get awake after a few hours  because a storm comes over Atlanta with a lot of lightning and thunder during the night.





















    10-07-2012 om 13:52 geschreven door SuzyQ  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    09-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hello Atlanta

    Na een stressvolle laatste werkdag op vrijdag , en dan nog een drukke zaterdag , bagage klaarmaken , wegen, er iets uithalen , wegen  , thuis nog het een en ander in orde brengen, gaan we voldaan slapen.

    Deze zondagmorgen staan we terug op om 6.15 , maar deze maal niet om te gaan werken .

    We vertrekken om 7.30 naar Zaventem , en hebben gelukkig geen al te lange wachtrij om in te checken aan de balie van Delta. Het gaat heel vlot. Nu nog even rustig gaan ontbijten .

    Na een vlucht van 9u40 komen we op tijd aan in Atlanta , door de douane gaat ook heel vlot en onze bagage ligt al op de band als we in de bagage claim aankomen .

    We begeven ons verder naar het huurwagencenter net buiten de luchthaven , met een busje.

    Daar kiezen we toch terug voor een Chevrolet Impala , deze heeft het meeste ruimte in de koffer ,

    Altijd handig bij het rondreizen ….

    Via interstate 85 rijden we naar onze eerste bestemming , Motel 6 Atlanta Downtown.

    Heel goed gelegen , op wandelafstand van het centrum , we maken nog een wandeling alvorens te gaan uitrusten van een lange dag.

    Onze vakantie kan beginnen….
    -------

    After a stressfull last day at work , a day of packing and weighing  and getting the house ready, we finally can get to bed . Up at 6.15 but not to go to work this time.

    We leave for the airport , we do not have to wait a long time to get checked in at the desk of Delta.

    Now we can get breakfast .

    We have a flight of 9h40 until we arrive in Atlanta , everything goes smooth , no long waiting lines for customs , baggage is already there when we enter Baggage claim , so we go to the rental center , where we choose for a Chevrolet Impala , which has the biggest trunk , always handy when traveling around .

    We take the I85 to our first destination , Motel 6 , Atlanta Downtown , which has a good location , free wifi and walking distance to the center .

    We are having a small walk before heading to bed after a long day , Let the holidays begin….

















    09-07-2012 om 12:03 geschreven door SuzyQ  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    10-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog 4 weken te gaan.
    Hier zijn we terug ,
    Mijn naam is Suzanne en dit is mijn blog voor 2012
    Na onze reis van vorig jaar naar Denver , zie http://www.bloggen.be/suzy_on_tour_2011/, hebben we dus een nieuwe blog aangemaakt.
    Ditmaal zal onze reis starten in Atlanta , welke we nu wel eens willen bezoeken ,
    in plaats van steeds hier een andere vlucht te nemen naar een andere bestemming.
    Hierna begeven we ons richting Tennessee , om een bezoek te brengen aan de Great Smokey Mountains ,
    waar we hebben afgesproken met een neef van mij , welke speciaal vanuit Ontario Canada komt, maar hier zijn weg kent.
    Bezoek aan het Nationaal Park en de Ole Smokey Tennessee Moonshine Distillery.
    Vandaar gaan we naar Savannah , ( most haunted town in de States ) en via Jacksonville ( Anheuser Bush -Budweiser Brouwerij ) gaan we naar Orlando ,
    Daar staan de Universal Studio's al op ons programma en zien we wel wat International Drive nog te bieden heeft ,
    Langs de kust van East Florida rijden we verder naar Miami ,
    daar staan de Everglades zeker weer op ons programma , en Art Deco District , Coconut Grove , Bayside ook natuurlijk.
    Vandaar naar Key West , langs de machtige U.S. Highway 1
    Om uiteindelijk vanuit Fort Lauderdale zo een 3 weken later terug te reizen naar huis .
    We vertrekken op 08 Juli , dus nog zo een kleine 4 weken te gaan ...

    Here we are back,
    My name is Suzanne and this is my blog for 2012
    After our trip from last year to Denver , see http://www.bloggen.be/suzy_on_tour_2011/ , we made a new blog.
    This time our journey will start in Atlanta , which we want to visit this time , instead of only taking another flight to another destination.
    After this we are heading to Tennessee , to bring a visit to the Great Smokey Mountains , where we will meet a cousin of mine , who especially is coming from Ontario Canada , but knows his way around here. e ill be visiting the National Parc and the Ole Smokey Tennessee Moonshine Distillery.
    We will travel further on to Savannah ( most haunted town in the States ) and so passing Jacksonville to go to Orlando. There we have the Universal Studio's on our program and we will see what else International Drive has to offer us . Along the coastline of East Florida we will be driving to Miami, where we sure want to go to the Everglades again , we will be staying in the Art Deco district , and will also visit Coconut Grove and Bayside . 
    Next e are heading to Key West along the mighty U.S. Highway 1 , to finaly end in Fort Lauderdale after 3 weeks and head back home.
    We will start our journey on the 8th of Juli , so still 3 and a half weeks to go


    https://maps.google.be/maps/ms?msid=214534341484120808653.0004c222568f6caa43dac&msa=0&ll=30.562261,-81.123047&spn=12.714948,26.784668

    10-06-2012 om 00:00 geschreven door SuzyQ  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (7 Stemmen)


    Archief per week
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 04/06-10/06 2012

    Foto

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Mijn favorieten
  • Great Smokey Mountains NP
  • Ole Smokey Tennessee Moonshine
  • Everglades NP
  • Universal Studio's


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs