Voila er zit weeral een weekje op en er is flink gewerkt aan de gevel, want teut teut tereteut ... de gevel is KLAAR... wiehieee .. Wat ziet ons huisje er ineens mooi en groot uit !
Fieut fieuuuwww ...
Opa Hugo is ondertussen ook al begonnen aan de elctriciteit.. de meterkast en 3 stopcontacten staan er mooi mooi ...
Verder gaat alles super .. alleen gaan we lang moeten wachten op de ramen ... phoeee da s wel jammer ... We hadden gehoopt dat deze juist voor of juist na nieuwjaar er gingen inzitten, maar de planning van VERONA RAMEN denkt daar anders over. Damm... Hopelijk komt er toch nog goed nieuws ..
Anders gaan de bezetter, de pur en de chape mannen er een flink tempo mogen inhouden Ik zal er wel achter zitten... haha
Zo volgende week horen jullie meer van ons !
Groetjes en geniet allemaal van het mooie weekend.