Ik ben Jaclien,
°19 december 1955.
Ik werkte lange tijd in de tuinbouwsector, volgde onlangs de opleiding Begeleider Animator voor Bejaarden en werk nu in een woon- en zorgcentrum met ouderen met dementie.

Ik ben getrouwd met Echtgenoot en mama van vier kinderen:
Dochter (°1988),
Oudste Zoon (°1990),
Middelste Zoon (°1992) en
Jongste Zoon of kortweg Jongste (°1999).
Ik schrijf graag.
Heb jarenlang meegewerkt aan de Wist-je, het schoolkrantje van de plaatselijke basisschool.
Ook voor allerlei gelegenheden brouw ik wel eens een tekstje.

Op dit blog wil ik graag wat van mijn dagdagelijkse ervaringen, herinneringen en bedenkingen, afgewisseld met vroegere spinsels, meedelen.

Favoriete blogs:
  • Mirjam's sketchblog
  • On est parti
  • Wiebelwoorden
  • Vera De Brauwer
    Inhoud blog
  • Hoe zit dat met mijn blog?
  • Gelukkig Nieuwjaar!
  • Creaproject
  • Verdriet
  • En nog een anekdote
  • Taalwissel
  • Jongdementie
  • Daar alleen kan liefde wonen
  • Vakantiedagen aan zee: vroeger en nu
  • Kamp
  • Als de hond van huis is...
  • Druk, druk
  • Kat en hond
  • Academie voor Woord
  • Academie voor Muziek
  • Leren
  • Tekening
  • Paasboom
  • Rapport
  • Voetafdruk
    Archief per jaar
  • 2020
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    marianne_posman_in_maldegem
    www.bloggen.be/mariann
    Spinnenkop
    Spinnetje spint een draadje aan het grote web.
    24-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schoenen
    Mijn bruine sportschoenen heb ik enkele maanden geleden weggegooid. De schoenen die ik de laatste tijd draag zijn ook helemaal op: het leder vertoont al lelijke scheuren net boven de zool. Voor de communie van Jongste kocht ik mooie rode schoenen, maar die blijken niet geschikt om langer dan een uur of twee op te staan. En die witte nijpen gemeen op een bepaalde plek boven aan mijn voet een adertje dicht. Dat doet zo'n pijn dat ik ze maar zelden aantrek. Dus ben ik wel aan nieuwe schoenen toe.
    Ik hoop in de dichtstbijzijnde schoenwinkelketen nog eventjes van de koopjesperiode te profiteren. En het lukt. Na veel wikken en wegen kies ik makkelijk aansteekbare pumps, die even makkelijk ook uit te schoppen zijn. Of waar ik ongemerkt stiekempjes mijn voeten naast kan zetten, om ze te laten bekomen. Want ik heb vlug last van pijnlijke of overhitte voeten. Verder schaf ik me vederlichte teenslippers aan. En heerlijk zittende wandelschoenen. Zwarte schoenen. Al uit de nieuwe collectie.
    Thuis gooi ik eerst de gescheurde schoenen in de vuilbak. Dan moet ik mijn nieuwe schoeisel uitgebreid bekijken, keuren, passen. Met elk van de paren loop ik een tijdje rond, draai ermee voor de spiegel, trek ze weer uit, keer ze om en om in mijn handen, bekijk ze van nabij en trek ze weer aan. Probeer ze eens voor langere tijd.
    Teenslippers had ik nog niet eerder gehad. Ik moet er aan wennen. De pumps knellen nog wat. Ik voel op mijn hiel een eerste aanzet van een blaar. De wandelschoenen zitten goed. Maar ze zijn zo zwart. Ze gaan niet echt bij mijn zomerkleren.
    Na al dat passen en keuren zet ik de schoenen weer weg. Ik trek mijn oude, leren sandalen aan. Die hebben ook hun beste tijd gehad. Ik kan er moeilijk nog mee buiten komen.
    Maar wat een opluchting. Wat een ongelooflijke opluchting! Hier voelen mijn voeten zich op zijn best. Eindelijk weer gewoon. In mijn oude, vertrouwde, versleten sandalen.
    Ik hou wel van wat afwisseling. Maar deze sandalen? Die zou ik liefst zomer en winter dragen. Die zouden niet mogen verslijten.
    Volgend voorjaar koop ik er nieuwe. En als het kan precies dezelfde.




    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    spinnetje spint
    een draadje
    aan het grote web

    daar het verlangt
    dat het oog en oor
    en weerwoord vangt

    en liefst van al:
    een glimlach..


    Een tekstje lenen?
    Soms publiceer ik een dichttekstje op mijn blog.
    Is er één dat u aanspreekt en u graag wil lenen voor een gelegenheid?
    Ik zou mij heel vereerd voelen.
    Maar toch wil ik er graag enkele afspraken rond:
    -Dat mijn initialen er onder gezet worden (jb).
    -Dat er niets meer in gewijzigd wordt. (Wil het a.u.b. laten weten als er taal- of tikfouten in staan.)
    -Uiteraard niet te gebruiken voor commerciële doeleinden.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Zoeken met Google



    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!