SK Wichelen heeft zichzelf uitstekende diensten bewezen op het veld van OZ Bavegem. De Oranje Zonen, die net als SKW een sterke thuisreputatie hebben, werden geklopt met het kleinste verschil na een penaltygoal van Stijn. De score had gerust hoger kunnen oplopen, maar vooral in de eerste helft wrongen de bezoekers enkele doelrijpe kansen de nek om.
Naar slechte gewoonte alweer wat onbeschikbaarheden bij SKW. Bert moest verstek geven door arbeidsverplichtingen, waardoor Dylan opnieuw centraal achterin ging spelen. Rico keerde terug in de ploeg, net als Bram (die vorige week nog geschorst moest toekijken), terwijl Derl en David met lichte vraagtekens op de bank begonnen. Wichelen begon goed aan de partij tegen de potige thuisploeg, en dat had al gauw enkele kansjes tot gevolg. Rico pakte uit met enkele van zijn gekende rushes, Taci (voor de gelegenheid op rechtsbuiten) maakte de verkeerde keuze en ook Sören talmde oog in oog met de doelman ietsje te lang om te scoren. De thuisportier moest ook aan de bak op enkele afstandsschoten, maar de beste kans kwam er op slag van rust. Na prima samenspel vond Sören Bram, en onze winteraanwinst zag zijn tegenvoetse poging vol op de paal uiteen spatten. Bavegem? Dat kon daar bitter weinig tegenover stellen. Wat lange ballen richting hun torens, dat wel, maar Dries heerste in het luchtruim. 0-0 dus bij de rust, een stand waar vooral de thuisploeg tevreden mee mocht zijn.
Na de pauze kreeg Wichelen vrijwel meteen waar het al de hele eerste helft recht op had. Sören stak de mee doorgestoomde Tom diep, en die dwong een plaatselijke verdediger tot een oliedomme tackle. Onze linksachter zag dat ook en ging gewillig over diens been, en de scheidsrechter - die we nochtans écht niet mee hadden - wees resoluut naar de stip. Bij afwezigheid van Bert een opdracht voor Stijn, en die aarzelde niet om de 0-1 tegen de touwen te schieten. Nadien hoefde het niet echt meer voor Wichelen, en doordat Bavegem uiteindelijk nog met z'n vijven diep ging spelen werd het in het slot toch nog effe vechten om die voorsprong te behouden. De Wichelse afweergordel stond zoals zo vaak echter weer pal, waardoor de drie punten mee in de koffer konden richting Wichelen. De 10de keer overigens al dat we geen doelpunt slikken dit seizoen, cijfers die stilaan beginnen te tellen. Volgende week krijgen we Smetlede over de vloer voor de onvervalste derby.