Het nieuwe jaar is nog maar net begonnen en de eerste dogshow van 2012 is reeds een feit. Hoogstraten beet dit jaar in België de spits af. Wij hadden ons met "Kiara Silent Wish" ingeschreven in jeugdklasse. Onze dochter Jolien, had zich laten inschrijven in de juniorhandling. Het werd een aangename en leuke dag. Kiara kreeg lovende commentaar. In haar reeks kreeg ze een Zeer Goed beoordeling en een eerste plaats toegewezen. Bovendien werd ze beste jeugdhond in haar groep en mocht zo door naar de erering. Keurmeester voor de Shetland Sheepdogs : Dhr Jo Shepers (Ned) In de erering met al de beste jeugdhonden van die dag, werd Kiara niet meer geselecteerd. In de juniorhandling, kon Jolien met haar "geleende" sheltie, de strenge selectie overleven en werd eveneens naar de erering doorverwezen. Hier werd Jolien met haar hondje "Xclusive Xanadu de Tender Tempest" eervol vierde. Keurmeester voor de juniorhandling : Mevr. Ingrid Hectors (B) We mogen dus zeker stellen dat we de eerste afspraak in 2012 niet gemist hebben.
wij zijn Sigrid, Jolien en Raymond en samen met onze hondjes (Shetland sheepdogs) wonen we in Zemst.
Zemst, een landelijke gemeente, gelegen tussen Mechelen en Vilvoorde.
Honden zijn steeds een rode draad door ons leven geweest. Of het nu honden met of zonder stamboom waren, allen kregen ze ergens
een warm plaatske in ons midden.
Op een bepaald moment ga je toch één bepaald ras verkiezen. Een ras dat op een of andere manier je hart verovert. Bij mij was dat een Shetland Sheepdog. Hoewel ik dit ras niet kende, en het me in eerste instantie aan een collie deed denken die veel te klein was uitgevallen, bekoorde dit hondje me zeer. De WOW-factor was hier zeer zeker aanwezig. Toch is het nog ruim 20 jaar wachten geweest op onze eerste sheltie.
Een 5 tal jaar geleden, op een honden show te Mechelen, leerden we een fokker van shelties kennen. Hoewel deze niet onmiddellijk een nestje
zou hebben, was het eerste contact gelegd. Een drietal jaar later was het dan zover. Een tricolor teefje werd onze nieuwe huisgenoot.
Nu, vandaag bijna 3 jaar na onze eerste sheltie is het totaal verdrievoudigd. Met drie shelties in huis, moet je niet veel verbeelding hebben
dat deze levendige hondjes voor veel ambiance zorgen.