en het zijn zeevisloodjes hoor, geen loodjes om een goudvisje in een meertje mee te vangen, eerder om een walvis te vangen.
De beruchte deeltaak van economie, die de prijsberekening en reisdocumenten inhoud, is de meest doelloze in mijn ogen, want zeg nu eens eerlijk, zou u uit vrije wil u was nog steeds wassen met een wasbordje als er al wasmachines bestaan? Of zou u zelf leren hoe het moet met een wasbordje voor indien het ooit zou voorvallen dat de wasmachine het niet doet? Dacht het niet.
Dus waarom we niet gewoon toegeven aan de doorgedreven automatisering zoals de rest van de wereld in plaats van het onszelf moeilijker te maken gaat mijn petje te boven.
Maar wie ben ik.
Ook al zou ik hier het liefst de hele dag blijven schrijven, misschien moet ik er toch maar eens aan beginnen..