Inhoud blog
  • Life with ma boy
  • She's so dangerous
  • Rich girl
  • Vroem vroem!
  • Eerste weekend samen met poet poet <3
  • Poet poet
  • Perfecte eerste date
  • Datenight!
  • Werkelijk gelukkig
  • Ladies night
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Dropbox

    Laat hier je ideeën achter!

    Rondvraag / Poll
    Wat vinden jullie van mensen met ADHD?
    Ze blijven wie ze zijn en je moet hun er niet anders door bekijken
    Ze blijven wie ze zijn, maar toch kan ik er niet aan helpen om het in mijn achterhoofd te houden
    Ze gaan hun ineens heel anders gedragen
    Ze zijn vervelend
    Ze zijn gewoon mensen zoals iedereen, met goede en sterke kanten
    Ik weet niet wat ik ervan moet denken
    Ik heb er geen mening over
    Bekijk resultaat

    Rondvraag / Poll
    Hoe voelen jullie je in je leven?
    Ik kan me echt volledig vinden in jou
    Ik heb ook af en toe wel van die gedachten, maar alleen als het echt slecht gaat
    Ik voel me niet zo goed in mijn vel/mijn leven, maar zo erg is het niet
    Heeeeeel af en toe heb ik wel eens zo een gevoel
    Ik ben vrij gelukkig in mijn leven, maar iedereen heeft zijn ups en downs
    Ik ben dolgelukkig in mijn leven en kan me niets beter wensen
    Ik heb nog nooit een gedachten gehad van wat jij hier beschreven hebt, van geen ene
    Bekijk resultaat

    Archief per dag
  • 28-12-2015
  • 30-11-2015
  • 16-11-2015
  • 11-11-2015
  • 20-10-2015
  • 11-10-2015
  • 04-10-2015
  • 03-10-2015
  • 25-09-2015
  • 17-09-2015
  • 16-09-2015
  • 13-09-2015
  • 12-09-2015
  • 11-09-2015
  • 10-09-2015
  • 09-09-2015
  • 08-09-2015
  • 06-09-2015
  • 05-09-2015
  • 03-09-2015
  • 29-08-2015
  • 26-08-2015
  • 22-08-2015
  • 19-08-2015
  • 18-08-2015
  • 17-08-2015
  • 22-07-2015
  • 27-06-2015
  • 26-06-2015
  • 16-06-2015
  • 10-06-2015
  • 28-05-2015
  • 27-05-2015
  • 26-05-2015
  • 25-05-2015
  • 24-05-2015
  • 22-05-2015
  • 21-05-2015
  • 20-05-2015
  • 19-05-2015
    The way I experience my life!
    Mijn levensverhaal
    17-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Someone to knock down my wall
    Ooit al het gevoel gehad dat je hier niet thuis hoort?

    Ik wel. Mijn hele leven heb ik gevochten, mijn hele leven heb ik een muur rondom mij heen gebouwd. Ik lach met mensen, ga weg met mensen, spring voor mensen, enz.
    Wanneer iets of iemand mij belangrijk word doe ik er alles voor, echt ALLES, maar die muur gaat niet zomaar weg. Ik hou de muur rondom mij en keer op keer wordt ik gekwetst. Met gevolg dat mijn muur groter en groter wordt.

    Mijn hele leven heb ik voor alles moeten vechten. 
    - Vechten om naar school blijven te gaan, terwijl het verplicht is.
    - Vechten om vrienden te hebben, terwijl je moet vechten om je vrienden bij je te houden, niet om ze te krijgen.
    - Vechten om niet mijn gevoelens te tonen, al dat pesten, als je dan je gevoelens toont wordt het erger.
    - Vechten om een jongen te kunnen krijgen, wat moeilijk is als iedereen je als speelgoed ziet om te pesten.
    - Vechten voor liefde thuis, want ja 2 zussen die altijd samenspannen waardoor het 2 tegen 1 is en dan ouders die meerderheid geloven.
    - Vechten voor de moed te vinden om buiten te komen, want ja ook daar werd altijd van alles naar me toe gegooid, woorden, ballen,
       handen,...
    - Vechten om ergens mee te mogen doen, want je was niet goed genoeg, niet sterk genoeg, niet mooi genoeg, niet populair genoeg,...
    - Vechten tegen mijn eigen om het niet op te geven
    - Vechten tegen veel gevoelens die je gewoon niet wilt hebben omdat je er niks aan kan doen, je kunt mensen niet controleren, je durft
       niet jezelf zijn, je durft niet alles te geven wat je hebt en je weet gewoon dat je nooit goed genoeg bent
    Ik heb voor veel gevochten en ben nu nog aan het vechten

    Ik ben mijn relatie al een keer kwijtgespeeld, heb ze terug gevonden en nu ben ik ze weer kwijt aan het spelen. Waarom? Omdat ik een vriendje heb die weet wat ik heb meegemaakt, maar niet weet wat ik voel (dat kan niemand). Een vriendje die weet wat ik nodig heb en het wilt geven, maar het besef niet heeft HOE hij het moet geven. Een vriendje die niet door heeft dat hij mij op de laatste plaats zet, terwijl hij alle moeite van de wereld doet om mij op 1 te zetten. 

    Ik weet dat hij het goed bedoelt, ik weet dat hij het niet expres doe. Ik weet het, maar hij doet het toch. En daardoor voel ik me nog steeds slecht want hoeveel moeite hij ook doet, hij beseft niet dat hij het blijft doen en ik ben diegene die het wel ziet en er nog steeds door gekwetst word. 

    Wat moet ik doen? Ik weet hoe goed hij het bedoelt, maar hij doet het niet of kan het niet..

    Ik wil HEM, maar ik heb nood aan iemand die alles op alles zet om mij te laten zien, dat ik niet meer voor alles moet vechten. Dat iemand me echt kan zien voor mij. Ik heb iemand nodig die alles op alles zet om die muur weg te breken. Die mijn op 1 zet en doorheeft wanneer mijn muur weg begint te gaan en das pas om andere geeft. Iemand die tegen anderen durft te zeggen, "Ik ga jullie een hele tijd niet zien maar ik laat jullie niet vallen, jullie kunnen smsen en bellen wanneer jullie willen en wanneer het echt niet gaat kom ik eraan. Maar op dit moment heeft mijn vriendin me nodig en dat kan nog een hele tijd duren. Maar weet dat jullie me niet verliezen ik ben er no matter what." En die dan alle tijd en mij geeft tot mijn muur weg is of toch deels. Tot ik eerlijk kan zeggen 'Ja je doet alles voor mij'. Tot ik kan zeggen op een moment 'Ga naar u vrienden, ze hebben u lang genoeg niet gezien'. Iemand nodig die continu zin heeft om mij te zien. Iemand waarvan zijn hoofd en hart zegt "doe zo snel mogelijk dat ik haar eindelijk kan zien, dat ik eindelijk bij haar kan zijn'. Iemand die mij en mijn liefde evenveel nodig heeft als ik die van hun. EN IK HOOP MET HEEL MIJN HART DAT HIJ HET IS. Maar dat zal de tijd zich uitwijzen. 

    Ik hou van je, ook al ben jij het niet! Ik hoop van wel en ik zal altijd van je houden. Je bent de enige in heel mijn leven waar ik me echt gelukkig voelde. Dus ik hoop dat jij het bent. (Ik weet dat je dit gaat lezen: LOVE YOU! FOREVER WAS AND IS STILL A PROMISE!)

    ~ MissPrincessX3

    17-08-2015 om 23:57 geschreven door SheIsADreamer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)




    Zoeken in blog


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs