Gisteren de deeltaak kostprijsberekening ingediend aan het secretariaat. Nu ben ik verder aan het werken aan de laatste schriftelijke deeltaak van het jaar, de reisdocumenten. Doordat ik al de prijsberekening en het reisprogramma heb, maakt het ook gemakkelijk om deze deeltaak te maken.
Ik heb intussen op alle e-mails antwoord gekregen, ook van 2 verschillende autocar maatschappijen. Ik kan ze met elkaar vergelijken en de goedkoopste nemen wat goed is. Verder heb nog verder gewerkt aan de taak.
Op 6 maart 2017 had ik alle drie exemplaren van mijn deeltaak 's morgens ingeleverd aan het secretariaat. Ondertussen zit ik al aan mijn laatste week stage.
We hebben voor de reisprogramma uitstel gekregen tot 6 maart wat mij gelukkig maakt. Ik kan me nu focussen op de Engelse presentatie deze donderdag en heb ik zo ook wat meer tijd om mijn reisprogramma te perfectioneren.
Ik had paar dagen geleden een mail gestuurd naar het nationaal park (Unteres Odertal) om te vragen of er misschien niet toevallig een website in andere talen (dan Duits) beschikbaar was. Ze hebben geantwoord en dat is dus niet, ik heb wel een aantal brochures gekregen (in het Duits) dat me wel interessant lijken. Ik ben ook al begonnen aan mijn taak van de reisprogramma.
Ik heb vandaag nog een beetje gewerkt aan de taak. We hebben uitstel gekregen dus de nieuwe deadline is op maandag 30 januari. Dit geeft ons meer tijd en als je slim bent gebruik je die tijd best nuttig.