Inhoud blog
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Naar Compostela
    September 2018
    Voorlopig is deze blog afgesloten daarom zal het meest recente vanaf nu achteraan staan.
    27-09-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dag 7

    Al heel vroeg op. Dagelijks ritueel van, voeten insmeren, valies terug in orde maken, rugzak klaarmaken en dan naar het ontbijt,
    Als ik in ons gidsboekje kijk zie ik dat het vandaag een vlakke rit wordt. Ongeveer 19 à 20 km naar León. Het wordt wel weer warm!
    Met  spijt verlaten we dit prachtige verblijf : Real Monasterio San Zoilo.
    Straks meer.
    .....
    De tocht was vrij zwaar door de hoge temperaturen. Aangekomen in León, zijn we direct doorgestapt naar de kathedraal. Op het plein voor de kathedraal genoot ik van één, twee, drie lekkere frisse pinten. Katelijne hield het bij één pint en een 'joekel' van een hoorn'tje' ijs. Zodat ons lichaam stilaan weer op temperatuur kwam.

    Hierna de Kathedraal van León bezocht. Hierdoor is weer een gat in onze kultuur opgevuld!!

    We verblijven nu in CIUDAD DE ASTORGA  rechtover het Bisschoppelijk paleis (Antoni Gaudi)

    Het is nog 5 dagen stappen naar Compostela (nog ongeveer 110 km)



    De kathedraal is zichtbaar in de diepte




    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (2)

    05-10-2018
    prachtige getuigenis

    Goede avond Stan, goede avond Katelijne,

    terugkomend van de school, niet goed wetend hoe de drukte van de dag van mij af te schudden, deed ik mijn mail open. En ik vond er een bericht van Herman in, met het internetadres van jullie blog. Wat boeiend! En wat mooi.. Die verbondenheid onder de deelnemers die zo duidelijk naar voor komt in de tekst en in de fotos. Dit te mogen lezen heeft mij heel gelukkig gemaakt.

    Volgend jaar, 1 juli, ga ik met pensioen. Ik droom al lang van een tocht naar Compostela. Met jullie blog begin ik te denken dat het misschien mogelijk is.. Tochten van 25 km, in glooiende streken, is wel een beetje te ver gegrepen. Misschien zal ik nog een paar jaartjes moeten trainen.. Ik wandel al, per week, ngeveer 5 X 45 minuten. Dat kan ik niet meer missen. Als ik meer vrije tijd heb, dan ga ik dat tempo opvoeren.

    Dag Katelijne, dag Stan,  heel veel dank voor het delen. Tot gauw, Chantal Gillebert.

    05-10-2018 om 17:06 geschreven door Chantal Gillebert


    28-09-2018
    Beloning

    Ja stappen in zon hitte is zwaar,dan kan een frisse pint of klein ijsje deugd doen.Op naar de volgende etappe.

    28-09-2018 om 11:00 geschreven door Marleen




    Archief per week
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Startpagina !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs