Eind december zijn we naar Vincenthove geweest. We deelden kerstkaartjes uit aan de bewoners. Ze waren er heel blij mee! Dank u wel aan alle leerlingen voor de kaartjes.
Vandaag kwamen mevr. Liliane, mevr. Monique en meneer Raoul vertellen over hun schooltijd. (respectievelijk de grooutouders van Bauke, Jantien en Suzanne) Het was heel interessant, we hebben echt veel bijgeleerd. Vooral Klajdi en Manon weten dat het straffen in die tijd niet leuk was! Zij hebben dit even mogen demonstreren. Bekijk maar vlug de foto's.
Bent u benieuwd hoe het er aan toe gaat tijdens onze turnlessen? Bekijk dan snel de foto's. Deze les bestond uit twee delen: bieb-test en touwtje springen.
De eerste schooldag is heel vlot verlopen. We hebben zelfs al een woordje leren lezen! IK Dit jaar zullen we vast nog veel leuke momenten beleven. Hierbij al enkele klasfoto's.
Vandaag zijn we op schoolreis geweest naar Plopsaland. Het kon niet beter! Veel zon en warmte, geen lange wachtrijen, flinke kinderen,... Je kan nagenieten bij de foto's.
Maandag 23 april kwam Inge Misschaert ons wat meer vertellen over haar boeken. Iedereen luisterde heel aandachtig. Zeker toen enkele leerlingen een boek moesten voorlezen in een vreemde taal... Dat was lastig!
Dinsdag 27 maart vertrokken we op wandeltocht ten voordele van Broederlijk Delen. We stapten samen met het tweede leerjaar richting het speelpleintje aan de Wallemeers. Dat is ongeveer drie kilometer. Daar mochten we spelen in de warme zonnestralen. Moe, maar heel tevreden, kwamen we terug aan op school. Het was een geslaagde middag.
Hallo, vandaag kwamen er jongens en meisjes uit het vierde middelbaar (VISO). Ze hielpen ons met lezen en ze lazen ons zelf ook een verhaaltje voor. Leuk hoor!