Inhoud blog
  • De laatste foto's
  • Een specialeke voor Christiane & Christophe
  • Dag 6 - donderdag
  • Het avontuur van de beginners: de rode piste
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Skistage 2010
    5LO A & 5LO Voet op stage in skigebied Ski Amadé
    13-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze leerlingen en locatie skistage 2010!

    Atheneum  De Beeltjens Westerlo
    is sinds enkele jaren uitgegroeid tot een gerespecteerde sportschool.

    Na heel wat spetterende activiteiten zoals bv. onze watersportstage , staat  dit jaar onze skistage op het menu.   De klas 5 LO A en 5 LO Voet zijn de eerste die hiervan mogen proeven.

    Onze skistage zal plaatsvinden in Dorp St Martin in Haus Verena aan het skigebied Ski Amade  Oostenrijk.  We vertrekken op vrijdag avond 26 maart en zullen terugkeren op zaterdag 3 april 2010.

    Gedurende de week zullen onze  leerlingen hun belevenissen en foto’s op deze blog plaatsen, zodat alle familieleden , vrienden , kennissen en nieuwsgierigen onze avonturen kunnen volgen.



    Onze leerlingen sport met de 1ste ploeg van Westerlo!


    Hier zullen onze leerlingen van 5 LO de hele week verblijven:



     Het skigebied !



    Onze slaapplaats: Haus Verona



    Dorp St Martin

    13-03-2010 om 00:00 geschreven door 5 Lo A & 5 LO Voet  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (10 Stemmen)
    14-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De laatste foto's



    Een mooi cadeau voor de hoteleigenaars !

    Veerle met een prachtige cadeau voor skileraar David :)

    Sfeer op het swingpaleis !

    Medailles & bekers klaar om uitgereikt te worden door de skileraars

    Winnaars slalom jongens

    Winnaars slalom meisjes

    14-04-2010 om 00:00 geschreven door 5 Lo A & 5 LO Voet  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    11-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Na afloop van onze skistage 2010, kunnen we besluiten dat dit een groot succes was !

    Tijdens de week hebben onze leerlingen veel bijgeleerd, wat niet altijd even vlot verliep. Maar op het einde van de week kwam iedereen met de glimlach van de piste zonder kwetsuren.

    De sfeer was fantastisch, waardoor wij met een goed gevoel terugkijken naar deze stage. Bedankt studenten voor deze leuk week , we zijn trots op jullie !

    P. Saenen & K. Blockx

    11-04-2010 om 22:48 geschreven door 5 Lo A & 5 LO Voet  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-04-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een specialeke voor Christiane & Christophe



    Een dikke kus voor de schatjes thuis.

    01-04-2010 om 22:42 geschreven door 5 Lo A & 5 LO Voet  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 6 - donderdag

    Dag 6 – donderdag

    De dag begon stralend met mist in het dal en zon op de berg. Na een fotosessie  met een perfect uitzicht, kon het skiën beginnen.

    De beginners gingen er weer stevig tegenaan, na het stilvallen van de zetellift. Blauw, rood en zwart, geen enkele kleur is hen te moeilijk.  

     De genieters waren in topvorm en hebben heel wat kilometers afgelegd. Aan stoppen dachten ze niet , de sneeuw was dan ook ideaal! De zwarte piste was dan ook geen enkel probleem, met de glimlach kwam men naar beneden.

    De durvers zaten weer off piste en probeerde hun grenzen te verleggen. Gelukkig op een veilige manier.

    Om 16.00u werd de ski dag in Zauchensee afgesloten in een berghut, gevolgd door een gezamelijke afdaling naar de parking van de bus.

    Na het eten bedankten we de eigenaars van ons hotel, buschauffeur, en de ski leraar David voor de geslaagde week met cadeautjes.

    Het swingpaleis is volop aan de gang, de stemming is toppie en de schilderijen zingen en dansen mee aan de muren.  




    De genieters en de beginners op de top !



    De juf wordt verwend met meer dan één desertje door de jongens.
     
    Ons cadeau voor de eigenaars van Haus Verena: Suzanne - Gaby- De Boss

    Mister Stiegl

    Het Swingpaleis

    De presentatoren

    De sfeer

    01-04-2010 om 00:00 geschreven door 5 Lo A & 5 LO Voet  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    31-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het avontuur van de beginners: de rode piste
    Klik op de afbeelding om de link te volgen


    Zonder uitleg

    31-03-2010 om 23:41 geschreven door 5 Lo A & 5 LO Voet  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 5 - woensdag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Dag 5 – woensdag

    Met mist en veel verse sneeuw hebben we vandaag afgezien gelijk de beesten. Met de nodige tussenstoppen, geraakte iedereen veilig van de berg.

    De beginners hebben hun grenzen verlegd en kwamen allemaal van een rode piste. David heeft hiervoor bergen verzet om de hele groep zover te krijgen.

    De genieters hebben de trip naar Flachauwinkl gemaakt met de nodige pitstop ….. Kaiserschmarn en Apfelstrüdel met Vanillesauce , heerlijk !

    Tegen het einde van de dag hadden we de smaak zo hard te pakken, dat we het uur uit het oog verloren waren. Met als gevolg, een kwartier te laat aan de bus.

    Pistes stonden niet op het palmares van de durvers. Diepsneeuw en slalom was alles wat de klok sloeg.

    De dag werd afgesloten met een leuke après ski in Dampfkessel van Flachau , waarbij de toog als après ski piste gebruikt werd. ( zie foto)

    Na een avondje voetbal en film, was de kaars uit en de ogen toe !




    Groepsfoto voor de geschiedenis boeken skistage 2010

    Steve en het grappige hoofddeksel

    Zoek de skileraar Martin

    Marijn op zijn best !

    Jef in de mist

    Après ski Dampfkessel

    Meisjes in volle actie !

    31-03-2010 om 00:00 geschreven door 5 Lo A & 5 LO Voet  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ruben & Monte
    Ruben & Monte We Love you !!!!
    We missen jullie !

    30-03-2010 om 21:39 geschreven door 5 Lo A & 5 LO Voet  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geheime nachtelijke vergadering van de jongens
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    30-03-2010 om 21:36 geschreven door 5 Lo A & 5 LO Voet  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (9 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 4- dinsdag

    Dag 4- dinsdag

    Onze beginners hebben vandaag een grote stap vooruit gezet! Het gebruiken van de eerste stoeltjeslift, was een feit. Steffen, Steve & Glenn gingen bijna terug mee naar beneden, doordat ze de voetsteun niet naar boven deden.

    Na heel wat valpartijen op de blauwe piste , met de eerste crash van Mevr. Blockx ( met dank aan Fillicia J ) , raakte iedereen veilig beneden.

    De tweede keer verliep al veel vlotter en kwam iedereen met een grote glimlach de berg af.

    Bij de genieters verliep vandaag, gelukkig, alles vlot. De dag van de durvers was ook een succes, met enkele spectaculaire vallen van onze Olli.

    Het skiën werd afgesloten met een après ski onder de gele parasol. Hier kwamen we het regentaat van Leuven tegen, wat voor veel ‘fun’ zorgde. Zingen en dansen was niet het minste, op de krukken en op de tafels werd er een feestje gebouwd. Dit ging ook verder in de bus, met alle gevolgen van dien.

    Nu pokertornooi & enkele grappige foto’s :




    Groepsfoto beginners

    Crash van Fillicia & Blockx

    Sneeuw eten
    G
    Groepsfoto

    30-03-2010 om 21:22 geschreven door 5 Lo A & 5 LO Voet  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)

    Archief per week
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 08/03-14/03 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs