Hoi,
Ik ben ondertussen al 6 dagen terug in het koude België. Het was al een tijdje geleden dat ik nog een bericht op mijn blog geplaatst heb, daarom ga ik nog kort even vertellen over onze laatste vakantieweek. donderdag 20/03: afscheid nemen van Darrel en vertrekken naar Jeffreys Bay
vrijdag 21/03: waterval bezoeken doorrijden naar Plettenberg Bay Monkeyland bezoeken (allemaal van die kleine schattige aapjes die vrij rondlopen)
zaterdag 22/03: een grote wandeling in Robberg (enorm prachtig zicht) doorrijden naar Wilderness paragliden (echt wauw, zo hoog in de lucht hadden we een prachtig uitzicht van de omgeving)
zondag 23/03: naar oudsthoorn struisvogelboerderij bezoeken (struisvogels eten gegeven, op eieren gestaan, op een struisvogel gezeten) Cango caves (we hebben een adventuretour gedaan, dus moesten we ons heel klein en smal maken om tussen sommige spleten te kunnen)
maandag 24/03: naar Stormsriver gereden een foefieslide gedaan (aan touwen naar beneden glijden boven watervallen) Celine heeft dan nog gebungyjumped 's nachts met Céline naar het ziekenhuis gereden en bij haar bedje blijven zitten tot in de vroege uurtjes
dinsdag 25/03: geslapen naar Jeffreys bay gereden aan het strand gelegen en opnieuw verbrand
woensdag 26/03: op een olifant gereden, olifanten zien spelen in het water en olifanten eten gegeven terug naar East-London Samen met Celine, Lisa en Johan 's avonds naar een filmpje gekeken
Donderdag 27/03: naar een rivier geweest met Chippie, Ryan en vrienden van hen. Sommigen hebben op een watertube gezeten naar Buccaneers (onze laatste keer uitgaan in EL)
Vrijdag 28/03: Afscheid nemen van Johan, Chippie en Ryan. Het afscheid was vreselijk. Er zijn ongelooflijk veel tranen gevloeid!
zaterdag 29/03: Blij weerzien met ouders, broer, zus en vriendinnen!
De prachtige landschappen, het mooie weer, de lieve kindjes, onze fantastische vrienden ... Ik ga East-London ongelooflijk hard missen!
Ik heb ondertussen ook al heel wat foto's van onze unieke ervaring online gezet, op http://picasaweb.google.com/sofielamaire
Ik wil ook zeker nog eens Arteveldehogeschool bedanken, voor de kans die ze me gegeven hebben. Ik voel dat ik hier niet alleen als juf, maar ook als mens echt sterker uitgekomen ben. Dit is een ervaring die ik nooit in mijn leven nog zal vergeten.
Ik wil ook zeker mijn gezin en mijn vrienden bedanken. Mijn ouders hebben dit allemaal gefinancierd voor mij. Ook zonder hen zou ik dit niet meegemaakt hebben. Iedereen heeft mij ongelooflijk hard gesteund in wat ik gedaan heb. En daar heb ik enorm veel respect voor.
Dikke zoen!
03-04-2008, 21:21 geschreven door sofie 
|