Et voila, hier zijn we weer met de dagelijkse update van de avonturen in Nieuwpoort.
Onze juffen waren vandaag echt keigoed gezind en dat hadden we echt wel alleen aan onszelf te danken. Gisterenavond waren 'alle' snaveltjes en oogjes rond half 11 al dicht en vanmorgen hebben we hun lekker laten slapen tot 7 uur. En hup!!!! Juffen die de dag weer aankunnen. En wij natuurlijk ook.
Na het ontbijt hebben we ons even ingespannen om wat informatie te aanhoren over Nieuwpoort. Best wel leuke dingen gehoord!
Dan was het weer zover. Op naar het water voor de vlottenbouw. Onze kleedjes waren goed droog uit de droogkamer gekomen en we konden er weer helemaal tegenaan. We moesten per klas een vlot bouwen. Best wel spannend. Uiteraard hebben we nadien een wedstrijdje gehouden om te zien wie het beste vlot had gebouwd. Het vlot van het 6de leerjaar bleek niet zo geweldig 'waterproof' te zijn. Dikke proficiat dus aan het 5de leerjaar. MAAR...... het 6de leerjaar was wel eerst aan de overkant. Dikke proficiat dus ook voor het 6de leerjaar. Weer nat maar voldaan terug de kleren de droogkamer in.
Na een supermiddagmaal (broccolisoep, gevulde kippenfilet met sla en tomaten en duchesse aardappelen, soesje) zijn we uiteindelijk dan toch naar zee vertrokken. Met de tram. Wat een avontuur!
Daar hebben we ontdekt wat echte wind is. Sommigen werden haast weggewaaid. We zijn op het strand gaan schelpen rapen, met de go-carts gaan rijden en sommigen konden het echt niet laten om toch al een cadeautje te gaan kopen.
Nog een laatste groepsfoto op de dijk bij de beroemde schildpad
En op naar het avondmaal (mmmmmmmm, hotdog) Sorry mama en papa, ik vrees dat de weegschaal toch wat extra kilo's zal aanwijzen op vrijdagavond.
Vanavond nog knutselen, wat sporten buiten en ....... we gaan proberen om onze juffen weer blij te maken morgen.
tot morgen!!!!! Dikke kusjes van blije en brave kindjes!!!!!