Inhoud blog
  • Dag 4
  • Dag 3
  • Dag 2 foto's
  • Dag 2
  • Dag 1
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Sport-aan-zeeklassen 2016

    20-01-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 3
    Dag thuisblijvers! 

    We hadden vandaag weer een superleuke dag! 

    Na het ontbijt gunden we hen nog een momentje om rustig de dag te starten. Daarna vlogen we er in! Ze lieten hun sportieve kant zien door zich uit te leven op de trampoline en een oriëntatieloop. Moesten ze een stappenteller hebben, die sloeg tilt ;-).

    De ajuinsoep die voor sommigen er onsmakelijk uit zag, werd toch door velen heel erg gesmaakt. Vooral met de kaas er in. 

    Na een korte platte rust was het tijd om ons serieus dik aan te kleden (minstens 4 lagen onder hun dikke jas + muts + sjaal + handschoenen + 2 broeken over elkaar + dikste paar schoenen + dikke kousen + overvloedig smeren van de lippen met lippenbalsem) om eindelijk de zee te kunnen bezichtigen! 

    De kinderen hebben genoten van het zoeken naar schelpen en hebben uitzonderlijke vondsten gedaan. Wees gerust, niemand had de drang om te gaan zwemmen in de zee. Wij zijn dus helemaal droog teruggekeerd naar onze kamers. 

    De mensen uit de keuken merkten dat we naar het strand geweest waren want de kinderen hadden heel veel honger! Ze konden hun honger stillen met heerlijke zelfgemaakte smosjes.

    En omdat ze zeggen dat je de dag moet eindigen zoals het begonnen is, hebben we een rustige filmavond gehouden 'Beertje Paddington'. De juffen hebben stiekem meer genoten van de film dan de kinderen ;-). 

    Na de film zijn ze in hun bed allemaal als een blok in slaap gevallen, weer aan het dromen over de avonturen van morgen...

     

     

     

     

     







































    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (11)

    21-01-2016
    Hallo
    Mooie foto's! Hopelijk was het niet te koud aan zee...Veel plezier op het fuifje vanavond! Vele groetjes aan William en Astrid!! Mama, papa, Arnaud en Ferre

    21-01-2016 om 18:05 geschreven door Sara donnay


    Hallokes Zander

    Wat een leuke dingen hebben jullie gisteren allemaal weer gedaan! En vandaag naar Sealife en dan nog fuif. Jullie zullen zeker goed slapen daarna. De laatste keer al. 

    Bedankt voor de mooie brieven we hebben ze vandaag ontvangen. Jens zal blij zijn ! Geniet nog van de laatste avond.

    Waar is da feestje ... In Blankenberge is da feestje! Dikke knuffel van ons allemaal en Stella zei nog miaaaauwwwwsmiley-smile.gif

    21-01-2016 om 13:02 geschreven door Sally


    Feestje

    Veel plezier op jullie laatste avond ginds: maak er 'schitterend' (smiley-wink.gif) feestje van!

    Hele dikke kus en knuffel voor Nica

    Tot morgen!!!

    21-01-2016 om 12:59 geschreven door Veronique


    Partytime!

    Het ziet er daar superleuk uit!

    Fijn te zien en te lezen wat jullie daar allemaal doen.

    Vandaag nog een drukke dag en vooral vanavond; Partytime smiley-cool.gif

    Nog veel plezier, wij kijken alvast uit naar morgen.

    Dikke knuffel voor Jorunn, Lucia en Maud van mama en papa.

    PS; Hier ligt alles nog wit!

    21-01-2016 om 09:10 geschreven door Dirk


    Ik ben zo jaloers

    Zeg amaai, ik wil daar ook zijn...wat leuke dingen dat jullie daar allemaal doen. En vandaag dan nog naar Sealife en een party... Smijt die beentjes maar... Hadden jullie niet teveel last van broekhoest na het eten van de ajuinsoep(hihi)...Ik ben benieuwd naar al die leuke verhalen. Een veilige terugreis en vooral nog veel plezier...smiley-wink.gifsmiley-tongue-out.gif Dikke knuffel voor Zander 

    Axelle en Tante Din 

    21-01-2016 om 08:19 geschreven door Tante Din


    Dag Mateo

    Het ziet er daar super leuk uit. (we zijn heel blij om de foto's te zien)

    Jullie genieten er zo te zien allemaal van.

    Vandaag sealife en dan fuiven!  Dat zal je wel geweldig vinden.

    Geniet er nog volop van!

    Wij kijken alvast uit naar morgen, als de bus stopt in Wommersom.

    Nog heel veel plezier en een dikke knuffel van ons allemaal

    papa, mama, Elias & Flor

    21-01-2016 om 08:06 geschreven door Sofie


    20-01-2016
    Superleuke dag

    Hallo iedereen

    Jullie hebben blijkbaar weer een schitterende dag achter de rug ! Ondanks de koude zal de zeelucht jullie goed gedaan hebben.

    Hopelijk is iedereen nu al lang in dromenland want morgenavond is het party ! smiley-laughing.gif

    Maak er morgen opnieuw een superleuke dag van en geniet van het feestje !

    Een dikke merci aan de juffen om het thuisfront mee te laten genieten van al deze mooie momenten !

    Slaapwel iedereen !

    Tot morgen !

    Dikke knuffel en kus voor Charlotte smiley-kiss.gif

    Mama en papa

    20-01-2016 om 23:57 geschreven door Veerle Lintermans


    Lijkt ons 'kei, kei, keitof ...'

    Hey pollito (Ailientje),

    We zien op de foto's dat je je goed amuseert, en we horen graag dat jullie goed gegeten hebben en zoveel sport en beweging hebben.  Geniet ervan, wij kijken ondertussen al uit naar vrijdag om alle spannende verhalen, avonturen en geheimen van jou te horen.  Ook je zusje telt de dagen af want mist haar babbelmaatje

    Een hele dikke zoen van ons allemaal en bedank alvast de juffen voor al hun moeite !!!  

    Naira, mama en papa, Josje en Frodo.

    20-01-2016 om 23:21 geschreven door Mama en Papa Ailin, en zus Naira


    Stevig ontbijt voor stevige dag

    Het ontbijt - dat er erg lekker uit zag - zal wel nodig geweest zijn voor de activiteiten van de dag, het is overduidelijk dat ze zich amuseren én wat een leuke activiteiten! 

    Desalniettemin begint het gemis op het thuisfront hier toch stillekesaan toe te slaan...daarom een hele dikke dankuwel aan de juffen voor de foto's en het verslag zodat we toch onze eigen 'heimwee' kunnen verwerken

    Wij kijken alvast uit naar vrijdag!

    En een dikke dikke kus voor Mats!

    20-01-2016 om 23:00 geschreven door Tina


    mimi. (oma)x

    Hey mats-epats ! Het ziet er daar leuk uit !  mooie schelpen gevonden ? Kleintjes of zo'n grote zoals in frankrijk ?  Ik zag op de foto's dat jullie ook binnen met de bal spelen en ook zwemmen.  Ik moest niet lang zoeken op de foto's naar jou ! Er is zo maar 1 wittekop bij !  Maak nog veel plezier ginds!  Dikke knuffel van mimi en opi !  Dag Mats !

    20-01-2016 om 22:39 geschreven door christina sacreas


    beren aan zee

    Slaapwel beertjes !

    20-01-2016 om 22:22 geschreven door Greet



    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs