54 deelnemers op een heuvelachtig parcours. Al snel reden er een tiental renners weg waaronder Steven die hun voorsprong stelselmatig opbouwden tot 1min30. de winnaar moest duidelijk hier worden gezocht. in de laatste ronde reed Steven met 3 andere weg en met een uitval in de laatste kilometer kwam hij solo over de aankomst.
69 deelnemers op zwaar parcours. tijdens de 3de en 4de ronde vormde zich een kopgroep van 15 die daarna nog aangroeide tot 30 eenheden. in voorlaatste ronde reed steven weg met 4 anderen. in de laatste ronde kwamen hier nog 2 renners bij. een renner van veranclassic sprong weg in de laatste kilometer en Steven kon niet reageren aangezien er een ploegmaat van die renner is zijn wiel zat. Een andere reageerde wel en won nog. steven won de sprint van de achtervolgersen werd derde.
195 vertrekkers op zwaar parcours en war het constant koers was. eerste 100 km was steven helemaal niet goed maar kwam er nadien wel door. geen topdag maar wel goed genoeg om op het laatste toch nog aan te vallen en in de 2 de groep na de leiders binnen te komen als 55ste