Dubbelconcert najaar 2015 i.s.m. Drums en Mallets korps St. Caecilia uit Hoeven (NL) op zaterdag 7 November 2015
In navolging van het Dubbelconcert dat we vorig jaar speelden in GC De Kadans met een gastoptreden van Brassband Scaldis uit Antwerpen, kunnen we wederom een muzikale topper voorstellen.
Na een concert dat we speelden in Nispen in juni, leerden we het Drums en Mallets korps St. Ceacilia kennen, en wat waren we verrast door hun knappe muziek. Niet vreemd dat zij een aantal jaren geleden Nederlands kampioen werden in hun muziekgenre.
Een overeenkomst kon worden gesloten, en jawel, zij zochten nog een concert voor in het najaar. Dat kan dus bij ons doorgaan. Voor diegene die niet zo vertrouwd zijn met drums- en percussie.
Wat zijn mallets? Ook ik zocht het voor u op. Mallets zijn de drumstokken die gebruikt worden om een cylofoon of vibrafoon te bespelen.
Wat starten de avond met een optreden van "jeugdgroep JOMULO" gevolgd door de fanfare zelve.
Aanvang 20u00
Adres: feestzaal Fanfare St. Lucia / Stoffezandstraat 17 te Loenhout
inkom 6 euro
|