4 th
Wel vandaag gaan we voor onze 2 de wedstrijd naar de Cardinals. Hopelijk winnen ze. We zijn doorgegaan om half 10 want de eerste 25000 mensen krijgen vandaag een gratis jersey. Dus wij naar St Louis en daar stonden al rijen mensen te wachten. We waren daar om kwart voor 11. Pff ...zo warm en de wedstrijd begint maar om 13.15 u. Maar ja ge moet er iets voor over hebben he. We hebben tenslotte een knappe jersey gekregen. Het was ne xl voor iedereen dus voor ons Sara is m natuurlijk wel te groot.
De wedstrijd was niet zo geweldig , maar we zijn gewonnen met 2-1. Dus wreed content , want we kregen al op ons dak van onze vrienden dat ze verloren sinds wij er waren.
Het duurde 2 uur eer we uit de stad waren zeg.al goed dat we airco in de auto hadden. Maar onze poep begint al wreed zeer te doen van altijd te zitten. Onze jongens zijn gisteren wel gaan lopen, behalve Christof , die vroeg of ze zot waren.
Dus eindelijk de stad uit en op weg naar huis gingen we ik ga naar de markt spelen.dus voedingsprodukten. We lagen weer plat natuurlijk. Het was een woord met een N en negerinnentetten was weer niet goed zenne. En mijn jarbezen en smoulle telde weer niet. Ja die mannen kennen dat niet he. Nancy en ik hebben veel binnenpretjes gehad. Enfin, onze vakantie is al heel leuk geweest. De gasten zijn super . A ja.vanaf nu is den Bern zijn r kwijt. Hij heet vanaf nu Ben.
We werden verwacht bij Nadine een vriendin van Carole. Daar sprongen onze gasten direct in het zwembad.
Daarna gingen we met de boot op het meer om te genieten van het vuurwerk. Van alle kanten werd er vuurwerk afgeschoten. Tof !
Dan terug naar huis. Intussen is het weeral middernacht . Dus we zitten hier nog aan tafel met Sara ,Thibo en Dennis.
Slaapwel tot morgen.
|