2 januari
We hadden wel een planning gemaakt voor wat we eventueel zouden kunnen doen tijdens ons verblijf in de villa.
Enkelen onder ons hadden een heus shoppinglijstje samengesteld thuis met zaken die niet in de outlets te vinden zijn, dus moesten we naar een shopping-mall rijden. Deze uitstap konden we dan meteen koppelen aan een stevige strandwandeling.
We kozen daarom voor een trip naar Naples, een klein uurtje rijden vanuit Cape Coral.
Van ons verblijf in de zomer wisten we dat hier ABERCROMBIE en UGGS te verkrijgen waren.
Het weer was goed en helder, de temperatuur was een graad of 10 frisser . Van 25 naar 15 graden : in Belgie zouden we blij zijn met dit weer, maar de locals lopen rond met winterkledij . Z verklaren ons een beetje gek als ze ons in t-shirt zien rondlopen : maar we don't care about it :)
We wandelden over het strand van Naples naar de Naples Pier , en kwamen daar nog landgenoten tegen uit Kortrijk : de wereld is klein!
's Avonds deden we een bbq in de villa : de patatjes a la Marc Leysen en de bakkunsten van Frits werden gesmaakt.
3 januari
We sliepen een beetje uit, al is dat relatief : 8u 'smorgens reed ik zoals gewoontegetrouw naar de bakker voor brood , pistolets en donuts.
Na een stevig ontbijt reden we naar Sanibel en Captiva om te genieten van het strand en het zeetje: het was echter wat fris om te gaan zonnebaden dus placeerden we ons op een terrasje , min of meer uit de wind.
Wie op deze eilanden een optrekje heeft mag zich gerust rijk noemen!
Tijdens onze terugrit naar de villa hielden we nog even halt in de Tanger Outlets, we zouden hier misshien nog wat koopjes kunnen doen...
En dat deden we ook...
's Avonds waren we uitgenodigd voor een nieuwjaarsdrink in Villa d'Antasy, tesamen met een tof gezelschap Belgen lieten we het niet aan ons hartje komen. Misschien legden we hier wel de basis voor het huren van villas in de toekomst, indien we ooit met een grotere groep naar hier zouden komen.
4 januari
We besloten van deze dag een absolute rustdag te maken.
Frits, Minneke en Marc reden nog "even" weg om wat inkopen te doen.
Emmy zorgde thuis voor het middagmaal : tomatensoep met ballekes.
's Avonds planden we om te gaan eten in een outback steackhouse , maar een uur wachttijd besliste er anders over...
We reden dan maar terug naar Rumrunners, genoten van het laatste avondmaal en kropen vroeg in bedje
5 januari
Koffers werden reeds gisteren gepakt.
We moesten vroeg opstaan want een rit van zeker 3 uur moest ons van Cape Coral terug naar Fort Lauderdale brengen om het vliegtuig terug naar huis te nemen.
Het was een fijne belevenis , die we zeker kunnen aanraden aan meer SOLEO-LEDEN!!!
Mits de nodige afspraken, kunnen we hier voor iedereen een leuke vakantie van maken
|