Met pijn in het hart moet ik jullie melden dat dit de laatste blog van de dag is, en dat ook het einde van het tijdperk 3.4-4.4 betekent. Woensdag 1 December klas 3.4 werd plots 4.4, we starte het schooljaar met een nog onbekend persoon voor ons. MENEER DIETER HEYLEN is de naam zei hij. Iedereen met de staart tussen de benen en met de gedacht: O nee wij zijn geschoren met zo ene strenge wiskunde leraar. En inderdaad dat was hij ook in het begin. En ik denk dat dat ook wel nodig was met onze voorgeschiedenis. De dagen vlogen voorbij zonder te beseffen hoe snel het wel niet allemaal ging, We leerde een andere Meneer Heylen kennen. We maakten vrienden met leerkrachten een vijanden met leerkrachten. Een rots in de branding, 4.4 trok altijd aan het zelfde eind en nooit wilde ze luisteren. Maar alles veranderde Toen we in het 2de trimester slecht nieuws kregen. Dit zorgde er voor dat onze klas nog een hechtere band kreeg. Soms kwam Stijn soms niet, en dat was ook de reden waarom we soms een beetje luidruchtiger waren wanneer hij er wel was, we wilde hem gewoon een goede en fijne tijd geven bij ons in de klas zodat hij, als hij er niet was toch nog aan ons kon denken. Maar het begon pas fijn te worden na onze vasten actie toen we meneer Heylen langs een hele andere kant leerde kennen, een sympathieke kerel die het toch wel bergreep dat we af en toe eens rebbels deden, Hij maakte altijd tijd voor ons, om te lachen, om te luisteren, om ons een goede raad te geven, om gewoon een goed klastitularis te zijn. En ik denk ook dat iedereen hem zo zal blijven herrinneren in zijn verdere carrière. 4.4 Had hoogte punten maar ook laagte punten, meneer Kwanten stond regelmatig aan de deur maar dat kon hun pret nooit bederven, ze bleven wie ze waren en dat sierde hen ook. En ik denk dat iedereen deze tijd wel zal missen.
Maar nu voor de laatse Blog van de dag.
We begonnen vandaag de dag met de laatste les Fysica met onze beste vriendin. Robin en Arne vlogen er onmiddelijk in en begonnen vollebak met de banken te schuiven door heel de klas, ze speelde een paar scènes na uit een paar films en hadden totaal geen zin om op te letten mevrouw Gillisen zag het niet meer zitten en stuurde Arne de les uit. En blij dat hij was want nu kan hij zelf studeren. Tijdens de laatse les Nederlands moogten we naar een film kijken, en dat werd natuurlijk ook gedaan. ( Waarvoor dank mevrouw Peeters) Tijdens de les L.O. gingen de meisjes zwemmen en mogten de jongens gaan beach vollyballen. Om de namiddag in te zetten begonnen we met onze laatste les wiskunde van MISTER D. We maakte onze laatste oefeningen praatte nog over het een en het ander om het jaar fijn af te sluiten. Tijdens de les Chemie werden ook weer de laatste bladzijdes ingevuld en hop de les was om en het babbelen kon beginnen. Toen, de laatste les brak aan en de eerste afscheiden werden al genomen, de positieve en negatieve punten van meneer Depré werden op gesomt en Hop ook hier kon het babbelen beginnen en vooraleer iedereen het wist was de laatste lesdag om.
Met dank aan alle Leerkrachten en ... en nog eens dank aan klas 4.4 voor het super Schooljaar.
Zizo de laatste normale donderdag van het schooljaar zit er alweer op. Nog een vrijdagje en de examens zijn daar, en nautuurlijk ook de festivals maar dat is nog even afwachten. We begonnen de dag met een korte herhaling van de examen leerstof voor biologie. Waarna we een halfuurtje studie kregen. Na dat de juf een paar opmerkingen had gegeven konde we dan toch in alle rust studeren. Na Biologie volgde een les Frans die over franse poëzie ging. We kregen een heel dubbelzinng gedicht voorgeschoteld waarbij we een antal vragen moesten betantwoorden. Na het gedichten uurtje volgde er een reken uurtje met mister D in de hoofdrol. Hij begon met een kleine scène uit de nieuwe show van Hansje Teeuwen(schitterende kerel gewoon die hans) Na de kortje uitbeelding van Hans konden we beginnen aan onze laatste oefeningen van het schooljaar. Net voor de middagpauze stond er ons nog een uurtje Duits te wachten, iedereen heeft momenteel de pik op mevrouw Maes omdat we zomaar even 500 duitse woorden moeten kennen. Na een korte discussie over deze te gekke bedoeling kon de les dan toch van start gaan. Nadat de middagpauze voorbij was konden we opnieuw van start gaan met een uurtje Engels en ook hier kregen we ook alweer studie. Leuk hoor voor mij, ik kan niet eens meer een fatsoenlijke Blog schrijven omdat we de heletijd studie hebben. Maar toen gebeurde het Nederlands stond op het programma en hop er gebeurde weer vanalles XD. Onder andere: mevrouw Peeters stond op haar gemak uitleg tegeven aan Katja ( ze stond wel voorover gebogen) en Tim wist niets beters dan te doen alsof hij mevrouw Peeters al dogystyle doende aan het neuken was.( Op zijn hollands gezegt.) De les ging was over het algemeen een rotszooitje maar wel een leuk rotszooitje. Om de dag aftesluiten leerde we een heel andere mevrouw Smeyers kennen en konde we het schooljaar toch nog goed afsluiten met haar.
Vandaag namen we ook alweer afscheid van een paar vakken voor dit jaar. We begonnen met wiskunde alé niet met wiskunde zelf eigenlijk. We begonnen met de vraag aan meneer Heylen of hij het niet saai zou vinden om heel zijn carrière het zelfde te moeten geven, zijn antwoord was klaar en duidelijk ;" Ge denkt toch niet dat ik hier heel mijn leven ga blijven staan zeker." Ik dacht in mijn eigen goed gezegd want wie wil nu heel zijn leven de zelfde blijven doen. Nadat de les van start ging was ze ook weer zo gedaan xd. Tijdens onze laatste les M.O. mogten we kiezen tussen film kijken of les krijgen ( zeer stomme vraag maar kom) het antwoord was natuurlijk LES, nee dat is niet waar, FILM. En dat draaide natuurlijk weer uit tot babbelen of zelfs tot leren, omdat we 500 woorden voor Duits moeten kennen( wat echt zot is) en natuurlijk nog niemand begonnen is, begonnen ze vandaag toch tijdens M.O. te leren. Om het schooljaar af te sluiten tijdens Informatica mogten we spelletjes spelen en wie het spelletje als beste kon die kreeg een punt extra van de juf. Om de dag af te sluiten kregen we nog een uurtje Nederlands, alé 15 van de 18 dan toch want in het begin van de les vlogen er al direct 3 de klas uit. Robin, Tim , en Bram waren namelijk elkaar aan het slaan met een boekje van informatica en dat mogt blijkbaar niet van Peters dus de les was nog niet begonnen en ze stonden al terug op de gang. En als hoogte punt van de dag stuurde Tim een berichtje naar Daniel ( tijdens de les); Hey jonges amuseren jullie, jullie een beetje? Wij wel wij zijn hiet Hannah aan het neuken!!! Na een vrijwel rustige les Nederlands konde we dan ook de woensdag namiddag goed inzetten.
Vandaag begonnen we de les met een halve klas. De oorzaak lag dit keer bij de lijn, de 11 kwam namelijk niet opdagen en zo dus kwam de helft te laat. Na de laatste les van geschiedenis van dit jaar konden we beginnen aan ons uurtje Nederlands, Tim en Mauri moesten vandaag nog hun spreekbeurt doen. Na de o zo interessante spreekbeurt konden we verder gaan met modaliteit. Daniel liet vandaag zijn deel zien dat hij van zijn vader geërf heeft. En jawel hij beheerst het jungles zeer goed. Na de leerrijke les Nederlands konden we verder gaan met meneer Heylen. De les wiskunde is altijd een les om in door te werken en ook vandaag was het geen uitzondering. Maar ja men zegt ook wel rust roest. Uiteindelijk na wat zwoegen konden we aan de les laatste les Aardrijkskunde beginnen, alé wat je les noemen wilt, we maakten een korte synthese en toen waren we vrij om te doen wat we wilde, studeren,babbelen, enfin iedereen babbelde dus :p. Tijdens Frans hadden we het over poëzie namelijk over het surrealisme. Dat is ook eens iets anders ipv altijd het handboek en het werkboek in te vullen. Vandaag zal de blog wat korter zijn en dat komt namelijk door dit voor val, Mevrous Gillisen was er vandaag niet dus we kregen studie, en ja daar kan ik al moeilijk 10 regels over schrijven. Na het O zo saaie uur studie konden we aan chemie beginnen. We kregen allemaal onze Ct's terug en ik denk dat het gemiddelde rond een 9 lag. Vandaag werd er wel opnormaal slecht opgelet tijdens chemie en dat kwam zeker en vast omdat we geen fysica hadden. Tot ergernis van de juf natuurlijk. Ze zei :als het zo moet dan geef ik hier geen les meer, toen we allemaal even waren wakker geschuld door deze uitspraak kon er toch nog normaal les gegeven en les ge volgd worden.