Naar jaarlijkse gewoonte sluiten we ons jogging seizoen af in Nederhasselt.Waarna er een gezellig samen zijn volgt met alle aanwezige deelnemers,Er word dan nagekaart over de gelopen wedstrijd en naarmate de avond verstrijkt en het geestelijknat vloeit, worden de prestaties als maar beter
Vergeet niet jullie lidmaatschap te vernieuwen. Het lidgeld voor 2007 blijft ongewijzigd (jeugd of volwassene) :5.
Algemene ledenvergadering Deze gaat door in de Gemeentelijke basisschool, Welleplein te Welle op vrijdag 9 februarie 2007 om 19u30 Allen worden verwacht Het programma ziet er uit als volgt, -overzicht van het voorbije jaar -vooruitzichten voor 2007 -prijsuitreiking regelmatigheidscreterium 2006 Daar er een hapje en een drankje voorzien is woordt er gevraagd vooraf in te schrijven.In onze laatste sprokkel vinden we hier een inschrijvings formulier,of je kan het bevestigen aan Frans of Roger. Ik verwacht jullie daar allen samen met je fammilie te ontmoeten tot dan.Rita
Onze jogging van vrijdag 28/7 was terug een succes, prachtig weer ,veel lopers, en mooie prijzen. Aan allen die deelgenomen hebben merci, en tot de volgende ontmoeting
Naar jaarlijkse gewoonten organiseert onze atletiekvereneging "SPORT NA ARBEID" en dit voor de12de maal zijn SOLIDARITEITSJOGGING.Met mede werking van het gemeente bestuur Denderleeuw. Gezinssportfederatie GSF,Het Rode Kruis ,Vlierzele Sportief Deze jogging vind plaats op vrijdag 28 juli 2006.Alle sportievelingen daarheen Inschrijving aan de gemeente school op het dorp in Welle. Start en kleedkamers ; Gemeentelijke basis school Welle Voor meer inlichtingen kunt u zich ook wenden tot Frans Van Der Hoeven, tel. 053/668570 De jeugd tot 12 jaar,400 en 800 m Vanaf 19u : 1 Jogging en wandeltocht om 19u30 : 4
Ik ben als 44jarige begonnen met sport, met een goede begeleiding , en een goede opbouw (toen bestond de Start To Run nog niet). Na vele inspaningen en training kon ik al behoorlijk mijn mannetje staan. Niet op een top niveau natuurkijk , daar had ik het talent niet voor. Ja hoor voor lopen heb je talent nodig, ik deed het enkel als ontspanning. Twee maal in de week training en bijna iedere week een jogging .Tijdens het winterseizoen waagde ik mij ook aan de crossen, wat ik als zeer ontspannend ervaarde na een zware werkweek. Helaas kwam aan dit alles een einde in 2001 door een ongeval. Het herstel verliep niet zoals gehoopt waardoor ik de loopschoenen aan de haak moest hangen . Dit met veel spijt want voor mij was lopen een echte uitlaatklep na een stresserende werkweek. Als alternatief heb ik dan gekozen om de joggings mee te wandelen, zodat ik er toch ook nog wat bijhoor. Sporten is voor iedereen een een aanrader ,je moet natuurlijk doen wat je graag doet , en dan geniet je daar enorm van.
Onze atleten waren ruim vertegenwoordigd. We haalden een 3de plaats in het clubklassement. Goede prestaties werden behaald door onze atleten, vooral een mooie 6de plaats van Pierre in de 6,2km.
Dit jaar werd voor de 27 maal de 20 km van Brussel georganiseerd. Deze ging door op 28 mei .Onze club was goed vertegenwoordigd. Ik zelf was er als toeschouwer en supporter. De start werd gegeven om 15u , het weer was prachtig , en iedereen liep een fantastische wedstrijd, elk volgens zijn eigen mogelijkheden. Eigenlijk was ik wel een beetje fier op mijn ventje met zijn goede prestatie, na de kommer en kwel van het afgelopen jaar. Zijn tijd was heel goed , nl 01:42:25 proficiat!
Deze gaan door op dinsdag en donderdag telkens van 18u tot 19.30u op het broekpark en staan onder de deskundige leiding van Frans VDH voor de volwassenen. Voor de allerkleinsten, dit vanaf 5jaar, word er een speciale training voorzien door Gustaaf. Deze gaat ook door op het broekpark. De training omvat 30min opwarming aan een gezapig tempo, stretching ,snelheid en uitlopen. Ook aan de beginners is gedacht. Hiervoor is er elk jaar een Start to Run, waar men stapsgewijze gedurende een aantal weken 5km leert lopen, dit met een gezonde opbouw, en onder deskundige leiding.
Jaarlijks word er een loopkalender samengesteld waarin datum, plaats en afstanden vermeld worden van de desbetreffende jogging. Aan deze kalender is een regelmatigheidscriterium verbonden. Wie voldoet aan het aantal vooropgestelde deelnemingen onvangt op de jaarlijkse ledenbijeenkomst een nuttige prijs. Evenals wordt het lid (M/V/Jongere) met de meeste jogging-deelnames gehuldigd. Natuurlijk gaat dit gepaard met een gezellig samenzijn met een hapje en een drankje.
DEZE KALENDER EN INLICHTINGEN OMTRENT DE AANSLUITING BIJ ONZE CLUB, KAN JE BEKOMEN BIJ FRANS VAN DER HOEVEN, REGENTIESTRAAT 31 te WELLE, OF BIJ EEN ANDER BESTUURSLID
Voor wie echt houdt van sporten is dit een goede gelegenheid om onder professionele begeleiding zijn sport te beoefenen en op zijn eigen niveau.
SNA Welle is een atletiekvereniging die sportlustigen van de streek samen brengt, met het doel samen en onder begeleiding, de loopsport te beoefenen. Zowel competitie- als recreatielopers zijn welkom, ongeacht hun leeftijd. Jaarlijks word een jogging voor iedereen en een loopcross voor gevorderden georganiseerd. Ook wordt er deelgenomen aan een aantal joggings in de streek. De groepstrainingen vinden plaats in het Broekpark te Welle. Ons lokaal is gevestigd in de Regentiestraat 31 te Welle. Het lidgeld bedraagt 5 (verzekering).
HISTORIEK van HET BROEK.
Het broek is gelegen op de oude stortplaats welke werd omgetoverd tot een groene zone. Het terrein heeft een opp van 44 ha. Het grenst aan de oude wilde beekstr, de Broekstr, de landbouwzone, de Kortebroekstraat, de Wildebeek De eerste beplanting gebeurde in 1988. Ondertussen is dit park voorzien van een finse piste, waar joggers maar al te graag gebruik van maken. De hoofdingang is gelegen aan de Broekstraat, de tweede ingang aan de Widebeekstraat. Aan beide zijden is er parkeergelegenheid voor een 10-tal wagens.
Neen, uw blog moet niet dagelijks worden bijgewerkt. Het is gewoon zoals je het zélf wenst. Indien je geen tijd hebt om dit dagelijks te doen, maar bvb. enkele keren per week, is dit ook goed. Het is op jouw eigen tempo, met andere woorden: vele keren per dag mag dus ook zeker en vast, 1 keer per week ook.
Er hangt geen echte verplichting aan de regelmaat. Enkel is het zo hoe regelmatiger je het blog bijwerkt, hoe meer je bezoekers zullen terugkomen en hoe meer bezoekers je krijgt uiteraard.