Inhoud blog
  • sportklassen dag 4
  • sportklassen dag 3
  • Sportklassen dag 2
  • sportklassen dag 1
  • Beste 5de en 6de klassers
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Sportklassen 5de en 6de
    Leefschool De Dageraad
    19-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sportklassen dag 4
    Hallokidoki,

    Hebben jullie er gisteren van genoten? Waarschijnlijk allemaal heel benieuwd wie Miss en Mister SPORT L5 en L6 zijn geworden. Hier is het resultaat dan: Miss L5 Whoopi, Miss L6 Charlotte, Mister L5 Wasfi en Mister L6 Flor. Nogmaals een dikke proficiat over onze sportievelingen. Iedereen ging na dit resultaat voldaan slapen. 

    Vandaag mochten we allemaal een half uurtje langer slapen. Gelukkig Very Happy. Na het ontbijt mochten we dan eindelijk vertrekken naar de sporthal om daar te gaan badmintonnen, pingpong te spelen en muur te klimmen. Iedereen moest bij het muurklimmen goed opletten, want we moesten elkaar zelf zekeren. We deden het allemaal fantastisch. Sommigen geraakten zelfs tot helemaal bovenaan.

    Toen we onze boterhammen hadden opgegeten, zijn we nog even op de sportvelden gaan voetballen, basketten, skaten of gewoon spelen. Om dan na het vieruurtje nog even te oefenen voor onze bonte avond. De resultaten hiervan waren verbluffend. 10 groepen toonden het beste van zichzelf van dans tot toneel, quiz tot grapjes, zelfs idool werd geïmiteerd. Echt fantastisch, kijk maar eens naar de foto's op de website.

    Het was weer een leuke, maar vermoeiende dag. We hebben er allemaal van genoten en morgen kunnen we moe, maar voldaan en een rugzak volgeladen met leuke herinneringen naar huis keren. We kijken alvast uit naar de Ardennenklassen volgend jaar, hopelijk wordt het daar ook zo tof.

    VERGEET NIET TE KIJKEN NAAR DE FOTO'S OP DE WEBSITE.  

    19-05-2011 om 23:41 geschreven door sportklassenDD2011  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    18-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sportklassen dag 3
    Allerliefste familie en vrienden,

    Na een leuke eerste helft gisterenavond van de Miss en Mister verkiezing met als presentatrice Natalia en juryleden Phaedra, Dina en Veronique en personal assistent Stanny (zie foto's website) mochten we vroeger dan voorzien ons bedje opzoeken. Vanmorgen mochten we dan na het ontbijt onze tenniskleren en raketten bij elkaar zoeken om uiteraard te gaan tennissen. We moesten op de tennisterreinen wel hevige wind trotseren en we dachten even dat het ging regenen, maar het is dan toch droog gebleven. Daarna moesten we op de markt nog onze bestelling gaan afhalen voor het avondeten en dan konden we lekkere boterhammen gaan verorberen.

    Toen het middagmaal voorbij was, moesten we onze zwemkleren gaan nemen en dan mochten we in twee groepen gaan zwemmen. Het zesde leerjaar had geluk, zij kregen het spelmateriaal voor in het zwembad aangezien er toen geen zwemclubs les aan het geven waren, maar die van het vijfde leerjaar lieten dit niet aan hun hartje komen. Zij hadden al gauw met bijna de hele klas de springplank ingepalmd om daar de allercoolste salto's en sprongen te tonen (ook hiervan zal je morgen foto's kunnen bewonderen op de website). Na het zwemmen hebben we even heel economisch gedacht en mochten we allemaal een douche nemen in het zwembad. Kwestie van minder uitgaven te hebben in ons huisje, want water kost ook geld hé.IdeaWink

    Na onze zwembeurt kregen we een verfrissende appel en een lekker sapje. Nog even ravotten in het naburig bos en dan aan tafel voor een overheerlijke maaltijd; kip, rijst, aardappeltjes, currysaus en ananas, heerlijk Very Happy. Als dessert stond er lekkere chocoladepudding op het menu. Nog even afwassen en dan vol spanning wachten op het vervolg van de Miss en Mister verkiezing. Na tal van opdrachten weten we dan eindelijk het resultaat. Special Guest Valentina was ook van de partij en zij mocht mee kijken wie de Missen van L5 en L6 en wie de Misters van L5 en L6 geworden zijn. 
    Het resultaat is: ..................................................... of vertellen we dit morgen!?

    Morgen zijn we er zeker weer met de spannende avonturen van L5 en L6 op sportklassen.

    Tot morgen

    OOK DE FOTO'S VAN VANDAAG VERSCHIJNEN SNEL OP DE WEBSITE, GENIET ER ALVAST VAN!




    18-05-2011 om 23:00 geschreven door sportklassenDD2011  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    17-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sportklassen dag 2
    Lieve mama's en papa's, broers en zussen,

    Dag 2 loopt ook al ten einde, vandaar een overzicht van de gebeurtenissen van de hele dag. Nadat we de hele nacht rustig hebben geslapen en de eersten hun ogen vanmorgen rond 7 uur open deden, mochten we rond acht uur onze benen gaan strekken tijdens de ochtendjogging in het park. Voor veel kinderen ging dit heel vlot, anderen hadden hier wat meer moeite mee, maar... we zijn er allemaal geraakt en dan mochten we gaan ontbijten. Lekkere verse boterhammen met kaas, kipfilet, salami, smeerkaas, choco, confituur, perensiroop of corn flakes stonden op het menu. We aten allemaal onze buikjes vol, want volgens de planning stond ons nog een vermoeiende dag te wachten.

    Het eerste dat op het programma staat is 'atletiek'. Te voet trokken we naar de atletiekpiste in de buurt om daar de eerste beginselen van het verspringen, kogelstoten en estafette te leren. Na een opwarming van twee toeren rond de piste waren we al goed opgewarmd, nog een paar lengtes met de knieën in de hoogte of de voeten tegen de poep lopen en we konden eraan beginnen. We werden in drie groepen verdeeld. Iedereen presteerde heel goed en dit zeker voor de eerste keer. De verste sprong was immers 3m75cm, niet slecht voor een beginner hé. Ook het kogelstoten, waarbij vooral de techniek van het werpen belangrijk was, verliep heel vlot en het doorgeven van het stokje tijdens de estafette was voor de meesten geen probleem. We hebben weer heel wat bijgeleerd. Uiteraard kunnen jullie morgen meegenieten van de foto's op de website van de school.

    De middag was weer voorbij en het middageten stond al op ons te wachten. Daarna was het tijd om te gaan kajakken, spannend. We zijn in twee groepen gaan varen op de Durme. Eerst het zesde leerjaar, daarna het vijfde leerjaar. We werden begeleid door Peter, hij leerde ons de beginselen van het roeien. We waren er allemaal snel mee weg en er waren er zelfs die een plons in het water durfden te maken, ook hiervan getuigen de foto's. 
    Na het kajakken mochten we gelukkig gaan douchen om ons terug op te warmen. Nog even spelen en dan lekkere spinazie met fishsticks eten, gevolgd door een lekker fruityoghurtje als dessert. Iedereen heeft ervan geproefd en er waren er verschillende die meer dan 2 borden hebben gegeten.

    Nu is het tijd voor een heuse Miss en Mister verkiezing, benieuwd wat dit gaat worden. Meer hierover uiteraard morgen op deze blog.

    VOOR FOTO'S KUNNEN JULLIE MORGEN WEER TERECHT OP DE WEBSITE VAN DE SCHOOL. 


    17-05-2011 om 21:18 geschreven door sportklassenDD2011  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    16-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sportklassen dag 1
    Lieve ouders,

    Het is ons gelukt, we zijn na een rustige treinreis aangekomen in Lokeren. Nog even wandelen naar onze verblijfplaats om daar vol ongeduld te horen hoe de kamers verdeeld zullen worden. Juf Heidi staat ons al op te wachten aan 'het koetshuis' in het 'Verloren Bos', dat we ondertussen gevonden hebben. Al onze bagage is reeds gearriveerd. We krijgen eindelijk te horen met hoeveel we op de kamer kunnen liggen. De jongens kunnen per klas apart op een kamer liggen. De meisjes moeten zich per klas nog even in 2 groepen verdelen en kunnen dan ook naar hun kamer vertrekken. Na veel oh's, ah's, wow en wiows mogen we onze bagage op onze kamer installeren en onze bedden opmaken.

    Ondertussen is het middag en onze magen beginnen reeds te grommen, tijd dus om onze boterhammen op te eten, JOEPIE (sluikreclame)! Nadat we onze boterhammen verorberd hebben, vertrekken we op verkenningsronde in het domein met kasteel. Afspraken en regels worden nog eens herhaald en dan is het tijd om onze sportiefste benen boven te halen, want de fit-o-meter staat op ons te wachten. Voor sommige verloopt het sporten, zoals het springen over boomstammen en dergelijke heel vlot, andere vinden dit te vermoeiend en vinden wel een manier om wat minder sportopdrachten uit te voeren. Er wordt alleszins veel gelachen en daar draait het tenslotte om. 
    We hebben de 18 opdrachten in 'stijl' afgelegd en kunnen terugkeren naar ons 'koetshuis'. Daar liggen lekkere appelflappen op ons te wachten met een verfrissend vruchtensapje, hiervoor heeft juf Miriam ondertussen gezorgd. 

    Daarna mogen we vrij spelen op het domein, JOEPIE (weer sluikreclame).  Iedereen heeft al gauw zijn draai gevonden en amuseert zich ten volle. Rond half zeven is het dan tijd om lekkere spaghetti te gaan eten. Iedereen scheurt precies van de honger, want veel blijft er niet meer over. Als onze buikjes bijna vol zitten, zoeken we nog een gaatje voor het dessert, vanillepudding met hagelslag (mmmmmmm). Enkele kinderen krijgen nog een taak zoals tafels afruimen, afwassen, afdrogen, tafels afvegen en vegen. Morgen komen er weer andere aan de beurt. 

    Rond acht uur is het knutseluur aangebroken, hier ontwerpen we onze eigen sportshirts. Dit worden gegarandeerd prachtexemplaren. Wacht het resultaat maar af.

    Na onze eerste actieve dag is het tijd om te gaan slapen, benieuwd hoe lang het duurt voordat het stil is. Morgen kunnen jullie hier meer over lezen.

    BESTE OUDERS VOOR FOTO'S KAN JE KIJKEN OP DE WEBSITE VAN DE SCHOOL!




      

     

    16-05-2011 om 20:59 geschreven door sportklassenDD2011  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    18-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beste 5de en 6de klassers
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Als ICT-CO wens ik jullie veel plezier tijdens de sportklassen 2011.

    18-03-2011 om 09:42 geschreven door sportklassenDD2011  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)


    Archief per week
  • 16/05-22/05 2011
  • 14/03-20/03 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs