Van Laere Tiziano - 7 De Mol Delfio - 3 Van Hulle Hannes - 1 Van De Vijver Bart - 1 Van Wingen Enzo - 1 Boon Kevin - 1 Hoornaert Brecht - 1 Own-goal - 1 BELOFTEN TOPSCORERS VAN LAERE A. Van Laere A. - 1 Noppe S. - 1 Delcour T. - 1 Neyt G. - 1* Van Assel K. - 2* Own-goal - 1 De Caluwe C. - 1 Giling J. - 1
WACHTEBEKE - Met een 6 op 6 vertrokken de jongens van Pascal De Maesschalck met veel vertrouwen naar een van de titel kandidaten namelijk Verrebroek. De enige wijziging in vergelijking met vorige week was dat Nick Neyt in de plaats kwam van Djamal Buysse.
NICK NEYT KWAM IN DE PLOEG VOOR DJAMAL BUYSSE
De start van de match kon moeilijk beter beginnen voor SK.Wachtebeke want bij de eerste aanval was het al raak!. Nick Neyt kon Tars Stevens op de flank bereiken, Tars Stevens kon naar binnen komen maar zag zijn poging gepareerd worden door de doelman, de bal kwam echter voor de voeten van Kristof De Vos en die twijfelde niet. 0 1.
NA 1 MINUUT WAS HET AL RAAK VIA KRISTOF - - DE BANK BLEEF "RUSTIG" NA DE VROEGE TREFFER
Verrebroek, was echter niet aangeslagen, en ging SK Wachtebeke onder druk zetten.De flanken werden goed aangespeeld, en de voorzetten waren niet altijd makkelijk te verdedigen. Op een van de voorzetten kon Claudio Destaercke gelukkig de bal wegkoppen voor de aanstormende spits. Het werd alsmaar moeilijker voor de verdediging van SKW om onder de druk weg te komen. In de vijfde minuut ontsnapte Wachtebeke aan de gelijkmaker toen de Wachtebeekse verdediging op snelheid werd gepakt. De kans werd maar nipt naast geschoten.Na 15 minuten zwakte de druk Van Verrebroek wat af en kon Wachtebeke regelmatig een tegenaanval opzetten, al bleef het uitkijken geblazen voor de counters.Tussen de 20ste en 25ste minuut hield de Wachtebeekse doelman, Dimitri De Buck, de ploeg recht met enkele goede tussenkomsten. De thuisploeg voelde dat de gelijkmaker erin zat, en voerde opnieuw de druk op. Door druk te blijven zetten bleef Verrebroek hoog voetballen, Wachtebeke loerde nu op de counter en kwamen er kansen voor de Wachtebeekse voorspelers.In de 25ste minuut kon Delfio De Mol zich goed doorzetten op de linkerflank, zijn schot week af in hoekschop. De hoekschop van Kristof De Vos werd door de doelman weggebokst recht in de voeten van Davy Verschueren. Zijn schot van aan de grote rechthoek verdween laag naast de paal in het doel. 0 2.
DE AKTIE VAN DELFIO LEVERDE EEN CORNER OP - - DAVY KNALDE NA DE CORNER DE BAL LAAG IN DE HOEK
De thuisploeg hoorde het in Keulen donderen, en ze geraakten wat geirriteerd. Kristof De Vos mocht het ondervinden!. Toen deze een speler wilde uitschakelen werd hij hard aangetrapt. Hij kon niet verder en werd vervangen door Djamal Buysse.
KRISTOF KON NIET MEER VERDER EN WERD VERVANGEN DOOR DJAMAL
Kort voor de rust kreeg de thuisploeg nog een reuzekans maar ook deze werd gemist. Het laatste wapenfeit voor de rust was er een die de laatste man van Verrebroek een 2de gele kaart kon kosten, de scheidsrechter zag echter het handspel niet! De rust was meer dan welkom voor de hardwerkende spelers van trainer De Maesschalck, hun voorsprong was echter dik verdiend. Kort na de rust kreeg Frederick Van Gelderen een onnodige tweede gele kaart toen hij langs de zijlijn een speler probeerde af te stoppen. Met tien moest SK Wachtebeke nog 40 minuten knokken om de voorsprong te behouden.
DE RODE KAART VAN FREDERICK BEZORGDE TRAINER PASCAL EVEN KOPZORGEN
De thuisploeg zette Wachtebeke voordurend onder druk, maar wat geluk en een goede doelman hielden de 0 2 op het bord. De ingekomen Koen Van Doorslaer had nog de 0 3 aan de voet, maar zijn mooie actie werd door de doelman gered.
Door het uitblijven van de zo nagejaagde aansluitingstreffer, speelde Verrebroek te zenuwachtig, waardoor de scherpte voor doel verdween.
Het eindsignaal was meer dan welkom. Mooi was het niet altijd, maar de inzet die de spelers voor de derde week op rij toonden was schitterend.
Iemand vooruit steken als uitblinker is niet altijd gemakkelijk maar op de moeilijke momenten was doelman Dimitri De Buck de rots in de branding.
DIMI WAS ONKLOPBAAR -- NA HET EINDSIGNAAL BARSTE DE VREUGDE LOS Wat niemand voor mogelijk had gehouden was een feit .SK.Wachtebeke alleen op kop met een 9 op 9. in derde provinciale E! Met twee thuismatchen op rij, ziet de toekomst voor Wachtebeke er rooskleurig uit.
Door onze zege tegen Sint-Pauwels zal Verrebroek nu zeker op zijn hoede zijn, want ze weten maar al te goed dat dit een zege was waar niet alleen Sint-Pauwels van geschrokken is maar ook Verrebroek. Op de 1ste speeldag verloor Verrebroek na een spannende match met 2 0 van ditzelfde Sint-Pauwels, maar ondanks deze nederlaag blijft Verrebroek een ploeg die iedereen bovenaan verwacht. Op de 2de speeldag won Verrebroek overtuigend met 3 - 0 van Daknam. Het wil natuurlijk nog niets zeggen, maar David Verschueren(zie foto) scoorde 2x en Kenneth Audenaert 1x.
Verrebroek, klopte zondag FC Daknam met duidelijke 3-0 cijfers, en wordt dit jaar ook als een van de titelkandidaten naar voor geschoven in vierde provinciale E.
Het zal zeker weer een wedstrijd worden die alle kanten op kan, want Wachtebeke op bezoek krijgen is op dit ogenblik geen geschenk. Het knokt voor elke centimeter, en hebben een fantastische wedstrijdmentaliteit. Hielden ze in de voorbereidingen nog opendeurdagen, dan maken ze het als nieuwkomer tot nu toe iedereen knap lastig, en geven ze weinig weg. Verdedigen als het moet, aanvallen als ze de kans daartoe krijgen.
Trainer de Maesschalck beschikt nog niet over Kjell De Nolf, nog steeds niet hersteld, doelman Jurgen De Cock is op reis, wel goed nieuws voor Kristof Bekaert die zijn heroptreden doet bij de beloften.
DE BUCK DIMITRI, STEVENS TARS ,CREVE BART,DE STAERCKE CLAUDIO,VAN GELDEREN FREDERIKDE, MOL DELFIO, DE VOS KOEN, DE VOS KRISTOF , VAN DEN BUNDER CARLO, VERSCHUEREN DAVY, NEYT NICK, ADIKTI YUKSEL, BUYSSE DJAMAL - - - 14 en 15 aan te duiden na de beloftenmatch
WE VERTREKKEN IN DE TOWER BRIDGE OM 13u15
ZO 12/09
15:00
3 PROVINCIAAL E
VERREBROEK - WACHTEBEKE
CMP: SPAANS FORT - TERR.1 SPAANS FORT 9120 BEVEREN-WAAS
REF:VAN LANDEGHEM FREDERIK(3) AR1:NOG AAN TE DUIDEN AR2:NOG AAN TE DUIDEN
Verrassende en onverwachte nederlaag voor Herleving St-Pauwels.
Herleving reisde met een goed gevoel naar Wachtebeke en dat werd in de beginfase van de wedstrijd ook duidelijk. Na amper drie minuten spelen had St-Pauwels reeds twee mooie acties op touw gezet maar de laatste touch ontbrak.En die gemiste kansen zouden later duur opbreken. Wachtebeke vocht terug en wachtte duidelijk op een counter.Die kwam er in de 42. Een vrijschop van Stevens belandde op de onderkant van de dwarsligger en de bal devieerde over de doellijn (1-0).De geel-zwarte aanhang geloofde in een beresterke tweede helft maar kwam bedrogen uit. Wat St-Pauwels ook verrichtte, SK Wachtebeke stopte de bezoekende aanvallen steeds succesvol af. Het wist tijdens deze wedstrijd zelfs nog twee keer te scoren maar die treffers werden omwille van buitenspelpositie telkens terecht geannuleerd.Ontgoocheling troef bij de spelers en trainersstaf na een wedstrijd die nooit mocht verloren worden.
WACHTEBEKE - Nieuwkomer in derde provinciale SK Wachtebeke, mist zijn seizoenstart niet en haalt zes op zes!
St-Pauwels startte in een hels tempo de wedstrijd, en greep Wachtebeke meteen naar de keel, in de eerste minuut had het al 0-1 kunnen staan, en in de vijfde minuut 0-2. Doelpaal en Dimitri De Buck hielden St-Pauwels op 0-0. Na tien minuten zakte het tempo, en kwam Wachtebeke stilaan in de wedstrijd. De eerste tien minuten hadden ze veel te danken aan hun goed georganiseerde verdediging en het terugplooien van de voorlijn, want St-Pauwels voetbalde constant op de helft van Wachtebeke.
Wachtebeke, speelde mee, en dwong enkele waterkansjes af, terwijl we moesten wachten tot de 31ste minuut vooraleer St-Pauwels nog eens aan de goal van Wachtebeke kwam, het was echter een stevig kepende Dimitri De Buck die zijn ploeg recht hield. Wat niemand verwachtte, was het Wachtebeke echter dat voor veel meer gevaar zorgde, zo werd een doelpunt van Claudio De Staercke in de 35ste minuut afgekeurd, werd er geduwd of getrokken dat laten wij in het midden, de scheidsrechter had gefloten en dan moet je er bij neerleggen.
Het was echter maar uitstel, want in de 40ste minuut mocht Tars Stevens een vrijschop nemen, zijn schot strande op de dwarsligger, er onstond wat tumult in de verdediging, de keeper kreeg de bal niet weggewerkt, en belande achter hem in de netten. Wachtebeke op voorsprong de rust in 1-0. En zeker geen onverdiende voorsprong.
De tweede helft was zeker geen gelijke van de eerste helft, op en neergaand voetbal, zonder echt doelgevaar. Eerlijk we hadden van St-Pauwels meer verwacht,drukking pressing, helaas konden wij maar één mooi uitgespeelde combinatie noteren in de tweede helft die niet voor rechtstreeks doelgevaar zorgde maar een hoekschop opbracht.
Wachtebeke, moest het hebben karaktervoetbal en een over mijn lijf mentaliteit, het plooide niet, in tegendeel het maakte het de bezoekers knap lastig met momenten. In de 76ste minuut scoorde het zelfs weer, doch ook dit doelpunt werd door de goed leidende scheidsrechter Lemmens afgekeurd voor buitenspel.
Buiten enkele kansjes aan beiden zijden, viel er niets meer te beleven, en behield SK Wachtebeke de 1-0 op het bord, wat hun een zes op zes geeft. We mogen zeker stellen, dat Wachtebeke op voetballend vermogen aan sterkte gewonnen heeft, ten opzichtte van verleden jaar. We hebben kunnen vaststellen, dat mannen als Claudio De Staercke, Delfio De Mol en Davy Verscheuren uitstekende aanwinsten zijn samen met een uitstekend kepende Dimitri De Buck. Samen met Stevens de gebroeders De Vos, Frederick Van Gelderen Adikti Yuksel, Nick Neyt en de rots in de branding Bart Creve, zit er potentieel in Wachtebeke om het behoud te verzekeren. En wie weet als Djamal Buysse wat aangekweekt overgewicht kwijt speelt, kan het zeker potten breken.
ZONDAG 5 SEPTEMBER OM 15u00 SKW - SINT-PAUWELS Na de zege op VK Hamme kunnen we nu rustig uitkijken naar de komst van St.-Pauwels .. rustig is misschien wat overdreven want met de komst van St.-Pauwels krijgen we een titel kandidaat op bezoek. De ploeg van trainer Geertsen Patrick won op de openingsdag het treffen tegen Verrebroek met 2 0, ook een ploeg die zeker in de top 5 wil spelen.
Onze tegenstander trok in het tussenseizoen maar liefst 18 nieuwe spelers aan, spelers die vooral uit het voor ons onbekende waasland komen. Hoeveel er van deze nieuwe spelers in het 1ste elftal spelen weten we natuurlijk niet, maar één ding is zeker, er mogen er maar 11 op het veld staan.
Dit zijn de namen : Frederick Bettens(Sporting Sint-Gillis-Waas) - Pieter Buys (VVS. Stekene) Davy De Laet (Herleving Vrasene) - Wouter De Meester(VK. Hamme) Tom De Wolf(JV. Kruibeke) - Jerko Eeckman(Sporting Sint-Gillis-Waas) Simon Lauwers(FC. Boortmeerbeek) - Mathieu Mange(Sporting Sint-Gillis-Waas) Nils Meul(Sporting Sint-Gillis-Waas) - Danny Nelis (VK. Hamme) -Floris Prinsen (Sporting Sint-Gillis-Waas) - Yoni Provoost(Stekene Sp) Lieven Van Puyvelde(VK. Hamme) -Kjell Van Overmeire -(RS Waasland) Bjorn Vercauteren -(VK Hamme) - Bart Verhulst (RC Lebbeke) - Yarro Pauwels (Hoboken) -Sven Braem (Hoboken).
Wat onze jongens betreft; Kristof De Vos die zondag uitviel had geen last meer van zijn blessure en trainde goed mee. Yùksel en Koen D.V. doen nog wat matchritme op bij de beloften en komen dan zondag bij de groep.
Het nieuws dat hieronder volgt komt van de pers via T1 Pascal.
Voor de wedstrijd van zondag tegen Sint Pauwels kunnen we nog steeds geen beroep doen op Kenneth Willems (enkelblessure) en Kjelle De Nolf (kuit).
Na een jaar afwezigheid werkt Kristof Bekaert nog steeds aan zijn terugkeer, we hopen hem te kunnen inzetten binnen enkele weken want we zullen hem nog meer dan nodig hebben.
Doelmannen Jurgen De Cock en Tomas Heynze zijn eveneens niet beschikbaar waardoor er 4 veldspelers op de bank zitten.
Delfio Demol heeft een verleden als doelman waardoor hij in nood steeds kan inspringen als er Dimitri De Buck iets zou overkomen.
Twee weken terug zag ik St Pauwels aan het werk tegen Kleit en deze ploeg liet een enorm sterke indruk op mij na. Zonder twijfel behoort deze ploeg tot de titelfavorieten van de reeks, ze hebben gestalte, ervaring en mannen die het verschil kunnen maken met een individuele actie.
Wij hopen met ons jeugdig enthousiasme en ons thuisvoordeel daar iets tegenover te zetten maar ik vrees dat dit niet voldoende zal zijn. Als de jongens een inzet en wedstrijdmentaliteit vertonen zoals vorige week op Hamme dan ben ik al meer dan tevreden want het is niet tegen Sint Pauwels dat we de punten moeten halen alhoewel we er wel alles zullen aan doen om de 3 punten in Wachtebeke te houden.
Respect hebben we voor alle ploegen, schrik van niemand, alles wat we zondag nemen is bonus.
Dit zijn de 15 van SKW;
DE BUCK DIMITRI - ADIKTI YUKSEL -CREVE BART DE STAERCKE CLAUDIO VAN GELDEREN FREDERICK - VAN DOORSLAAR KOEN - DE VOS KOEN - WIELANDT JONAS -VAN DEN BUNDER CARLO - VERSCHUEREN DAVY NEYT NICK - STEVENS TARS - DE VOS KRISTOF - BUYSSE DJAMMEL - DE MOL DELFIO DE SPELERS WORDEN VERWACHT OM 13u50 STIPT
Voor de 1ste match in 3de provinciale moesten de jongens van SKW naar VK Hamme, een ploeg die vorig seizoen op een mooie 5de plaats eindigde. Dit jaar zijn de verwachtingen van VK Hamme heel wat minder door het weggaan van enkele sterkhouders. Bij SKW zijn de verwachtingen niet meer dan het behoud in 3de te realiseren, temeer omdat de reeks in het Waasland onbekend terrein is. T1 Pascal De Maeschalck moest in laatste instantie Kjell Denolf vervangen, Ilja Stenbock kwam bij de 15. De thuisploeg probeerde in de openingsminuten de verdediging van SKW onder druk te zetten, maar dit lukte maar gedeeltelijk omdat ze al vlug door de snelheid van Tars Stevens op zijn linkerflank in een voorzichtigere speelwijze werden gedwongen. Langs de rechterkant was het dan weer Delfio De Mol en Carlo Van Den Bunder die enkele malen gevaarlijk konden dreigen, maar de voorzetten waren niet altijd even zuiver. In de 12de minuut was het dan toch raak toen een aanval via Tars Stevens bij Delfio De Mol een eindstation vond. 0 1. Lang kon SKW niet genieten van deze voorsprong want amper 1 min. later werd de verdediging verrast, de voorzet van op de flank kreeg een bondgenoot aan de wind en de bal verdween onhoudbaar voor doelman Dimitri De Buck in de verste hoek. 1 1. De match die gelijkopgaand verliep werd af en toe eens stilgelegd door de fouten die de rechterback nodig had om Tars Stevens tegen te houden. In de 38ste min. werd een mooie SKW aanval via Fré Van Gelderen, Djamal Buysse en Delfio De Mol net niet afgemaakt door Kristof De Vos. Zijn schot verdween van dichtbij over. De ruststand van 1 1 was een juiste weergave van wat we gezien hadden in de 1ste helft. De 2de helft kwamen de jongens van SKW op het veld met de gedachte dat er meer inzit dan de 1 1. Het was dan ook even schrikken toen bij een vrijschop de bal slecht ontzet werd door de SKW verdediging en de bal door een thuisspeler vol op de voet werd genomen.Dimitri De Buck was kanloos. 2 1. De 2de helft kon niet slechter beginnen. Gelukkig waren de spelers ze niet echt aangeslagen, integendeel, na een diepe bal werd Kristof De Vos onterecht afgevlagd terwijl hij alleen op weg was naar het doel. Het was maar uitstel want in de 60ste min. werd een voorzet van Tars Stevens afgemaakt door Kristof De Vos. 2-2. Niet lang na zijn gelijkmaker werd de licht gekwetste doelpuntenmaker vervangen door Nick Neyt. Nick namzijn vertrouwde plaats in op het middenveld en Djamal Buysse schoof een lijn naar voor. In de 70ste minuut was het terug bijna raak voor SKW toen Delfio De Mol overnam van Djamal Buysse en door de verdediging liep, zijn actie strandde spijtig genoeg tegen de paal. Kort na deze actie werd Djamal Buysse vervangen door Ilja Stenbock. De thuisploeg voetbalde natuurlijk ook nog mee maar buiten een schot, dat Dimitri De Buck mooi pareerde, bleven ze ongevaarlijk. De verdediging van VK Hamme kreeg het alsmaar moeilijker, en moest paniekerig een hoekschop weggeven. De hoekschop getrapt door Delfio De Mol werd door de inkomende Nick Neyt van dichtbij hard binnengetrapt. 76ste min. 2 3. Delfio De Mol, die een verdienstelijke match speelde, werd voor het laatste kwartier vervangen door Jonas Wielandt. In de slotminuten kon de thuisploeg via enkele gevaarlijk weggegeven vrije trappen nog even dreigen, maar Dimitri De Buck kon de 2-3 op het bord houden. Een hoogstaande wedstrijd was het niet echt, maar voor de ploeg een heel belangrijke en deugddoende zege in het vooruitzicht van de komst volgende week van een van de titelkandidaten Sint-Pauwels.
SKW speelde met;
De Buck, Destaercke, Creve, Van Gelderen, De Vos K, Verschueren, Stevens, Buysse(Stenbock), De Vos Kr.(Neyt), De Mol (Wielandt) Van Den Bunder. - - De Cock
Na een schitterend seizoen waar we verdiend kampioen speelden zien de verwachtingen voor het komende seizoener volledig anders uit. Nu is onze doelstelling om onze ploeg in 3de provinciale te houden. Het klinkt natuurlijk anders dan onze doelstelling van vorig seizoen, maar als we in 3de kunnen blijven en we kunnen de groepssfeer op peil houden dan is voor het bestuur het seizoen geslaagd.
Zondag staat met de uitmatch naar VK Hamme de 1ste match van het seizoen op het programma, als men kijk naar de niet echt schitterende voorbereiding kan men niet anders dan zich afvragen of we genoeg gewapend zijn voor een rustig seizoen in 3de provinciale. In de voorbereiding kon T1 Pascal niet altijd zijn sterkste ploeg opstellen, wat het alleen maar moeilijker maakte voor hem om de ideale balans te vinden. Het grootste probleem zal echter zijn om het wegvallen van Kurt Pacque op te vangen. T1 Pascal rekent o.a. op de ervaring van de oudjes Bart en Fré om de organisatie op een goed spoor te krijgen en te houden. Zoals eerder gezegd, zondag moeten we op bezoek bij VK Hamme. Deze ploeg eindigde vorig seizoen op een 5de plaats, maar wil het dit seizoen nog beter doen, zo dus zijn we gewaarschuwd.
Bij SKW is Yùksel nog altijd gekwetst, Ilya komt terug uit blessure en zal waarschijnlijk met alle andere seniorspelers aantreden met de beloften tegen de U19. Deze match gaat door om 15u00 op het terrein van SKW. DE SPELERS VOOR DEZE MATCH WORDEN VERWACHT OP HET TERREIN OM 14u10
De 15 voor VK Hamme zijn;
1)DE BUCK DIMITRI - 2)DE COCK JURGEN - 3)CREVE BART - 4)DE STAERCKE CLAUDIO - 5)VAN GELDEREN FREDERIK - 6)DE NOLF KJELLE - 7)DE VOS KOEN - 8)WIELANDT JONAS
9)VAN DEN BUNDER CARLO - 10) VERSCHUEREN DAVY - 11) NEYT NICK - 12) STEVENS TARS
13) DE VOS KRISTOF - 14) BUYSSE DJAMMEL - 15) DE MOL DELFIO
De beloften en de 1ste ploeg van Assenede waren zondagmiddag te gast op SKW. De voorspeldde regen bleef gelukkig uit zodat de matchen op een normale manier konden verlopen. Door de vele afwezige spelers was het wat schuiven met spelers. De beloften werden aangevuld met de uefas Benjamin Van Bambost, Matthias Teirlinck, Michiel Lefevre en Jonas De Baets. De beloften van Assenede waren duidelijk de betere ploeg maar konden dit lange tijd niet in doelpunten omzetten. Door dat er sommige spelers van SKW er begonnen door te zitten kon Assenede in de 2de helft dan toch nog 2x scoren.
De beloften van SKW speelden met : Geeraert K, Stevens T, Ramon, Teirlinck, Bonnaerens, Stevens A, Wille, Van Bambost, Saverwijns, Ghiotto, Lefevre, Baes, De La Ruelle Rony & Rudy.
BVOV
SKW ASSENEDE 1 1 (4-2)
T1 Pascal kon door het ontbreken van o.a. Willems, Neyt, Van Doorslaer, Adikti, Verschueren, Denolf en De Cock toch nog een redelijk sterke ploeg laten beginnen in de derby tegen Assenede. Assenede dat onder leiding van oud- Lokeren speler Didier Verheuge veel verwacht van het nieuwe seizoen begon sterk aan de match maar moest na een tijdje toch ondervinden dat SKW de partij in evenwicht bracht. Bij een geharrewar voor het doel van SKW doelman De Buck kon Assenede dan toch scoren. Deze stand was misschien de juiste weergave van wat we gezien hebben tijdens de 1ste helft, een 1ste helft die naar zijn einde toe alsmaar harder werd. Niet alleen enkele spelers kregen een waarschuwing maar ook T1 Pascal,die zijn ongenoegen uitte over enkele beslissingen van referee Amghar, kreeg een verwittiging. Ook in de 2de helft werd er potig gespeeld, wat het voor de referee niet altijd gemakkelijker maakte. Na enkele betwistbare fases langs beide kanten kon de referee niets anders dan een strafschop fluiten voor SKWna een fout van de doorgebroken De Mol. Kristof De Vos zette de 1 1 cijfers op het bord. 20 minuten voor tijd mochten dan Ghiotto en Jonas Baes de moe gestreden Wielandt en De Vos komen vervangen. Aan de stand veranderde er niets meer, en referee Amghar, die naderhand zei dat het een moeilijke match was om te fluiten omdat beide ploegen voluit speelden, maakte er een einde aan. In de strafschoppenreeks stopte De Buck 3 strafschoppen waardoor SKW deze won met 4 2. T1 Pascal kon al met al tevreden zijn over de prestatie van zijn ploeg.
SKW speelde met ; De Buck, De Vos K., Wielandt, Van Den Bunder, Destaercke, Ingels,Stevens, Van Gelderen, De Mol, De Vos Kr., Creve, Ghiotto, Baes en Wille
TRANSFERS '16-'17 IN De Maesschalck Steven (KVVE Massemen) Van Wingen Enzo (AZ Muide) Boon Kevin (AZ Muide) De Mol Delfio (KVV Zelzate / Westdorpe) Lambert Kevin (St.-Pauwels) Steinweiler Tim (Ertvelde Utd.) Balkan Osman (VSV Gent) Gilling Jarmo (Terneuzen) UIT Van Malderen Diego ( Zwijnaarde ) Herteleer Tim ( stopt ) Van Kenhove Yannick (St-X-Winkel) Even Mattis (St-X-Winkel) Elbaz Yousef ( ? ) Bauwens Rutger (Bassevelde) Van Damme Jordy (Beervelde) Van Lierde Kristof (Beervelde) Verleyen Nicolas ( ?) BLIJVERS Van Laere Tiziano Delcour Tanguy Hautekeete Piet Verschraege Davy Tavernier Thomas Van Bambost Benji Gaspard Yuhin Criel Kaay Van De Vijver Bart Van Laere Alessio De Meester Gian Van Hulle Hannes
De Waele Andy
T1 KAYIM SAVAS T2
T1 - DOELMANNEN DE BUCK DIMITRI
SPELERS
CRIEL K. GASPARD Y. VAN DE VIJVER B. HAUTEKEETE P. VAN HULLE H. VERSCHRAEGE D. DELCOUR T. DE MEESTER G. VAN BAMBOST B. VAN LAERE T. VAN LAERE A.
KEEPERTRAINER Helsens Gaston SPELERS De Buck Dimitri De Waele Andy Herteleer Tim Van Hulle Hannes Van Laere Tiziano Van Heyghen Jurgen Van Bambost Benjamin Hautekeete Pieter Hoornaert Brecht D'haenens P-J Destaercke Claudio Helderweirt Kim Delaruelle Cedric Verougstraete Cedric Bracke Ken Delcour Tanguy Van Laere Alessio Gerard Angelo Van Kenhove Nick Burm Niels Van Kenhove Yannick Buysse Djamel Criel Kaay Van der Jeugd Gianni Dumoulin Mathieu Bauwens Rutger Van Assel Guy Elbaz Youssef Van Malderen Diego Van Damme Jordi Even Mattis Schellinck Tim Tabet Karim Osman Van Assel Kevin