Na het 0-0 gelijkspel van Standard tegen Pananthinaikos werd duidelijk dat Ezekiel zijn laatste match heeft gespeeld hij gaat in Qatar voetballen en hoopt de Quatarese identiteit te verwerven om zo op het wk 2020 uit te kunnen komen voor Qatar. Ezekiel zal wel uitgeleend worden aan een Europese club( vermoedelijk RB Leipzig).
Hierdoor zou Standar wel op zoek moeten naar een nieuwe spits... of 2! De naam van Nicolas Anelka viel al een lange tijd in Luik en nu zouden ze concreet worden voor de transfervrije ex-spits van onder andere Chelsea en Juventus.
Voor wanneer de transfer van Anelka niet doorgaat zou Standard al een alternatief gevonden hebben ze zouden namelijk hun zinnen gezet hebben op de legendarische Ierse spits Robbie Keane. 1 probleem: hij is niet vrij. Standard zou Keane moeten gaan wegkapen bij La Galaxy ( de ex-club van David Beckham). La Galaxy is niet van plan om zijn parade paartje zomaar te laten wegkapen dus vragen ze een transfersom van 3 miljoen euro, hier zou Standard momenteel nog op afknappen.
Wat wel zeker is is dat Standard een ervaren spits zal binnenhalen.
|