Sportklas GBS De Vierklaver 21 - 24 mei 2013
 
Bloso-centrum Netepark
Vorselaarsebaan 60
2200 Herentals
Tel.: 014 85 95 10 
Fax: 014 85 95 26
Fotoreportage
  • Foto's dag 1
  • Foto's dag 2
  • Foto's uitstap Zoo
  • Foto's dag 3
  • Foto's dag 4
  • 3de en 4de leerjaar GBS Gavere
    22-05-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 2, droge dag!

    Toeristentoren “De Paepekelders” is een houten uitkijktoren, midden in Het Peertsbos. Vanop de toren heb je een prachtig wijd uitzicht over Herentals, zijn omgeving en ver daarbuiten. Bijna alle kinderen durfden de tocht naar boven wagen. De foto’s spreken voor zich!

    Hierna een lekker middagmaal: frietjes, sla, tomaten, komkommer, geraspte worteltjes en stoofvlees. De vegetariërs onder ons werden ook niet vergeten en kregen een aangepaste maaltijd. Dan nog een frisco als dessert en het lekkers was compleet.

    Ondertussen was juf Myriam toegekomen, samen met juf Hélène. Hun eerste bekommernis ging natuurlijk uit naar onze kindjes: Zijn ze allemaal tevreden? Hebben ze goed geslapen? En zijn ze braaf? Waren er veel traantjes die eerste avond? Geen problemen, juf? Alles OK, meester? Op alle vragen konden we positief antwoorden: We zijn zo tevreden over onze groep kinderen! Geen grote moeilijkheden, geen schermutselingen; enkel kleine akkefietjes die we meteen oplossen of in de kiem smoren! We hebben het supergezellig!!!

     

    Maar eindelijk was het dan tijd voor de eerste echte sporten: muurklimmen, parachutespelen en touwtrekken + judo stonden op het namiddagprogramma. Kijk naar de prachtige foto’s  : onze jongens en meisjes glunderen gewoon!

    Enkelen klommen helemaal tot boven op de klimmuur. Anderen slaagden er dan weer in meester Jonas omver te trekken bij  het touwtrekken. En als u zich afvraagt wat juf Ann en juf Nele op handen en knieën doen naast de parachute: zij moesten als varkentjes rondlopen (en knorren) omdat ze hun opdracht met de bal niet goed afwerkten.

    Als volleerde judoka’s reageerden ze op de opdrachten “hajimé” en “maté”. En u ziet: alle kinderen kregen een echte judogi en obi aan!

    Lekker vieruurtje , eventjes verpozen op de kamer, licht avondmaal en dan … naar de speeltuin!!! Weeral grote tevredenheid bij alle kinderen. Onze fotografen hebben prachtige kiekjes kunnen nemen van uw schatten.

    Alle zand afspoelen onder een heerlijke douche, tandjes poetsen,  pyjamaatje aan, nog een knuffeltje en/of dikke zoen van de juf en … SLAAPWEL !!!

    Om 21.45u. heerlijk stil… De blog aanvullen, foto’s bekijken, plannen en afspreken voor morgen en wij kunnen ook ons bedje opzoeken … Tot morgen!!!

    PS   Momenteel regent het al en voor morgen wordt regen, onweer, kou voorspeld.

     

     



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (2)

    22-05-2013
    Hallo

    Hey iederéén,

    Leuk om te horen dat jullie het daar zo goed hebben!Jammer van het slechte weer ...maar daar hebben jullie blijkbaar niet zoveel last van.

    Wij kijken al uit naar vrijdag om al die glunderende gezichtjes terug te zien en die enthousiaste verhalen te horen!!!

    Aan Morgan...vele knuffels en kusjes van mama,papa,je zus en al de rest xxx

     

    22-05-2013, 22:49 Geschreven door nathalie


    Genieten!
    Super te horen dat iedereen het goed stelt...
    geniet allen even van deze vrijheid zonder mama of papa...even loslaten, verwondert staan van jezelf en je zelfstandigheid!

    Robbe veel groetjes van mama, papa, Nina en vooral  Nora die haar grote broer een beetje mist....

    P.S. foto's dag twee nog niet te zien op de blog

    22-05-2013, 22:35 Geschreven door natalie algoet


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Fotoreportage
  • Foto's dag 1
  • Foto's dag 2
  • Foto's dag 3
  • Foto's dag 4


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs