Goeiemorgen, Gavere!! Na een verkwikkende nachtrust sturen wij jullie alweer onze beste groeten! Op de tonen van Gangnam Style werden onze leerlingen gewekt. De ene zag er duidelijk wakkerder uit dan de andere. Sommigen waagden zich meteen aan een danspasje; anderen wachtten wat af! Nog anderen glipten stilletjes terug in bed ... Na het uurtje zwemmen gisterenavond was het vrij snel stil in de kamers. Pluim voor de meeste kinderen die zich netjes aan de afspraken hielden! Om 22u. was het muisstil. Toen we later nog eens alle kamers nakeken, lagen onze kindjes vredig te slapen. Lieve ouders, het is mooi om zien hoe vele nachtkastjes vol staan met foto's, knuffels en berichtjes allerlei van het thuisfront. Dit helpt bij heel veel kinderen om heimwee de overmacht niet te geven. Opvallend weinig traantjes gezien gisterenavond trouwens. Onze kinderen waren heel tevreden over hun eerste dag en sliepen in met de mooie gedachte aan de beestjes en aan het zwembad. Ondertussen is ons ontbijt ook al achter de kiezen en maken we ons klaar voor een prachtige wandeltocht. We gaan namelijk naar de Toeristentoren ... Meer hierover later op de dag!
Vele groeten van ons allen ...
Reacties op bericht (4)
22-05-2013
hallo allemaal
Blij om al dit goede nieuws te horen! Hoop dat de 2de dag ook goed is verlopen. Hier was het mooi weer vandaag, bij jullie hopelijk ook! Het is hier stil met maar 1 kindje in huis. Nog veel plezier en wij wachten met spanning op de laatste nieuwtjes!
Nog 3 smilies voor iedereen van Nicolas
22-05-2013, 21:10
Geschreven door mama thibault
sportklasse
hallo alle sportertjes we zijn blij dat jullie hen zo goed amuseren we tellen al af naar vrijdag groetjes
22-05-2013, 19:35
Geschreven door conny oma tibo de vriese
sportklassen
22-05-2013, 18:30
Geschreven door lien velghe
Sportklassen
Dag alle sportertjes,
Heel tof om te lezen dat jullie, ondanks het slechte weer, toch een fantastische tijd beleven. We kijken al uit naar de verhalen en de foto's!
Geniet nog van deze onvergetelijke periode, vele sportieve groetjes en tot vrijdag,