gisteren geen bloggen geweest doordat internet uit lag! Gisteren en vandaag weer een schitterende blauwe lucht en een heerlijk zonnetje zodat we al enkele rode snoetjes hebben! De pistes lagen er weer fantastisch bij, enkel namiddag was het al wat moeilijker skiën! Natuurlijk met temperaturen van 10 graden is dat heel normaal! Ontbijt super, gisteren weer een heerlijk diner gekregen! 's Avonds hebben we samen een quiz gespeeld samen met de kids van Leopoldsburg! Hele leuke groep! Onze kinderen zijn superbraaf! Ook het slapengaan loopt op wieltjes! Om half tien gaan de oogjes dicht! Je merkt ook dat de toontjes iedere dag wat minder luid worden! De vermoeidheid slaat toe! Keihard wordt er op die latten gewerkt! Deze avond staat de casinoavond op het programma en lekkere Wienerschnitzel met frietjes! Oja, bijna vergeten! De kids hebben vandaag al een rode piste gedaan! Super hoor! Natuurlijk met vallen en opstaan, maar dat hoort er nu nog bij!
Nog even een berichtje voor de thuiskomst: Hou jullie gsm in de buurt! Als alles goed verloopt zoals onze reis naar hier kan het zijn dat we vanaf 6 uur kunnen terug zijn. We sturen als we in Luik zijn!
na het insmeren van de snoetjes vertrokken we weer voor wederom een leuk dagje skiën. Monitor Britt was ziek, dus kregen we de zeer ervaren Hilaire als leraar! Echt top!! Namiddag mocht deze groep boven op de familiepiste oefenen! De andere groep bleef bij meester Michel nog even op de oefenpiste beneden. Hopelijk kunnen ze morgen ook van de andere pistes proeven! Maar eerst nog goed oefenen!!!Om half vier vertrokken we naar het winkeltje. Terug in het hotel was het een uurtje platte rust! Opnieuw kregen we een viergangenmenu voorgeschoteld! Superlekker! Wat hebben die gasten gegeten! Amai! Deze avond houden we het rustig: een film!!
ons eerste dagje skiën zit erop! Na een zeer goede en rustige nacht en een lekker uitgebreid ontbijt waren we er klaar voor! De bus op en richting skikot! Daar stonden onze latten klaar! We werden ingedeeld in groepen. Silke, Merit en Svea vertrokken met meester Jonas! Eén groep heeft meester Michiel en die zit bij ons in het hotel! Superfijn! De andere groep skiet bij juf Britt!Voor sommigen ging het supergoed, voor anderen wat moeilijker, maar dat komt wel goed, zeggen onze monitoren! De ene heeft pijn haar voeten, de andere klaagt van dorst. Zo hebben ze allemaal wel iets hé! Hop met die geit en doorzetten! Na hard werken en nat in het zweet kregen we een welverdiend ijsje! Daarna hebben we een warme douche genomen en krijgen we lekkere lasagne! Deze avond staat de kienavond op het programma!
We zijn goed aangekomen na een slapeloze busrit voor velen. Een uurtje vroeger dan gepland! Onmiddellijk gingen we naar de winkel om ons materiaal uit te lenen. Daarna hebben we in het hotel onze kamer gekregen en lekkere spaghetti gegeten. Nadien hebben we leuke spelletjes in de weinige sneeuw gespeeld. Onze kaartjes zijn geschreven. Nu een lekker doucheke en dan opnieuw aan tafel. Deze avond staat het Swingpaleis klaar. Joepie!! En hopelijk een goede nacht allemaal om morgen fris en monter op de latten te verschijnen!