Vannacht geen oog kunnen toedoen, gezien wat er boven ons hoofd hing. Dan maar om vier uur snachts opgestaan, in belgie is het dan tien uur smorgens ongeveer.... Dadelijk met mijne slaapkop naar FOD gemaild in verband met de stand van zaken, even later is dan het blijde bericht binnengekomen dat FOD momenteel de voorlopige erkenning doorfaxt naar de Belgische Ambassade en dit tot uitreiking van de visums voor Karen en Yerson!! Ons Anita direct uit het bed gehaald voor het blijde nieuws te melden... Binnen een uurtje of vier, t'is hier dan negen uur zo rap mogelijk naar de ambassade voor de visums op te halen. Dan onze vlucht confirmeren daar onze contactpersoon ze zonder ons weten geblokkeerd had....... Ja, hier moet je van niets verschieten !! Straks meer nieuws, zijn pas honderd procent zeker als we alles in handen hebben !
Ciao, ga nu nen straffe koffie drinken, dat hebben we nu toch verdiend !
Love you all, Frans,Anita, Yeison en Karen XXXXXXXX
t'is momenteel bijna 20uur, de kids zitten hun pelicula te zien, en wij hebben in allerijl de valiezen zitten maken. Miljaar miljaar da gaat stoempen worden om die dicht te krijgen
tot nu toe geen nieuws van de ambassade, en onze contactpersoon zoekt al naar tickets voor den 19de moest het niet in orde geraken met de visums ... dit wil zeggen nog eens 4000 euro extra ophoesten want het zal een andere luchtvaartmij moeten worden en we krijgen geen refund. Bij Air France is nog plaats, maar we geraken dan wel maar tot in CDG en verder transport met 4 personen en 6 valiezen ... geen idee hoe we daaraan moeten beginnen. Ja den TGV, maar dan moeten we wel nog eens veel opleggen voor al die extra bagage. Allez hopelijk geraken we heelhuids thuis. Jozef en Maria moesten het met nen ezel doen, dus we mogen ni klagen
"Yo quiero ir a belgica !" is intussen de leuze van ons Karen. En dit is intussen uitgestrekt tot america, want ook die mensen willen naar huis hé. Tegen vrijdag is het hotel leeg en zijn dus alle families onderweg naar huis ... hopelijk wijle ook! Wij waren de eerste met de sentencia en de eerste met tickets, doch blijkbaar nu de laatste om weg te geraken !!!
tickets reeds 3x herboekt, doch nog steeds geen visums !!
Hoi iedereen,
we geraken maar niet aan de visums voor karen en yeison. Op 11 december hadden we heel de nest papieren binnengedaan bij de ambassader samen met onze attesten model 2. Die waren volgens de dame ginder NIET nodig. Nu 5 dagen later blijkt dat ze wel nodig waren en weigert volgens de ambassade hier, dus de FOD om ons de visums uit te reiken.
Na heel wat over en weer gemail, blijkt het dus over die attesten model 2 te gaan, die wij dan gisteren direct hebben doorgefaxed aan de ambassade, doch die trien weigert ze door te sturen naar FOD omdat dit niet in haar werkinstructies zou staan!! Na reeds de hele voormiddag rond te mailen en de FOD te vragen of ze dat mens hier aub duidelijk zwart op wit willen verzoeken om die attesten door te sturen .... blijkt madam ambassade ineens niet meer bereikbaar !!!!!! Wij worden er hier gek van. Zonder visum mogen onze kids het land niet uit (hun colombiaanse paspoorten liggen op de belgische ambassade) en belgie niet in.
Onze vlucht stond nu geboekt voor morgen doch we weten nog steeds niet of we kunnen vertrekken! IB6742 BOG/MAD 17 dec om 19u01 aankomst MAD op 18dec om 10u45 IB3202 MAD/BRU 18 dec om 12u15 aankomst BRU om 14u30
Het is echt dikke ellende en we hopen met man en macht dat we tijdig de visums krijgen. Indien geen visums, zitten we vast tot na nieuwjaar en dat overleven wij niet Alle andere landen verstrekken op 2 dagen visums voor de adoptiekindjes ... waarom kan dit niet voor ons land.
Buiten stress, krampen en fincanciele kater gaat het tamelijk goed met ons hopelijk tot donderdag!!! groetjes Frans, Anita, Yeison en Karen