ik ben terug van het scouts weekend. het was heel leuk. het was in een bos. we heben heel leuke spelletjes gespeeld. we moesten op een matje slapen. en zaterdagavond hebben we ons verkleed in hollywood ster. daaaaaaaaaag !!!!!!!!!!!!!!!!
ik ben vandaag naar de dokter geweest. Ik heb een nieuw verband gekregen voor 4 weken. Ik mag wel mee op weekend. Vandaag ben ik naar een kei leuke film geweest,hondenhotel. Met Tinne,Sarah en Lien. Storm,mams en paps zijn ook geweest. Ik heb vele cadeaus gekregen. Nu is mijn verjaardag spijtig voorbij. Slaapwel,kusjes Ruth
Het was heel leuk bij de scouts. Wij zijn in de stad geweest en moesten allemaal opdrachten doen. Ik heb met cake getakteerd voor mijn verjaardag. Hopelijk heeft de dokter woensdag goed nieuws dan mag ik mee op weekend. Nog 2 keer slapen en ik word 9 jaar.JOEPIE!!!!!!!!!!!!!!! daaaaaag
ik heb vandaag een toets moeten maken van 3 pagina's. ik moet morgen blijven eten op school, ik moet hèèèèèèèèl goed oppassen. daaaaaaag!!!!!!!!!!!!!!!!!
ik ben vandaag een wafel gaan eten bij de scouts. ik ben ook wafels gaan brengen. daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaag !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ik ben vandaag naar een feestje geweest. het was in de cinema en het was een film die nog niet in de cinema was. de film noemde de dappere muis het is een heel mooie film. ik ben ook achter de schermen gaan zien. daaaaaag !!!!!!!!!!!!!!!!!
in de school zitten wij met 33 in de klas. want er is een juf ziek. dat is niet zo leuk. ik heb vandaag mijn vriendinnetje van de kleuterklas terug gezien. ze is in de derde kleuterklas weggegaan. daaaaaaaag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zondag zijn we eens in het bos gaan wandelen,dat was wel leuk,na 3 weken binnen zitten. Ik kan al wat beter schrijven met mijn linkerarm. Zondag mag ik bij de scouts een wafel gaan eten,het is wafelweekend. Ik hoop dat ik rap terug alles kan meedoen. daag!!!!!