Indy is een podenco kruising van ongeveer 8 maanden oud. Hij werd eigenhandig door iemand van GAE uit het dodingsstation in Spanje gehaald. Waarom hij daar zat is en blijft een raadsel. Hij verkeerd in perfecte gezondheid en is heel sociaal en vriendelijk naar alles en iedereen. Het is ook de eerste hond die via vlieg een hond is over gekomen. Hierbij zijn het gewone reizigers die een hond meenemen op het vliegtuig als ze van vakantie of dergelijke terug komen. Indy verblijft momenteel nog in opvang bij ons.
Iris is een prachtige zwarte galgo teef. Heel lief en zacht van karakter wat verwonderlijk klinkt als je het verhaal kent.
Iris werd door 2 dames langs de kant van een drukke weg in Spanje gevonden. Helemaal het noorden kwijt door angst (van wat ze in het verleden al meegemaakt heeft) en het voorbij razende verkeer. Dus in plaats van de mensen die haar wouden helpen te vertrouwen, liep ze van hun weg. De reddingsoperatie heeft ongeveer een 5 tal uur geduurd, maar wel gelukt uiteindelijk.
Toen ze hier in opvang kwam was ze mager en had verschillende wondjes op haar achterpoten. Toen de dierenarts haar kwam controleren dacht hij dat het wondjes waren van brandplekken. Na een bad of 2 en enkele dagen rust begon ze rustig gaan open te bloeien. Iris is hier iets meer dan een maand in opvang geweest en verblijft nu vrolijk en blij bij haar nieuwe familie
Buck: labrador retriever (blond) x, geboren 21/03/2001 Buck heeft er een loopbaan met ups and downs in de gehoorzaamheid opzitten. Nu slijt hij zijn dagen als salonhond en roedelleider.
Dx: labrador retriever (bruin) geboren 16/04/2008 Dx is zoals alle labjes het goed voorbeeld van een pletwals op 4 poten, in zijn leven bestaat er maar 1 ding en dat is zoveel mogelijk spelen
Aston: podenco x geboren 01/02/2007 Aston is zijn leven niet echt goed begonnen is Spanje gedumpt langs de kant van de weg van daar verder naar het dodingsstation maar gelukkig net op tijd gered. Aston heeft een vergroeing aan zijn achterpoten maar heeft hier geen pijn aan en ziet het leven door een roze bril
Harzan: jack russel geboortedatum onbekend Harzan is hier eigelijk per toeval komen aanwaaien en het leven hier bevalt hem prima Van zijn achtergrond weten we niets, alleen het echte terrierkarakter dat heeft hij wel
Via deze weg wil ik kort mijn dagelijkse belevingen vertellen over het leven met Spaanse opvanghonden en natuurlijk ook over mijn eigen honden.
Het blog is in categorieƫn opgedeeld om misverstanden over eigen en opvang honden te verhelpen
Voel je vrij om iets achter te laten in het gastenboek
U kan ook steeds contact met ons opnemen indien U vragen hebt in verband met: -Gedragsproblemen met U binnen -of buitenlandse hond. -Opvang voor korte of langere periode -Fotoshoot van hun hond(en) of evenement dat U organiseert (al dan niet met dieren)
Hier voor kan U mailen via de contactknop die u rechts op het scherm vind.
Ook kan U ons werk materiaal en financieel steunen hier voor kunt U ook contact met ons opnemen via de contact knop rechts op het scherm
Op de foto zie je Aston dit is het spanjaardje waar alles meebegonnen is